uzeyros
Dołączył/a: styczeń 2011
katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poprzedni wygląd był bardzo klimatyczny, oryginalny.
Ten obecny wygląda jak setki stron o innych klubach i niczym sie nie wyróżnia.
Nie podoba mi sie.
BARDZO PROSZĘ O MOŻLIWOŚĆ WYBORU - albo NOWA FORMA, albo skórka KLASYCZNA
0
"przed pierwszym europejskim występem Barçy w tym sezonie" ?
a mecz z Milanem? :)
0
najtanszy garnitur na polskie to 3989zl
0
dwa razy szybsi - dwa razy wiecej bramek
Barcelona - Osasuna 16:0
Valencia - Barcelona 2,5:10
Barcelona - Atletico 10:0
0
dobrze ze nie zmienił nazwy z FC Barcelona na Qatar Barcelona
0
KEITA I VILLA na sprzedaż
THIAGO jest mesjaszem Barcelony
żaluję że Pep sobie eksperymentował, remis na własne życzenie - zlekceważył przeciwnika - tego typu taktykę testową można przeznaczyć w pojedynkach ze slabszymi przeciwnkami a nie na terenie potencjalnie najtrudniejszego przeciwnika
THIAGO po wejsciu dał nowe mozliwosci
Villa ma czasem przebłyski
KEITA NA SPRZEDAŻ - ten czlowiek nie pasuje w tej drużynie
0
IceMan , fajne piszesz recenzje, ale nie prowokuj jak mały śpik bo po co?
Z jednej strony jestes wielkim obrońcą morale, a z drugiej strony profanujesz swoje poglądy kpiąc sobie z Realu.
A jutro w komentarzach w innym temacie przeczytamy pewnie znowu jaki z Ciebie obrońca rozejmu.
żenada
0
tą pierwszą połowę dedykuję mojemu zmarłemu kotu
Śledziu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach [*]
0
moja zona tez kibicuje barcelonie
zycie jest piekne jak sie rozumiesz z drugą połowką nawet w takich kwestiach
VAMOS BARCA!
0
pamiętny mecz z Rubinem Kazań - wtedy przegraliśmy.
To jest poczatek sezonu, takie rzeczy zdarzają się najczęściej tym najlepszym.
Kiedys byla porazka, dzisiaj mamy remis. Lepszy początek.
VAMOS BARCA
0
temat prowokacja
nie zaniżajcie poziomu tej strony takimi newsami
0
Ikpeba strzela gola -"Jest dobrze" - cieszy się Adubeli Kapka
0
to sie nadaje do jakiegoś kabaretu
0
on jest poprostu głupi
0
nigdy nie klnąłem na tym forum, ale Real zachował się jak CIPY
0
nie potrafią przegrywać. A to co zrobił Mourinho Villanowemu to kompletna kompromitacja tego człowieka
0
Keita powinien mieć zakaz gry. Niech w szatni cytuje wielkich filozofów, ale niech nie gra w piłke
0
obrzucali autobus Barcy kamieniami.
proponuje obrzucac autobus realu pomidorami ;0
0
POR QUE! POR QUE! POR QUE POR QUE POR QUE!
Sanchez calkiem fajnie, reszta jeszcze myslami na BALI, SESZELACH czy gdzie tam byli ;)
Keita na trybuny
0
Barca gra inaczej niż Barca
mysle że Pep nakazał im grać dalekie wysokie piłki
0
Jesli Guardiola tak szanuje Keite, niech zwolni Vilanove i jego zatrudni albo niech go zrobi w drużynie osobą od opowiadania morałów, cytowania wielkich myślicieli, oraz mistrzem riposty - bo Keita w te klocki jest poprostu mistrzem. Co dogry na boisku - gdyby nie to ze wiele razy widzialem go na murawie - chłopak nie pasuje do stylu Barcy.
reszte zawodników nie będę oceniać bo to poczatek sezonu
Fajny wynik, choć gra niepodobna do Barcy - dalekie piłki, wysokie piłki - to nie ta Barca jaką pamiętamy
zobaczymy co pokażą w 2 polowie
0
IceMan, bardzo fajny artykuł.
Dla takich felietonów odwiedzam tą stronę
pozdrawiam
0
może kastem? w Indiach kiedyś były kasty ;)
Vamos Barca
czekamy na niedziele!!!
0
miastek czy ciastek?
0
fajny squad Barcy ;)
0
IceMan jesteś kibicem Barcy, a nie potrafisz nawet uszanowac Klubu popełniając błąd w tytule wiadomości? :> Chyba, że to zwykła literówka
0
IceMan, uszanować ? Ty chyba probojesz mnie sprowokować. Jezeli tak cie to boli to sie możesz na mnie obrazić.
To co napisałeś jest prowokacją i chcąc w ten sposób okazać swoją rzekomą elokwencję wiele stracileś w moich oczach
0
Santana 10 i IceMan
tego pierwszego nie kojarze wogole bo nie udzielam sie na forum. Jestem wiernym kibicem barcy od 20 lat.
IceMan czasem napisze ciekawy felieton, lubie je czytać, ale nie jego posty na forum.
Wyrazilem swoje zdanie - mozecie sobie teraz polemizować lub nie - nie interesuje mnie to. Mam swoje zdanie i go nie zmienie.
Jeffren odszedł. Odszedł, i Pep popelnił MOIM ZDANIEM ogromny błąd. Waszym zdaniem go nie popełnił. Ale to jest Wasze zdanie. I Pepa
O Keicie też zdania nie zmienie.
pozdrawiam
0
riv_10
glupota? poczytam sobie forum hiszpanskie barcy, zamiast nazywac fakty głupotami
ale najpierw naucz sie hiszpanskiego bo po polsku tam nie piszą. Stąd twoje braki
0
dlaczego ten chłopak dostawał tak mało szans?
byl duzo lepszy od BOJANA, ktorego wszyscy lubią tylko dlatego że ma sympatyczną twarz rodem z Kena.
Jeffren - gdyby miał wiecej mozliwosci pokazania się - bylby duzo wazniejszym ogniwem niż Villa ktory w tym sezonie poprostu nie miał formy.
Guardiola - obyśmy nie trafili na Jeffrena w pucharach, bo sie na tobie zemści a koszmar tej zemsty będzie ci sie śnił po nocach.
Jestem zły na Pepa ze dawał tak niewiele szans chłopakowi
wystarczylo mu 15 minut zeby strzelić bramke Realowi, i mimo to pozniej dostawal tak niewiele szans od Pepa
Moze po prostu BOJAN lepiej sie podlizywał Guardioli, bo jak slysze ze GUARDIOLA mowi ze Keita jest bardzo mądry i inteligentny i ze to jest główny powód dla ktorego trzyma go w klubie to mi rece opadaja.
Niech założy klub miłośników filozofii i naznaczy Keite przewodnicznącym izby retorycznej
tyle w temacie
VISCA EL BARCA