uzeyros
Dołączył/a: styczeń 2011
katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myślę że to najwyższy czas, aby Pep Guardiola podał się do dymisji.
Przegrać tak wysoko oznacza tylko jedno - ZMIANĘ TRENERA
0
Ras White Nigga - przybyłeś do nas z czasów inwizycji?
spokojnie, w dzisiejszych czasach nie ma palenia na stosach ani karania za swoje zdanie
mozesz bezpiecznie zacząć używać mózgu
0
PS:
i dodam że z tej siły, w chwili obecnej najwięcej energii czerpie BARCELONA ;)
0
ja osobiscie wierzę, ale nie w osobowego Boga, ktory jest wymysłem starożytnych wieśniaków ktozry widząc latające spodki nadali im setki imion.
Wg mnie istnieje SIŁA, ale jest bezosobowa. Osobowość jest cechą ludzką.
Moglbym tą SIŁĘ nazwać ŚWIADOMOŚCIĄ, taką ktora obejmuje całą czasoprzestrzeń, której MOC można wykorzystać (nie do końca wiemy jeszcze jak), ale która napewno nie patrzy na nas - nas, gwiezdny pył na skraju zadupia galaktycznego, na jakiejś małej planecie
0
guardiola ma rację
to nie Bóg stworzył człowieka tylko człowiek Boga
gdyby bawoły mialy stworzyć Boga, mialby cztery nogi i byłaby trawa święcona
tyle w temacie
0
niech sie juz ten sezon zacznie :D
0
niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego casillas poraz kolejny jest lepszy od valdesa?
nasz bramkasz stracil mniej bramek, zdobyl podwojną koronę
śmiech na sali
0
z tą brodą przypomina mi Keite
0
nie mógł sie z nikim dogadać, bo w Barsie nie ma rasistów. Każde takie zachowanie było w Barsie duszone w zarodku przez puyola,bisquetsa i alvesa. Nie wytrzymal tego
a w Milanie wszyscy sie go boją
wystarczy spojrzeć na to:
0
o co chodzi z tą historią o ochroniarzach Victora Valdesa?