1

@MesQueUnClub_87 to jest Barcelona w lidze mistrzów. Nie ma łatwiejszych pieniędzy

0

@Chaoss "mnie tylko zastanawia co to za rodzaj ćwiczenia"

głęboki przysiad z obciążeniem i pogłębieniami.

0

Komentarz usunięty

1

A ja powiem, że to zajebisty pomysł. Kounde ostatnio sabotuje wszystko, czego się dotknie, a na środku spokojnie może zagrać Cubarsi/Christensen i Martinez.

2

@Kgorecki2500 kolorystycznie trochę blado, daj coś czerwonego

0

@Deviler która ku*wa większość pracuje w niedzielę?

0

@pt9 nie, bo mam iPhona

0

@Kratos1990 ja myślę, że gilotyna powinna wyprzeć pośredników nieruchomości, a nie AI.

0

@Forsyth "No niesamowite, będąc Polakiem stojąc po stronie polskich rolników, jesteś rosyjskim botem/trollem. "

Bo przypier*alasz się do złych osób. Przypier*ol się do tych, którzy ich zboże kupują.

0

@Vampir707 myślicie, że wytrzyma do końca roku zanim ktoś mu gilotyną łeb utnie?

1

@Aragorn33 kibicom mało Tuchelibanu

0

@Cule1234 i cyk, nowa miotła i łatwe 4-0 w pierwszym meczu, w drugim spokojny autobus i 1-1, Napoli w ćwierćfinale dostaje oklep od realu.

0

@msbigd w ten sposób Polska to też supermocarstwo, bo ma wsparcie NATO

1

@Kamilos84 "supermocarstwa" XDDDDDDDD ile kopiejek dostaje się za takie bzdury?

0

@tomek8756 nacjozj*b i wycieczki osobiste? nowe, nie znałem.

0

@Emhyr nie tylko to będzie równy dwumecz, Barcelona ma zajebisty talent do robienia przeciwko sobie najlepszego zespołu na świecie z pierwszego lepszego ogóra

1

Ja nie wiem, czy jestem gotów na kolejne męczarnie...

26

"naturalnego spadkobiercę DNA Blaugrany, pobłogosławionego przez samego Pepa Guardiolę"

No i ch*j, no i cześć. Pograne.

0

1

@Kgorecki2500 syr i hranolki ❤

3

@Comentateiro przecież już nawet Ukrainki nie chcą polaków, bo są obrzydliwi i nie zadbani

10

@Commando "Źródeł jest pełno, wpisz sobie w Google"

a tam same pożal się borze rzetelne źródła typu tysol, niezalezna.pl czy wsieci XDDDDDDDDDD

0

@ObiwanKenobi ale wiesz, że ludzie myją zęby, płuczą jamę ustną, chodzą do dentysty? Wiesz to, nie? Wiesz, że ludzie dbają o higienę jamy ustnej, prawda?

1

@IronSanHybrid triggerowanie tego 40-letniego syna mamy staje się dla mnie czymś pięknym

2

@misterio eleven, ale bożydar mocno aspiruje

0

Dziwię Wam się, że oglądacie mecz realu DOSKONALE wiedząc, jak on się skończy. Wyświadczcie sobie i swojemu organizmowi przysługę i idźcie spać wcześniej.

0

@TR3YWAY ale sędzia w końcu odgwizdał faul czy spalonego/przeszkadzanie bramkarzowi?

1

@MESSIah16 "Jan Paweł II" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4

@macio_944 po raz kolejny powtórzę: stop making stupid people famous

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?