uzeyros
Dołączył/a: styczeń 2011
katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moglibyscie podać ile w Barcelonie zarabia przeciętniak-żółtodziób
0
fabregas
ten koleś NIE MA FORMY
to jakieś nieporozumienie,
nie chodzi o ten strzał, chodzi o cały mecz i nie tylko ten
0
za adriano?
.....
0
UWAGA! UWAGA! Tu ACTA!!!
Przejmujemy pełną kontrolę nad meczem GRAN DERBI !!!!!
0
Bisquets mimo wszystko minimum 8
0
just do it :)
0
dalibyście spokój z takimi newsami
0
ProNefofo. Zastanów sie nad tym co napisałeś. Opisuje swoje wspomnienia, nie porównuje się z innymi, weź się qrwa idź utop dzieciaku prowokatorze
0
Kluivert, Luis Enriqye, Rivaldo, Saviola
pamietam tamte lata, juz wtedy byłem wiernym kibicem BARCELONY
nei bylo dostepu do internetu, wyniki śledziło sie w telegazecie
by były czasy..
0
śniło mi sie że był remis 3:3
0
wygrałem wycieczke na mecz barcy, i moich 4 ziomkow tez, juz po konkursie, nei wchodzcie tam
0
smarkacze same heh,
0
0
pipa z niego
0
przestańcie sie klocic matoły
0
coś musiał powiedzieć
ale najlepiej smakuje hleb pieczony na grillu
0
ciekawi mnie kogo w Sportklubie zaproszą do studia
0
jeszcze 5 minut temu wszyscy go krytykowali a teraz co?
0
mecz jest na dobrym, wysokim poziomie.
Widać że chłopaki myślą o pucharze z Realem
Trzeba to wygrać
0
Maćku, tak, oglądałem
weź śrubokręt
0
USUŃCIE TEN ARTYKUŁ
przegralismy przez złą gre anie przez sędziego
0
juz widze komentarze kibiców realu
"skoro espaniol potrafil grac z barca, my też damy rade"
"barce trzeba przycisnąć i wtedy trudno jej grać swoje"
to jest espaniol, zawsze, za kazdym razem, od niepameitnych czasów, mecze z nimi u nich na stadionie gramy fizycznie i zawsze gra wygląda podobnie. Mecz z nimi na ich terenie to najtrudniejszy mecz sezonu
0
komentator wymiata
co też moja żona dziś ugotuje
0
za to nasi mają tatuaży więcej
pokaleczyli sie na całe życie
ale najwazniejsze zeby wygrywali - wtedy mogą sobie nawet ryjki wytatułować
Vamos Barca z tatuażami lub bez ^^
0
KOMENTATOR najlepszy
0
komentator jest świetny, naprawde, rewelacja xD
0
idiotyczne, zaiste....
0
neymar to był ten z futerkiem zabitej surikatki na głowie?
0
jestem dumny że jestem kibicem Barcelony.
Barca gra futbol z innej planety
powinniśmy grać w mistrzostwach wszechświata przeciwko innym planetom, bo na Ziemii nie ma dla niej mocnych
0
drużyna wszechczasów