uzeyros
Dołączył/a: styczeń 2011
katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obym zdążył wrócić z zakupów
Vamos Barca!!!!
0
fajna szychta
0
niech VALDES się wypowie
0
WOJCIECH SZCZĘSNY DO BARCELONY!!!!!
0
Victor VALDES...
Wygralismy z realem i luz, ale gdyby tak skonczylo się na wyniku 0:1, to on byłby na ustach całego świata wlacznie z nami wszystkimi
0
VAMOS BARCA!
0
vamos Barca!
0
jak zabraknie ropy i zapanuje na ulicach haos, dzieci neostrady będą pod siebie sikać
0
przesadzacie
nawet nie ma połowy sezonu
real napewno sie potknie, barca też, pytanie kto sie potknie większą ilość razy, jeszcze 20 kolejek ponad,
pozdro
0
Barca straciła punkty tylko i wyłącznie z jednego powodu: poraz pierwszy w tym sezonie nie oglądałem meczu z powodu wyjazdu
obiecuję że będę oglądał wszystkie mecze Barcy do końca seonu
przepraszam wszystkich CULES, to sie juz wiecej nie powtorzy
0
villa... :/
0
chłopak wnosi do gry powiew piłki angielskiej - wysokie, dalekie dośrodkowania, i do tego bardzo celne. Taki skrzydłowy przyda sie nam w dobie mikro tiki-taki
0
STRACH ZABIJA DUSZĘ
0
puta barca?
kibice victorii są żałośni
0
wydalem 6zl na onecie, myslalem ze bedzie komentator jakiś polski, a tu zonk, cisza zupełna
karwa fa
0
Cuenca bedzie drugim Messim
0
ALE URRRRRWAŁ
0
nie chce nikogo krytykować, jesteśmy rodziną, szkoda ze moj post zostal skasowany przez moderatora, nie był złośliwy, był napisany w formie żartobliwej
przykro mi ze ktos poczuł sie urażony
0
Mianownik kto co - CUENCA
Dopełniacz kogo nie ma - Cuency
Celownik komu - Cuency
Biernik kogo - Cuency,Cuencego
Narzędnik kim - Cuencym
Miejscownik o kim - Cuencym
Wołacz o! - Cuenca
nie ma żadnego Cuenki panie redaktorze ;)
0
mają dobrego bramkarza
0
bardzo sie ciesze ze mam mozliwosc ogladania najlepszej drużyny w historii futbolu. VAMOS BARCA!
0
Gdy oglądam Barcę, czuję jakbym grał w Pesa - zawodnik ktory podaje, podaje tam gdzie bym chciał. Gdy grają inne drużyny, to już tego uczucia nie ma. Dlatego innych meczy nie potrafie obejrzec w całości
0
dziekuje za wstawienie akapitów...
czekamy na następne pozytywne zmiany
0
Wypowiadałem się wielokrotnie w tym wątku i wypowiem się jeszcze raz...
1.kolorystyka 2.podstrony komentarzy 3.brak klimatu 4.brak akapitowania w wypowiedziach 5. brak przejrzystosci 6. strony konkurencyjne o FCB po tej zmianie są poprostu lepsze i wizualnie i praktycznie.
-----------------(to zamiast akapitu)------------------ bardzo proszę o mozliwosc pozostania przy starej skórce - jej nie zastąpicie lepszą - tamta była po prostu najlepsza.
0
dla mnie ta strona moze byc bialo-niebieska, ale pod jednym warunkiem - z szacunkiem dla weteranow odwiedzających tą stronę od dawna(zarejestrowalem sie niedawno, ale tak jak wiekszosc z nas, zaglądam tu od paru ładnych lat) dajcie mozliwosc wyboru super-nowoczesno-białej nowej odmiany zasugerowanej przez nowych sponsorów lub SKÓRKI KLASYCZNEJ.
dziekuje
0
zastanawiam się co było spowodowane następstwem takiej zmiany. Oryginalna wersja była niemal perfekcyjna, bardzo klimatyczna i co najważniejsze - ORYGINALNA i NIEPOWTARZALNA. Nie chcie ani ja, ani zaden z nas , by ta zmiana spowodowała zmiany ktore mogą zaszkodzić.
0
3mam za Was kciuki i mam nadzieje że będzie lepiej
0
Robertinho, zobacz jak wygląda Twoja wypowiedz - ubita, bez ładu i porządku. Nie wierze w to ze wy nie widzicie tego haosu
0
WYPOWIEDZI SĄ UBITE BEZ AKAPITÓW - kolejna jakaś kpina
0
- pozwólcie na wybór KLASYCZNY (to co jest teraz bo jakieś nieporozumienie)
- przywróćcie KOMENTARZE na jednej głównej stronie a nie chory system PODSTRON 1,2,3,4,5,
- przy NACISKANIU ENTERAZ I TAK WYPOWIEDŹ JEST UBITA BEZ AKAPITÓW
-obecny model strony przypomina setki tysięcy innych stron o identycznej niemal strukturze (WP,ONET,INTERIA,)