vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak wygra portugalia to a Usa przegra to obie repry będą miały po 4 pkt i kto wtedy przechodzi ?
0
szkoda tego pana, przecież to liniowy zajebał a nie główny.
0
dziwna sprawa z tymi zmianami
0
co w swojej przemowie bodajże w imieniu mamy powiedziała corka tito ?
0
mysle ze to tito wymyslil titi take. on był tym strategiem on był od taktyki a guardiola był tylko motywatorem.
0
dobra rada.
0
mecz na pewno nie jest nudny
0
uffffffff
0
żeby się nie zemscilo
0
ktoś wie dlaczego Thiago alcantara już zszedł ?
0
wygramy bo Messi chce dogonić Portugalczyka w walcze o pichichi i musi strzelić co najmniej dwie brameczki.