0

świetny obrazek, świetny.

0

ciezki mecz się zrobić, a nie ma za bardzo kogo wpuscic żeby nie oslabil druzyny. Atletico ma mocniejsza lawke.

0

Undiano powinien dostać dyskwalifikacje do końca sezonu.

0

co za debil. zabic go.

0

asystent Enrique dobrze pracuje.

0

teraz grac sprytnie . pokazac boiskowe cwaniactwo

2

Barcelona waleczna. ale mnie to cieszy. twardo , nie gaja jak panienki jak to im się często zarzucalo

1

trochę się boje drugiej polowy. Simeone na pewno ogarnie druzyne w przerwie. nie stracic sprobowac strzelić i wygrana. nie można tego przegrać. strzelimy to po meczu będzie. stracimy to nerwowka.

0

powinno być 5:0 do przerwy

0

oby się nie rozluźnili w przerwie i utrzymali koncentracje w drugiej polowie. oby to nie był jednorazowy przypadek ze tak dobrze graja. trzeba grac skrzydlami jak dzisiaj a nie srodkiem jak zawsze. brawo brawo brawo

0

reka. szkoda. ale co nas to obchodzi. nie wierze ale Barcelona gra lepiej niż za Guardioli. Boże co się dzieje.

0

prawda, ale gra się 90 minut. można prowadzic do 89 minuty 1:0 i w doliczonym czasie stracic 2

0

Barcelona gra z kontry. no nie mogę uwierzyć.

0

super ze graja skrzydlami a nie srodkiem. tak się powinno grac. poki atletico nie dostanie rogu jest dobrze

0

kurde jak ? dlaczego ? dlaczego ? oby się nie zemscilo bo takie sytuacje lubia się mscic. oby Barcelonie nie bralko sil bo ostro zapierniczaja na razie

1

styl nie ma zadnego znaczenia, gdy nie strzela się kilka razy na pusta bramke, przewraca się o własne nogi i podaje się do nikąd

0

Kroos od razu zaczal grac dobrze w Realu no ale on gral już w wielkiej druzynie i był przyzwyczajony. Z Bayernu nie odszedł w cale do lepszego klubu. Rakitic odpali jeszcze. wierze w niego.

0

Rakitic czuje presje bo jest w lepszym klubie, z lepszymi zawodnikami i jeszcze w najważniejszych meczach siedział na lawce co pewnoci mu nie dalo. Jak się wyluzuje to zacznie grac lepiej. Pamietam jak Alexis partaczyl wszystko a jak gra teraz. Niesamowicie się rozwinal. Na Rakiticia tez przyjdzie czas.

3

Rakitic w Sevilli słynął z dokładnych podań, przyszedł do Barcelony i widzimy co się dzieje, z najlepszego piłkarza ligi europejskiej stal się najsłabszym piłkarzem Barcy. Roberto przy nim to magik. To wszystko zależy od głowy. Musi się ogarnąć wrescie

0

Rakitic podania do nikad ma opanowane do perfekcji

1

Rakitic nie ma luzu, strasznie spiety

0

Atletico na pewno nie wygrało by tyle z Elche, ale grając z Barcelona jest zdecydowanym faworytem. Gdy jest 0:0 Barcelona gra fatalnie, a gdy juz strzeli to worek się otwiera

3

Messi piłka jak do Henrego z realem

0

Takich klepek z pierwszej piłki więcej tylko żeby to nie było tylko efektowne ale tez efektywne

0

Stójka stojka . brak ruchu, wyjścia do piłki. No kurde. Suárez na prawdę nie strzeli dziś gola ?

2

Spodziewalem się gownianego meczu, ale nie aż tak. Dramat tragedia masakra

0

Czemu LE nie zyje meczem, nie reaguje nic tylko stoi lub siedzi i się glupio patrzy ?

0

Widać ze Messi nie chce grac na skrzydle a gdy jest w środku od razu zagrożenie.

0

Trenera z pomysłem na gre. Juz.

1

Chciałbym żeby Barcelona wrescie zmieniła ustawienie. Gramy 6 z tylu i 5 z przodu w tym cofnięty Messi. Gdy gramy na camp nou ze słabym przeciwnikiem jak np. Elche to po co nam defensywny pomocnik. Bramkarz, 4 obrońców i Busquets, który nie podłącza się do przodu tylko poda i stoi w miejscu. Chciałbym zobaczyć ustawienie 4-4-2 czy kto jak woli 4-2-2-2. Messi i Suárez na szpicy. Messi może trochę cofać. Takie mam zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?