0

@ViscaelBarca2007 Ibiza to nie jest ten zespół, z którym męczył się jakoś niedawno pierwszy zespół?

4

@Fenelon to wygląda jak kult i tutaj nie ma czym się chwalić.

0

@Rust_Cohle bo polaki warchlaki są grubi, zaniedbani i brzydcy

0

@ricardo0705 daj każdej innej drużynie babole bramkarzy, przyzwolenie na wyrywanie barków ze stawów, bramki ze spalonych które var by anulował i masz obraz tego śmiesznego klubiku z kompleksem ofiary większym niż Barcelona

1

Plan na dzisiaj jest taki: Borussia na 1:0 w 37', w 70' wchodzi Modrić, w 80' stawiam dwie dyszki na wygraną realu, rykoszet Viniciusa w 88' i mamy 1:1, babol bramkarza BVB w 90+2' na 1:2, ja cieszący jakimiś trzema stówkami bo właśnie zwróciły mi się dzisiejsze zakupki.

0

@marcin62 jaki procent to spermiarze, bo jest ładna?

0

Komentarz usunięty

5

@udarpawarotam chyba będę w gorących, więc pozdrawiam z tego miejsca tych co się zesrali XDDD

15

@Calzone no to już jest przesada!!1

53

Jak coś to nie mam nic do katolików, ale czy serio muszą się z tym tak obnosić? Może nie każdy ma ochotę to oglądać, jak ja to dzieciom wytłumaczę? Dzisiaj stałem przez nich w korku, bo zachciało im się manifestować swoje poglądy.
Mam kolegę katolika, który jest normalny i nie chodzi na tę całe procesje czy msze. Niech sobie wierzą w co chcą, ale niech robią to u siebie w domu.

1

@RosjaninBut cała sala miłośników młodych chłopców tylko nerwowo się uśmiechnęła i otarła pot ze skroni, jak się okazało, że papież wcale nie mówił o biskupach

1

@NeroTFP1 "Taras Romanczuk, Kamil Grosicki i Bartosz Salamon"

Czuję się jak w 2018 roku.

1

Ten klub jest zarządzany jak jakaś mała rodzinna firemka robiąca kurde zakrętki do butelek gdzieś w głębokiej Polsce Powiatowej.

Nikt z tych ludzi nie jest w żaden profesjonalistą, wykwalifikowanym specjalistą w swojej działce. Dalszy kierunek klubu jest opierany na czyimś widzimisię, na głupich i niepotrzebnych emocjach, zamiast na twardych danych i obserwacjach.

5

@kanver_ jeśli nie pobiegniesz do przodu to nie zmęczysz się wracając. Big brain move.

4

Oczekiwane bramki (xG)
Barcelona: 0.01
RSSS: 0.11


Partidazo.

0

@kanver_ gość gra wszystko od deski do deski. Jest najzwyczajniej zajechany.

0

@Kgorecki2500 ten człowiek to kłamie nawet dzień dobry mówiąc. Paskudny libek

2

Wiktymizacja w rezerwach silna. DNA idealne do pierwszego zespołu.

14

Widać, że real ma ostatnio dobre tygodnie, bo coś cicho o Negreirze.

9

70+ baniek i odwieźć na lotnisko

0

@IronSanHybrid no tak, ja zrzuciłem 40kg, więc inni też mogą. Popatrz trochę szerzej, tak nieco dalej niż czubek własnego nosa.

Pomijam takie rzeczy jak insulinooporność, ale jeśli Ci się wydaje, że mając >50kg nadwagi wystarczy po prostu zacząć dietę 1800kcal to ja nawet tutaj żadnej rozmowy nie podejmuję.

0

@Messiah10 typ zawodnika, który zabłysnął przeciwko Barcelonie, a później już nigdy o nim nie usłyszysz. Coś jak Bryan Zaragoza.

0

@D10SLEO to był złoty moment, żeby postawić hajs na awans psg. Jestem zły na siebie, że zapomniałem to zrobić.

5

Spektakularnie się to wczoraj zjebało, ale ciężko ukrywać, że człowiek liczył na co innego. Ten klub tego nie ma. Nazwij to jak chcesz: szczęście, dzień konia, fart, psychika, szamańskie czary, dyspozycja dnia, jak chcesz. Ten klub jest jak ładny gość 8/10 kompletnie pozbawiony pewności siebie, który idzie na balety, zostaje wyśmiewany przez każdą kolejną kobietę do której podbija i później całą winę za swoje niepowodzenia na nie zwala. Ten klub się nadaje do zamiany w instytucję psychiatryczną, a nie poważny gracz w europejskiej piłce.

0

Potężna pomoc XD

0

Komentarz usunięty

0

Gdzieś w Kato/na Śląsku zbiera się ktoś, żeby mecz dzisiaj obejrzeć?

4

@clyde zakręciło Ci się w głowie od wysiłku i to wina słońca? Jakby kumasz, że z miliona legitnych, zdrowotnych powodów z jakich mogło Ci się zakręcić w głowie wybrałaś ku*wa słońce? :D

1

@Popitek12 przereklamowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?