0

Nigdy, absolutnie nigdy, Barca nie miała tak ogromnej przewagi w posiadaniu piłki. Pod tym względem to najlepszy sezon w historii. Jedyne czego brakowało to szpicy, osoby wykańczającej. To nie wina taktyki, to brak rasowego napastnika (Villa, Etoo)
Myślę ze w przyszłym sezonie będziemy mieli jeszcze wieksze posiadanie piłki, a limit pecha w ataku wyczerpalismy na dekade, bo napastnicy będą w przyszlym sezonie

0

cymek

Guardiola chcial odejsc z Barcy, i napewno by to zrobil wygrywając La Liga i Lige Mistrzów, zdobywając potrójną koronę - taki był jego plan
Jesli odejdzie w tym sezonie, bedzie tchórzem i sam by sobie tego nigdy nie wybaczył. Dlatego zostanie

Vamos Barca!

0

0

0

pike podaje do iniesty, iniesta do czawiego, czawi do biskeca, biskec do messiego, messi do alvesa, alves do czawiego, czawi do iniesty, iniesta do maczerano, maczerano do pujola, pujol do valdesa, valdes do pujola, pujol do maczerano, maczerano do biskeca, biskec do czawiego, czawi do iniesty, iniesta do czawiego, czawi do iniesty, iniesta do czawiego, czawi do iniesty, iniesta do czawiego, czawi do iniesty, iniesta do czawiego, czawi do messiego, messi do czawiego, czawi do iniesty, iniesta do alvesa, alves do czawiego, czawi do messiego, messi do biskeca, biskec do pujola, pujol do maczerano, maczerano do valdesa, valdes do biskeca, biskec do messiego, messi traci piłkę, kontra - dwa podania i gol

0

nareszcie pozbędziemy sie sezonowców, przynajmniej rok będzie spokoj

0

Czawi do iniesty, iniesta kiwa i oddaje do czawiego , czawi do messiego, ten kiwa i oddaje do czawiego, czawi do alvesza, ten robi swój słynny rozkrok i oddaje do czawiego, ten z nerwów podaje do pujola, pujol do błąkającego się poza polem karnym i popełniajacego szkolne błędy waldeza, waldez znowu do czawiego i tak w kółko.... Pep weź ich naucz czegoś nowego, to jest już nudne

0

Czawi do iniesty, iniesta kiwa i oddaje do czawiego , czawi do messiego, ten kiwa i oddaje do czawiego, czawi do alvesza, ten robi swój słynny rozkrok i oddaje do czawiego, ten z nerwów podaje do pujola, pujol do błąkającego się poza polem karnym i popełniajacego szkolne błędy waldeza, waldez znowu ... rozwiń całośćdo czawiego i tak w kółko.... Pep weź ich naucz czegoś nowego, to jest już nudne

0

jestem kibicem BARCELONY, ale wczoraj lepszy był REAL.
Zwyciężyła taktyka Mourinho - Guardiola może być winien sam sobie

0

gdzie był Leo?

0

nic nie trwa wiecznie
ZŁOTE LATA dobiegły końca

zawsze wierny Barcelonie!

0

PEDRO i FABREGAS są kompletnie bez formy.
SANCHEZ i TELLO zamiast nich i wygramy rewanż

0

fantastyczny tydzień

dzisiaj wielki mecz, w sobote jeszcze wiekszy, za tydzień znowu

FANTASTYCZNIE!!! ^^

0

niestety, pomimo zmiany serwera, nadal wejście na portal od razu po meczu jest niemożliwe

0

teściowa ma szczęście - w jej urodziny Gran Derby! :D

0

nie 6 punktów straty tylko 3

przecież gramy z realem u siebie i będzie MANITA

M-A-N-I-T-A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Napisz komentarz...

0

Bartek543 ja chciałbym Ciebie docenić jako człowieka, jednak nie potrafię. Zamiast zignorować tych-jak ich zwiesz - sezonowców, dodajesz oliwy do ognia plując jadem i nienawiśicą. Ignorancja, przymrużenie oka , to jest klasa. Polska mentalność to wada genetyczna

pozdrawiam sezonowców i tych którzy się za nich nie uważają

0

jak na onecie

co nas obchodzą ceny brutto - BRUTTO TO wypłata minus podatek VAT, czyli nikt nigdy nie dostaje do ręki kwoty BRUTTO

zacznijcie myśleć - netto - Netto - NETTO - caly ten kraj to jedno wielkie mydlenie oczu, nawet tu na stronie Barcy

0

fajne zdjęcie

0

Messi i handel narkotykami? Nie wierze redaktorowi

0

napewno powinien wyleciec Fabregas za ten faul
Messi jest mistrzem, piłkarzem wszechczasów
a ja kibicuje drużynie która gra najpiekniejszy futbol na świecie

0

Mógłbym zastąpić go w funkcji trenera pierwszego zespołu. Tacy zawodnicy grają sami

0

w komentarzach na Onecie wywali by go od pedofila za te przytulanie

0

ile razy messi dłubie w nosie w tygodniu, albo jaki kolor piżamy ma Valdes

czekamy na takie newsy

0

poniżej jałowa dyskusja

macie ciepło, macie co jeść, żyjecie w kraju w którym nie ma wojen, a narzekacie, typowa mentalność polaka,

tak tak ja też narzekam (narzekanie na innych to też narzekanie)

taka cecha obywateli naszego kraju...

0

za dużo tego golfa heh

0

Tello - czy w końcu dostanie szansę? Ma wieksze perspektywy niż Cuenca

0

moda na sukces - odcinek 30394930

0

w tym temacie wypowiedziałem się pierwszy. Został on uznany za KOMENTARZ PONIŻEJ PEWNEGO POZIOMU.

Pytam się - why?
To jakaś nieczystość wiedzieć ile zarabia CUENCA? Wiadomo ile zarabia MESSI, fajnei byłoby wiedzieć ile zarabia CUENCA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?