0

Opium za dużo nagryzmoliłeś. Nie chce mi sie tego czytać

0

szpakowskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

szpakowski antybohater meczu

0

Szpakowski mógłby komentować pojedynek szachowy

0

TAK JAKBY POCIĄG W NIEGO UDERZYŁ

0

oper21 - tak, nie liczą się pieniądze

Messi zarabia najwiecej na świecie. Nie liczą się dla niego pieniądze.
Gdyby zarabiał polską średnią krajową, ciekawe czy by grał w Barcelonie.

Wszystko jest pieknie jak są pieniądze. Jak coś sie dzieje nie tak, i jak nie wiadomo o co chodzi, oczywiscie chodzi o pieniadze :D

0

będzie MANITA

0

komentator jest pijany

0

co to za koles? ile wypil?

0

komentator fajny jest, widać że sezonowy fan barcy

0

Gdy Villa strzelił bramkę, zacząłem krzyczeć z radości. Żona przyszla z sypialni, polała mnie szklanką wody, wyłączyła telewizor i zapytała - POYEBAŁO CIE? WIESZ KTÓRA JEST GODZINA? OBUDZIŁEŚ MNIE! JESTEŚ EGOISTĄ.

bylem zalamany bo nie zobaczylem meczu do końca

0

Gdy barca strzelila bramke na 3:2, skoczylem i zaczalem krzyczeć z radości. Kobieta z sypialni przyszla, polała mnie szklanką wody, wylaczyla komputer, i powiedziała: Jesteś pieprzonym egoistą. (dodam że jutro nie musi wstać rano do pracy ani kosciola heh)

0

alves i SANCHEZ - ich powinien sciagnać juz w pierwszej polowie, zupelnie bez formy

przegrany mecz przez tylko i wylącznie przez ZWLEKANIE ZE ZMIANĄ

0

najważniejszy jest mecz z Sevilla. Dlatego bo to najbliższy mecz.
Po meczu z Sevillą najważniejszy bedzie nastepny mecz, czyli mecz z Realem

0

GGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOL kurrrrrrrrrrwaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!111111

0

kto strzelił?

KURWA MAM UPC I MI NIE DZIAŁA CANAL+ SPORT, kazdy inny działa
działa CANAL+ , CANAL+ FILM, CANAL+ HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ GOL, CANAL+ GOL HD,

TYLKO MI NIEDZIAŁA CANAL+ SPORT I CANAL+ SPORT HD

ja piehhhdole co to ma być

0

działa wam cyfra? mi wyskakuje że brak sygnału, cały pakiet C+ niedostepny

0

JEZUS na trybunach

0

w końcu... :)

swoje zrobił, ale nie przesadzajmy - często hamował grę, a wiekszosc jego zagrać była na tyły

0

na zdjęciu widać, że Pedro ma przesunięty biceps

0

w pokonaniu tego rekordu pomoże Messiemu Guardiola ktory powróci za jakieś 5-6 lat do Barcy, napewno nie wcześniej

0

kto promuje komercje? RONALDO
kto nie jest skromny? RONALDO
kto sie ma za wielkiego macho? RONALDO
kto marudzi? RONALDO
kto jest delikatniejszy? RONALDO
kto ma bzika na punkcie swojego wyglądu? RONALDO
kto reprezuntuje nurt ówczesnego pop-shitu? RONALDO
za kim pałają panienki? RONALDO
kto używa żelu na włosy? RONALDO
kto się buja sportowymi furami? RONALDO

kto strzelil wiecej bramek w lidze mistrzów? MESSI
kto strzelił więcej bramek w lidze hiszpańskiej? MESSI
kto miał więcej asyst w lidze mistrzów? MESSI
kto miał więcej asyst w lidze hiszpańskiej? MESSI
kto jest lepszym przykładem piłkarza do naśladowania? MESSI
kto zarabia mniej? MESSI


kto wygra złotą piłkę? M-E-S-S-I

0

miał wyjść z żoną na płytę, pytam sie GDZIE ONA BYŁA?

0

myślę że atmosferę nienawiści napędzają smarkacze. I nie mam tu na myśli TYLKO smarkaczy kibicujących Realowi, ale tak samo tych z Barcy.

To jest przykre jak widzi sie pyskówki neo-cwaniaków, których jadem i nienawiścią można byłoby zamalować ściane płaczu w Jerozolimie

Mam nadzieje że prowokacje bedą ignorowane, aż w końcu smarkaczom znudzi się przemądrzanie się na forum.

pozdrawiam kibiców bez jadu

0

Pep wróci, ja też bym odpoczął na jego miejscu. Zdobył wszystko co sie dało zdobyć, teraz sobie odpali PESA, będzie się obiął, pił piwo z żoną, smażył się na słońcu, będzie czytał, odpoczywał, pił polską wódke

VAMOS BARCA!

0

Redakcjo, w jakim celu tworzycie atmosfere nienawiści?

Ja tez jestem zly ze Barca wypadła z Ligi Mistrzów i przegrała z REALEM tracąc szanse na obrone mistrzostwa, ale to nie jest powód żeby robić z ludzi debili i szerzyć nienawiść.

0

NIE WIDZICIE TEGO CO TU SIE DZIEJE? WYUZDANE ARTYKUŁY PROPAGUJĄCE NIENAWIŚĆ

polaczki potrafią

0

czytalem caly wywiad. Ten tekst jak juz ktoś powiedział jest wyrwany z kontekstu. Jak taka strona może manipulować i tworzyć atmosfere nienawiści?
Ja tez jestem zly ze Barca wypadła z Ligi Mistrzów i przegrała z REALEM tracąc szanse na obrone mistrzostwa, ale to nie jest powód żeby robić z ludzi debili i szerzyć nienawiść.

Wstyd mi za Ciebie, osobo która zamieściłaś tego 'NEWSA'

0

nowy bramkarz, sprzedaż keity i pedro wzamian za rasowego napastnika w stylu etoo

0

odchodzi tylko w jednym celu - aby kiedyś powrócić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?