4

@NsKi niestety nie jestem bogaczem, który wykurzył go z kamienicy, bo chciał zamienić mieszkania w airbnb, także ja akurat jestem bezpieczny, a pana menela popieram w walce o swoje własne dobro.

1

@Playez potrzebuję miliarda złotych. Jak długo i ciężko potrzebuję na niego zapracować?

4

@RC28 każdy walczy zestawem broni, jakie ma. Bogaci z biednymi walczą gentryfikacją, a biedni z bogatymi sprayem, graffiti, a czasami gilotyną.

5

Szanuję przypominanie bogatym, że biedni również żyją i poziom ich życia jest równie ważny.

0

@Jakchcesz a czy pracodawca przez te dwa dni nieobecności pracownika nie może po prostu pracować dwa razy ciężej, żeby go zastąpić?

0

Nie mogę się doczekać, aż chłopaki się dzisiaj ładnie zesrają na widok piłki w gwiazdki. Któremu prąd najszybciej odetnie i zapomni, jak się w piłkę gra? Pena to pewniak do odjeb*nia czegoś zabawnego, ale czuję w kościach, że dzisiaj "popis" da Balde i/lub FdJ, jeśli zagra cokolwiek.

12

Lol, dziadkowi w końcu zaczynają się wysypywać trupy z szafy?

2

@[Oli] ja jestem w szoku, że nikt tam nie poddymiał sytuacji. Na miejscu Llorente gadałbym mu do ucha taki trash talk, że głowa mała :D wjechałbym na pełnej z tekstami typu "ej Vinicius, słyszałem, że masz korki na rzepę"

0

@barca__rządzi jakby jest wiele aspektów bycia bramkarzem, ale ja liczę na dwie rzeczy: wygrywanie 1v1 z napastnikami i dźwiganie presji. W tym akurat Szczęsny wymiata, a Ter Stegen to wiadomo

0

@ZIBI88 Bramkarze w Hiszpanii mają do wyboru 1, 13 i 25, więc najpewniej będzie 25.

2

Do zrobienia w każdym innym klubie, ale nie w Barcelonie, gdzie na widok piłki z CL piłkarzom odłącza mózg i srają pod siebie.

0

@tristan87 to! właśnie ku*wa to! Nie ma tutaj "zjebałem, wrzuciłem chłopa na minę swoim głupim podaniem, nie mogę tak więcej robić", a mamy za to, że "misunderstanding" i "this loss stings". Chłop się czuje bezkarny w tym klubie, doskonale jest świadom, że jego akcje nie mają żadnych konsekwencji dla niego, tak samo jak dla Araujo i FdJ. To od nich trzeba zacząć czyszczenie tego klubu, tak jak kiedyś wyczyszczono go z Deco i Ronaldinho.

0

@Szmulek mnie zastanawia, jak to jest, że są zajebiście ciężkie mecze w lidze z trudnym Bilbao czy niewygodną Valencią na wyjeździe i wszystko gra i buczy, a potem nagle widzą chłopaki piłkę z LM i mózgi im seryjnie odłącza. To jest niewytłumaczalne. Nie ma to absolutnie żadnego sensu. Piłka do Garcii na kartkę to nawet nie jest kryminał, to jest zbrodnia. Ten też geniusz. Po co faulować? Jest 10 minuta, można śmiało gonić wynik, a jest też szansa, że ten bramkarz coś tam może obroni.

0

@Linnox francuski Betis miał dzisiaj wszystko, żeby upokorzyć Barcelonę, ale tłumaczcie sobie dalej, że Barcelona coś w Europie znaczy :D

0

@macio_944 bo nic dobrego się nie wydarzy w Europie dla Barcelony, gdzie w pierwszym meczu z odpowiednikiem Betisu nagle wszystkim mózgi poodłączało na tym boisku.

0

Stara, dobra Barcelona :) eurowpierdol szybko grany w tym roku

2

Czyli jest dokładnie odwrotnie od tego, co mówi. Tak niestety trzeba interpretować każde jego słowa.

1

Przepotężna ławka.

0

@vangoor pretensje możemy mieć wyłącznie do siebie

1

@Szklaner kolega la bambe z elektrodą pomylił

0

W jaki dokładnie sposób będzie stać Barcelonę na Diaza, jeśli nie stać jej było na 60M w gotówce dla Bilbao?

1

@Arden miałem w klasie w gimnazjum takiego kumpla, który był zbudowany trochę jak Messi. Miał max 165cm wzrostu, bardzo krótkie nogi, bardzo krótkie ręce i bardzo długi tułów. Jak widzę to zdjęcie to myślę właśnie o nim :D

0

@slayer no ale przecież takie są konsekwencje dawania absurdalnie wysokich kontraktów, że później żaden zespół ich nie chce na wypożyczenie. Barcelona sama sobie tego piwa nawarzyła i teraz musi je wypić, nie widzę tutaj nic złego w zachowaniu Atletico.

2

@MesQueUnClub96 USA mieszające się w politykę południowoamerykańskiego kraju? No tego to jeszcze nie grali

7

Hahaha, zaczyna się :D miał być Nico, Olmo, Merino, a będzie Lenglet :D ten klub to żart

0

Czyli schemat znany z poprzednich lat: chcemy gwiazdy X, Y i Z, ok nie stać nas więc chcemy solidnych A, B i C na których wciąż nas nie stać, więc w popłochu 27 sierpnia ogarniemy jakiegoś 32-latka za darmo i liczymy na farta, że któryś 16-18 latek wypali.

Które to już takie lato będzie?

0

@MesQueUnClub96 wyjdź do ludzi, idź pobiegać.

0

@Rust_Cohle brakuje "sędziowie" na tym czarnym koniu w środku

5

Typ jest przecież na wymiar skrojony pod ulepienie z niego lewego obrońcy, który potrafi bronić w porównaniu do jakiegokolwiek innego lewego obrońcy w kadrze. Znając ten klub jednak i żenujący sposób zarządzania nim, wyrzucą go za 10 milionów i za pięć lat gość będzie tam, gdzie dzisiaj jest Todibo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?