udarpawarotam
Dołączył/a: październik 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 to jest Barcelona w lidze mistrzów. Nie ma łatwiejszych pieniędzy
1
Łatwe pieniądze
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiI5OTkwMTQwNTI1MDc5OTAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.3EHPTIcbJgQnAiYD9A91Hp9sZvUpV2OQ_9y7YKm8UNs&source=SB
0
@Chaoss "mnie tylko zastanawia co to za rodzaj ćwiczenia"
głęboki przysiad z obciążeniem i pogłębieniami.
0
Komentarz usunięty
1
A ja powiem, że to zajebisty pomysł. Kounde ostatnio sabotuje wszystko, czego się dotknie, a na środku spokojnie może zagrać Cubarsi/Christensen i Martinez.
2
@Kgorecki2500 kolorystycznie trochę blado, daj coś czerwonego
0
@Deviler która ku*wa większość pracuje w niedzielę?
0
@pt9 nie, bo mam iPhona
0
@Kratos1990 ja myślę, że gilotyna powinna wyprzeć pośredników nieruchomości, a nie AI.
0
@Forsyth "No niesamowite, będąc Polakiem stojąc po stronie polskich rolników, jesteś rosyjskim botem/trollem. "
Bo przypier*alasz się do złych osób. Przypier*ol się do tych, którzy ich zboże kupują.
0
@Vampir707 myślicie, że wytrzyma do końca roku zanim ktoś mu gilotyną łeb utnie?
1
@Aragorn33 kibicom mało Tuchelibanu
0
@Cule1234 i cyk, nowa miotła i łatwe 4-0 w pierwszym meczu, w drugim spokojny autobus i 1-1, Napoli w ćwierćfinale dostaje oklep od realu.
0
@msbigd w ten sposób Polska to też supermocarstwo, bo ma wsparcie NATO
1
@Kamilos84 "supermocarstwa" XDDDDDDDD ile kopiejek dostaje się za takie bzdury?
0
@tomek8756 nacjozj*b i wycieczki osobiste? nowe, nie znałem.
0
@Emhyr nie tylko to będzie równy dwumecz, Barcelona ma zajebisty talent do robienia przeciwko sobie najlepszego zespołu na świecie z pierwszego lepszego ogóra
1
Ja nie wiem, czy jestem gotów na kolejne męczarnie...
26
"naturalnego spadkobiercę DNA Blaugrany, pobłogosławionego przez samego Pepa Guardiolę"
No i ch*j, no i cześć. Pograne.
0
@Ojciec5tkidzieci uuuuu, ale pojazd https://i.imgflip.com/3p88ms.png
1
@Kgorecki2500 syr i hranolki ❤
3
@Comentateiro przecież już nawet Ukrainki nie chcą polaków, bo są obrzydliwi i nie zadbani
10
@Commando "Źródeł jest pełno, wpisz sobie w Google"
a tam same pożal się borze rzetelne źródła typu tysol, niezalezna.pl czy wsieci XDDDDDDDDDD
0
@ObiwanKenobi ale wiesz, że ludzie myją zęby, płuczą jamę ustną, chodzą do dentysty? Wiesz to, nie? Wiesz, że ludzie dbają o higienę jamy ustnej, prawda?
1
@IronSanHybrid triggerowanie tego 40-letniego syna mamy staje się dla mnie czymś pięknym
2
@misterio eleven, ale bożydar mocno aspiruje
0
Dziwię Wam się, że oglądacie mecz realu DOSKONALE wiedząc, jak on się skończy. Wyświadczcie sobie i swojemu organizmowi przysługę i idźcie spać wcześniej.
0
@TR3YWAY ale sędzia w końcu odgwizdał faul czy spalonego/przeszkadzanie bramkarzowi?
1
@MESSIah16 "Jan Paweł II" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
@macio_944 po raz kolejny powtórzę: stop making stupid people famous