udarpawarotam
Dołączył/a: październik 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie mogę się doczekać dzisiejszych kolejnych kontuzji najlepszych/nie do zastąpienia zawodników, bo we wtorek mecz z Napoli. Kogo obstawiacie? Moje typy: Gundogan i/lub Cancelo.
2
Zupełnie jakby ten klub nie ośmieszał się dostatecznie na każdym kroku, trzeba jeszcze dołożyć cegiełkę w postaci gwałciciela.
0
@TR3YWAY wtf? bo jest im najbliżej do tego? Myślisz, że znają się na atomie? Myślisz, że znają się na analizach ekonomicznych, czy CPK się opłaca? Nie, znają się na własnych ciałach.
0
@TR3YWAY dlatego teraz im kobiety przypominają, że obietnice się dotrzymuje. Z czym masz problem? Ja osobiście popieram, że kobiety walczą o swoje, zrobiłbym tak samo na ich miejscu.
0
@ToWinaSedziego rolnicy kontra policjanci. kretyni kontra kretyni.
0
@TR3YWAY no, najgorzej jak ktoś ci coś obieca, a później ma cie w dupie
0
@Firestone dlaczego nikt nie kwestionuje tego, że patrząc po jakości tego screena to jest to najpewniej fejk? Aaaa, prawaki na twitterze. Nevermind, nie było pytania.
0
@cules100pro szkoda, że trybuny bardzo daleko od boiska
0
@cules100pro gdyby tylko w tym klubie była historia czy dwie odnośnie zawodników i ich leczenia zachowawczego...
Jeśli to zawodnik sam podjął taką decyzję, a nie klub (jak się mówi wyżej), należy się z takim zawodnikiem pożegnać.
0
@Kgorecki2500 nie, to nie jest inwestycja. Jak myślisz, dlaczego ludzie pierwotni chowali się w jaskiniach?
1
@Kgorecki2500 dlatego należy dopierdolić taki podatek, aż ktoś w końcu zrozumie, że dach nad głową to obok jedzenia i picia potrzeba podstawowa, a nie ku*wa inwestycja.
0
@Kidd "I wtedy wysokość podatku przełożona na wynajmujących ;)"
No jeśli na kogoś, kto ma 50 mieszkań, nałoży się 2% podatku od rocznego zarobku to tak będzie. Nałóżmy 30% od trzeciego mieszkania do piątego mieszkania, 50% od szóstego w górę i zobaczmy, co się stanie.
0
@marcin62 STOP DYSKRYMINACJI MĘŻCZYZN XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
@shahman spekulantów mieszkaniowych należy zapoznać z działaniem gilotyny
1
@Sulimo dlaczego zawsze jesus freaks idą w parze z nieletnimi chłopcami?
5
Dzisiaj mamy 1 marca, ważny dzień ze względu na Żołnierzy Wyklętych, których dzisiaj wspominamy. Warto o tych bohaterach pamiętać, więc może przytoczmy kilka wydarzeń z życiorysów najważniejszych osób w tej organizacji.
Romuald Rajs „Bury” - człowiek, który zamordował 16 Polaków we wsi Zaleszany. https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Zaleszanach
Józef Kuraś „Ogień” - człowiek, który zamordował kilkudziesięciu cywilów, Żydów i Słowaków.
Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka” - człowiek, który na Litwie wymordował 68 cywilów, z czego 75% to były kobiety i dzieci. https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Dubinkach
Chałwa bohaterom! #pamietamy
0
@shahman "polecam mecze z polskimi kibicami"
ja tam wolę zoo, bo czuję się bezpieczniej, gdy są ogrodzeni
4
Gdyby ktoś się zastanawiał, skąd o opinia o polakach jako złodziejach, to między innymi stąd:
https://nypost.com/2024/02/27/lifestyle/mom-loses-800k-disability-case-after-photos-emerge-of-her-winning-tree-throwing-competition/
Polka w Irlandii żyła na zasiłku, bo rzekomo miała problemy z kręgosłupem i nie mogła pracować, robić zakupów, bawić się ze swoimi dziećmi. Wpadła, bo wrzuciła zdjęcie na którym rzuca drzewem w ramach jakiegoś konkursu.
1
@TR3YWAY wolny rynek
5
@michal26 zapewniam Cię, że ludzie mają w dupie kwestie światopoglądowe. Gdyby było ich stać na dzieci to by je robili. Btw, podróżować można również z dzieckiem. Ale wiesz dlaczego tego ludzie nie robią tak często i podróżują, kiedy dzieci nie mają? Bo ich nie stać, żeby podróżować z dzieckiem.
Mówisz, że można wychowywać dzieci w wynajmowanym mieszkaniu. Tym samym 30-metrowym mieszkaniu, które pochłaniałoby 60% łącznej pensji przeciętnej dwójki Polaków? No wymarzone warunki.
Jesteśmy w ch*j biednym krajem i sami sobie bata z gówna kręcimy pozwalając wannabe milionerom flipperom na spekulacje mieszkaniowe, a każdy kolejny rząd pozwalający na budowanie 10-metrowych "apartamentów inwestycyjnych" należy zapoznać z gilotyną.
1
@katalonczyk987 ale jakie warunki są? 50% ludności tego kraju zarabia mniej niż 5k na rękę, a metr mieszkania w 70-tysięcznych Siedlcach kosztuje 10k czy metr mieszkania w Stargardzie czy Gorlichach kosztuje 6-7k. Jakie to są k*rwa warunki?
1
@michal26 chcesz powiedzieć, że brak możliwości kupna w Polsce mieszkania, w którym dwójka dzieci miałaby komfortowe warunki do rozwoju, to nie jest przeszkoda w podjęciu decyzji o dziecku w Polsce, bo w Afryce rodzi się dużo dzieci?
Co za fikołek.
0
@marcin62 to jest definicja "puszczenia się"?
3
@Arden żeby ktoś głupich pomysłów nie dostał i nie zaczął w to mieszać popisowskiej wojenki. Nie ma dzieci, bo nie ma warunków mieszkalnych do ich wychowania.
1
@tristan87 to teraz tylko zamknąć Warszawę podwójnym pierścieniem i reszta kraju może w końcu odetchnąć od warszawiaków i rolników
0
@QQL5 bardzo rasistowskie zachowanie ze strony tych organizacji
0
Komentarz usunięty
1
@parpe Messi, Suarez, Pique, Alba i Vidal, a na boisku jeszcze Busquets - to był chyba peak Amigosów.
0
@MESSIah16 autobus pod galerią? widzę brexit nikogo niczego nie nauczył
2
@Emhyr kibiców Barcelony to już nawet ciężko ośmieszyć. Przeżyliśmy chyba wszystko