0

moglibyscie podać ile w Barcelonie zarabia przeciętniak-żółtodziób

0

fabregas

ten koleś NIE MA FORMY
to jakieś nieporozumienie,

nie chodzi o ten strzał, chodzi o cały mecz i nie tylko ten

0

za adriano?

.....

0

UWAGA! UWAGA! Tu ACTA!!!
Przejmujemy pełną kontrolę nad meczem GRAN DERBI !!!!!

0

Bisquets mimo wszystko minimum 8

0

just do it :)

0

dalibyście spokój z takimi newsami

0

ProNefofo. Zastanów sie nad tym co napisałeś. Opisuje swoje wspomnienia, nie porównuje się z innymi, weź się qrwa idź utop dzieciaku prowokatorze

0


Kluivert, Luis Enriqye, Rivaldo, Saviola

pamietam tamte lata, juz wtedy byłem wiernym kibicem BARCELONY
nei bylo dostepu do internetu, wyniki śledziło sie w telegazecie

by były czasy..

0

śniło mi sie że był remis 3:3

0

wygrałem wycieczke na mecz barcy, i moich 4 ziomkow tez, juz po konkursie, nei wchodzcie tam

0

smarkacze same heh,

0

0

pipa z niego

0

przestańcie sie klocic matoły

0

coś musiał powiedzieć

ale najlepiej smakuje hleb pieczony na grillu

0

ciekawi mnie kogo w Sportklubie zaproszą do studia

0

jeszcze 5 minut temu wszyscy go krytykowali a teraz co?

0

mecz jest na dobrym, wysokim poziomie.
Widać że chłopaki myślą o pucharze z Realem
Trzeba to wygrać

0

Maćku, tak, oglądałem

weź śrubokręt

0

USUŃCIE TEN ARTYKUŁ

przegralismy przez złą gre anie przez sędziego

0

juz widze komentarze kibiców realu

"skoro espaniol potrafil grac z barca, my też damy rade"
"barce trzeba przycisnąć i wtedy trudno jej grać swoje"

to jest espaniol, zawsze, za kazdym razem, od niepameitnych czasów, mecze z nimi u nich na stadionie gramy fizycznie i zawsze gra wygląda podobnie. Mecz z nimi na ich terenie to najtrudniejszy mecz sezonu

0

komentator wymiata
co też moja żona dziś ugotuje

0

za to nasi mają tatuaży więcej

pokaleczyli sie na całe życie


ale najwazniejsze zeby wygrywali - wtedy mogą sobie nawet ryjki wytatułować

Vamos Barca z tatuażami lub bez ^^

0

KOMENTATOR najlepszy

0

komentator jest świetny, naprawde, rewelacja xD

0

idiotyczne, zaiste....

0

neymar to był ten z futerkiem zabitej surikatki na głowie?

0

jestem dumny że jestem kibicem Barcelony.
Barca gra futbol z innej planety

powinniśmy grać w mistrzostwach wszechświata przeciwko innym planetom, bo na Ziemii nie ma dla niej mocnych

0

drużyna wszechczasów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?