1

@don'T.R.I.P.e "analista" - co to ku*wa za słowo?

0

@MESSIah16 no tak, głupie kobiety powinny jeszcze mieć czas na siłkę, oprócz wychowywania dzieci, utrzymania domu, pracy na pełen etat, o ekstrawagancjach w postaci spotkań z przyjaciółmi i broń borze hobby nie mówiąc! Tępe dzidy!

3

W ten poniedziałkowy poranek życzę wam tyle pewności siebie przy zagadywaniu do lasek, ile Xavi ma pewności siebie, że liga nie jest przegrana.

1

@MESSIah16 ale przecież jest dokładnie tak jak ta laska ta opisała. Oczywiście nikt nie każe tutaj nikomu dzieci na siłę robić, ale urodzenie dziecka czy dwóch, wychowanie ich, praca i jeszcze utrzymanie domu to spory wysiłek i ma wpływ na to, jak wyglądasz. Jakaś Marzena z Biedronki się na niego zdecydowała i spoko, ale jest spora szansa, że gdyby Marzena z Biedronki miała górę hajsu, sztab ludzi, zero dzieci i brak chaty na utrzymaniu w czystości to wyglądałaby dokładnie tak jak Anniston i dokładnie to chciała przekazać w swoim tłicie.

Wyglądasz typie jakbyś chciał się przy****dolić tak dla sportu. Weź się do roboty w ten poniedziałkowy poranek.

2

@Encore jakby głupie pytanie, ale postacie przez ściany widoczne są jedynie dla widzów, nie? Bo jeśli nie to jaki sens ma ta gra?

0

Lol, ok old man

0

@draxidox czy trump to ruski agent? nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym

5

Komentarz usunięty

0

@Fenelon #trampzamurem lol

0

@takisobiektos znamy jego pochodzenie, rasę i wyznanie?

0

@michal26 wróć stary do książek

0

@ObiwanKenobi jaki ty jesteś błyskotliwy

0

O ile temat warty sprostowania, artykuł (zdjęcie!!!!!!) jest na poziomie rm.pl patusa klatusa i el fujarka. Wstyd.

0

@Kgorecki2500 zniża się do poziomu, aby u odbiorcy komunikat został odebrany

6

@bartas97 ot cała konfederacja. Klimat i pogoda? To samo. Antykoncepcja i wczesnoporonne tabletki? To samo.

Samo istnienie takich ludzi powoduje we mnie niepokój, że jakby walnęła w nas jakaś asteroida to nie bylibyśmy w stanie się odbudować jako cywilizacja właśnie przez takich zacofańców.

1

@macio_944 chyba tylko kibice realu na twitterze są bardziej rakowi niż ten gruby, zakompleksiony 40-letni syn mamy, który prowadzi ten profil

1

@Comentateiro najlepiej by było jeśli zamknąłby pi*dę i wrócił pod kamień

0

@Saviola88 no i zajebiście. Ja tam nie lubię, jak ktoś coś mi robi wbrew mojej woli. A jeśli kogoś to obrusza, to ja chętnie będę za nim chodził i klepał go w tyłek.

2

@draxidox Taka ciekawostka: byłem w lato ostatnio u rodziny w Monachium, która mieszkała w Neutrudering, czyli części Monachium będącej jego sypialnią. I wiecie co? W labiryncie niezbyt wąskich uliczek między domkami nie napotkałem ani jednego progu zwalniającego. Ktoś mi powie dlaczego? :)

0

@FutureFCBarcelona jeśli typ nie wierzy w "naukowców" i "ekspertów" to niech gwoździa do kontaktu wsadzi. Co mu ktoś będzie wmawiał, że nie wolno?!

1

9

@Fenelon mordo, a jest dopisane skąd się wzięła nadwyżka? Bo ja już spieszę z wyjaśnieniem - pieniądze te zostały zapier**lone zwykłym, szarym ludziom, którzy w ciągu tygodnia musieli płacić 60% więcej za paliwo, 70% za mięso czy 50% za głupie pieluchy. Powtarzam i będę powtarzać w kółko - neoliberalizm i kapitalizm to okradanie człowieka będącego na samym dole. Kapitalizm to prywatyzowanie zysku i uspołecznianie strat.

0

@Fenelon nie mogę uwierzyć, że po pośrednich mordercach swoich społeczeństw jak Reagan czy Thatcher, ludzie wciąż nabierają się ha tfu neoliberalizm, wróg zwykłego człowieka gorszy niż rak.

3

@Saviola88 być może pierdolę głupoty, ale jeśli jest strzałka warunkowa to nie powinien się człowiek zatrzymać, rozejrzeć i dopiero wjechać?

0

@marcin62 tylko konserwy są zdolne do takich szantaży emocjonalnych, godnych najgorszych socjopatów

4

@MESSIah16 pamiętajcie, że nie wolno mówić, że ordo iuris to opłacani przez kreml fundamentaliści

0

@arasz1819 ding ding ding. Dokładnie to. Typ jest jednoosobowym odpowiednikiem tvpis.

2

Komentarz usunięty

0

Dobrze widzę, że najpewniej Christensen zagra jako DM? Dlaczego mam dziwne przekonanie, że to w sumie może zadziałać?

0

@Kgorecki2500 chce zabrać głosy ludzi, którzy mogliby wygłosować kontrkandydata pisu na prezydenta. Stanowski? Szczur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?