0

jak wygra portugalia to a Usa przegra to obie repry będą miały po 4 pkt i kto wtedy przechodzi ?

0

szkoda tego pana, przecież to liniowy zajebał a nie główny.

0

dziwna sprawa z tymi zmianami

0

co w swojej przemowie bodajże w imieniu mamy powiedziała corka tito ?

0

mysle ze to tito wymyslil titi take. on był tym strategiem on był od taktyki a guardiola był tylko motywatorem.

0

dobra rada.

0

mecz na pewno nie jest nudny

0

uffffffff

0

żeby się nie zemscilo

0

ktoś wie dlaczego Thiago alcantara już zszedł ?

0

wygramy bo Messi chce dogonić Portugalczyka w walcze o pichichi i musi strzelić co najmniej dwie brameczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?