0

obym zdążył wrócić z zakupów



Vamos Barca!!!!

0

fajna szychta

0

niech VALDES się wypowie

0

WOJCIECH SZCZĘSNY DO BARCELONY!!!!!

0

Victor VALDES...

Wygralismy z realem i luz, ale gdyby tak skonczylo się na wyniku 0:1, to on byłby na ustach całego świata wlacznie z nami wszystkimi

0

VAMOS BARCA!

0

vamos Barca!

0

jak zabraknie ropy i zapanuje na ulicach haos, dzieci neostrady będą pod siebie sikać

0

przesadzacie
nawet nie ma połowy sezonu

real napewno sie potknie, barca też, pytanie kto sie potknie większą ilość razy, jeszcze 20 kolejek ponad,


pozdro

0

Barca straciła punkty tylko i wyłącznie z jednego powodu: poraz pierwszy w tym sezonie nie oglądałem meczu z powodu wyjazdu

obiecuję że będę oglądał wszystkie mecze Barcy do końca seonu


przepraszam wszystkich CULES, to sie juz wiecej nie powtorzy

0

villa... :/

0

chłopak wnosi do gry powiew piłki angielskiej - wysokie, dalekie dośrodkowania, i do tego bardzo celne. Taki skrzydłowy przyda sie nam w dobie mikro tiki-taki

0

STRACH ZABIJA DUSZĘ

0

puta barca?

kibice victorii są żałośni

0

wydalem 6zl na onecie, myslalem ze bedzie komentator jakiś polski, a tu zonk, cisza zupełna

karwa fa

0

Cuenca bedzie drugim Messim

0

ALE URRRRRWAŁ

0

nie chce nikogo krytykować, jesteśmy rodziną, szkoda ze moj post zostal skasowany przez moderatora, nie był złośliwy, był napisany w formie żartobliwej

przykro mi ze ktos poczuł sie urażony

0

Mianownik kto co - CUENCA
Dopełniacz kogo nie ma - Cuency
Celownik komu - Cuency
Biernik kogo - Cuency,Cuencego
Narzędnik kim - Cuencym
Miejscownik o kim - Cuencym
Wołacz o! - Cuenca


nie ma żadnego Cuenki panie redaktorze ;)

0

mają dobrego bramkarza

0

bardzo sie ciesze ze mam mozliwosc ogladania najlepszej drużyny w historii futbolu. VAMOS BARCA!

0

Gdy oglądam Barcę, czuję jakbym grał w Pesa - zawodnik ktory podaje, podaje tam gdzie bym chciał. Gdy grają inne drużyny, to już tego uczucia nie ma. Dlatego innych meczy nie potrafie obejrzec w całości

0

dziekuje za wstawienie akapitów...

czekamy na następne pozytywne zmiany

0

Wypowiadałem się wielokrotnie w tym wątku i wypowiem się jeszcze raz...
1.kolorystyka 2.podstrony komentarzy 3.brak klimatu 4.brak akapitowania w wypowiedziach 5. brak przejrzystosci 6. strony konkurencyjne o FCB po tej zmianie są poprostu lepsze i wizualnie i praktycznie.
-----------------(to zamiast akapitu)------------------ bardzo proszę o mozliwosc pozostania przy starej skórce - jej nie zastąpicie lepszą - tamta była po prostu najlepsza.

0

dla mnie ta strona moze byc bialo-niebieska, ale pod jednym warunkiem - z szacunkiem dla weteranow odwiedzających tą stronę od dawna(zarejestrowalem sie niedawno, ale tak jak wiekszosc z nas, zaglądam tu od paru ładnych lat) dajcie mozliwosc wyboru super-nowoczesno-białej nowej odmiany zasugerowanej przez nowych sponsorów lub SKÓRKI KLASYCZNEJ.
dziekuje

0

zastanawiam się co było spowodowane następstwem takiej zmiany. Oryginalna wersja była niemal perfekcyjna, bardzo klimatyczna i co najważniejsze - ORYGINALNA i NIEPOWTARZALNA. Nie chcie ani ja, ani zaden z nas , by ta zmiana spowodowała zmiany ktore mogą zaszkodzić.

0

3mam za Was kciuki i mam nadzieje że będzie lepiej

0

Robertinho, zobacz jak wygląda Twoja wypowiedz - ubita, bez ładu i porządku. Nie wierze w to ze wy nie widzicie tego haosu

0

WYPOWIEDZI SĄ UBITE BEZ AKAPITÓW - kolejna jakaś kpina

0

- pozwólcie na wybór KLASYCZNY (to co jest teraz bo jakieś nieporozumienie)

- przywróćcie KOMENTARZE na jednej głównej stronie a nie chory system PODSTRON 1,2,3,4,5,

- przy NACISKANIU ENTERAZ I TAK WYPOWIEDŹ JEST UBITA BEZ AKAPITÓW

-obecny model strony przypomina setki tysięcy innych stron o identycznej niemal strukturze (WP,ONET,INTERIA,)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?