6

24 :D

2

Hura mamy obrońcę :D trzeba się cieszyć :)

13

szybko podpisuje żeby Barcelona jeszcze nie zdążyła się rozmyślić :D

3

Prezydent Valencii mowi ze wolalby pozostania MAthieu niż otrzymania 20mln i gratuluje Barcelonie świetnego stopera

0

MAthieu dolozyl do transferu ? slyszalem ze 3 mln zaplacil MAthieu a Barcelona zaplacila 17 mln.

0

w Maju Mathieu dzwignie puchar ligi mistrzow jak Abidal :D

0

dobre umiejetnosci zostały teraz pokazane na filmiku

0

bardzo ciężki terminarz. no ale i tak trzeba z każdym zagrać i trzeba się starać każdy mecz wygrać. jak pojdzie Villarrealem to z resztą też pojdzie. athletic osłabiony odejściem Herrery levante bez navasa a malaga to tez już nie ta malaga

0

zobaczymy ocenimy. skoro go kupili to znaczy ze im się podoba. ja bym jeszcze sprzedal songa i afellaya bo nie sa na tyle dobrze żeby za nich nie mogl zagrac ktoś z Barcy B.

0

dawać jakąś bombe transferową na koniec. ostatnio nie mielismy sukcesow graliśmy ta nudna tiki take , już nie było jak kiedyś ze każdy chciał do nas przyjść . teraz jest rewolucja . będziemy mieli trochę inny styl . już nie bedeimy tak długo się utrzymywali przy pilce. styl nie bedie juz taki specyficzny teraz znowu będą chcieli do nas przychodzic

1

daley blind jest lewym obrońcom i zawodnikiem który może grac jako defensywny pomocnik nie jest to srodkowy obronca wiec wole dużo bardziej MAthieu niż blinda który do Barcelony nie pasuje

0

nie ładnie. w ostatnich latach caly czas cos zlego się dzieje w Barcelonie a takiej sytuacji jak ta jeszcze nie było.

0

to na pewno nie jest prawda. nikt nie wie co lucho powiedział xaviemu. tak jak my nie wiemy co dzisiaj twoja mama do ciebie powiedziala

0

to jeszcze zaoszczędzą ;p

1

wychodzi na to ze kupiliśmy obronce doskonałego. obronca totalny , kompletny. 20 mln to promocja :D Real przegapil taka perelke :D a selekcjoner glupi ze nie powolal go. z nim bylby mistrz swiata. nie przegralby ta glowke z hummelsem

1

przez ostatnie lata nie wydalali tyle pieniędzy ile teraaz

1

ale nie kupia nikogo już. nie maja kasy. i tak dziwne ze az tyle wydali. skad tyle mieli. może dostali cynk ze za rok wracają sankcje i trzeba kupowac

1

mathieu ok ale kupmy jeszcze jednego. w tamtym sezonie było 4 w tym jeden nie gral wiec było 3 i narzekali wszyscy ze za mało obroncow. teraz jest tez trzech. wiec trzeba jeszcze kupic jednego stopera plus prawego obronce.

0

gra Ukrainca to była tragedia a daliśmy za niego 25 mln. to już lepszy Mathieu za 20 który dla pewnie. popatrzcie co robil były obronca Barcelony


0

niech Zubi robi konferencje i powie czy będzie jeszcze jakiś transfer czy już tyle. chce to wiedziec

0

moze bedzie jak w przypadku Neymara ze nie kosztowal 57 tylko 90. może okaze się ze Mathieu kosztowal nie 20 a 40 ;p Zubi głowa do interesów.

0

może będą mu kazac caly czas golic się na lyso

0

co rok kupujemy jakas gwiazde. w tamtym neymar w tym suarez ciekawe kogo za rok. może pogba albo reus. ja bym jeszcze obserwowal młode gwiazdy liverpoolu. coutinho i sterlinga.

11

Abidal jest o 4 lata starszy od Mathieu i jakoś gra.

0

Mathieu aż taki stary nie jest. Tylko o 7 miesięcy starszy od Iniesty

0

z koszulek raczej transfer się nie zwroci. chyba nikt nie kupi

0


świetny filmik o Marcu. w ostatnim sezonie niesamowicie polepszył swoje umiejętności oby w tym sezonie jeszcze się poprawił i zaczął jeszcze się rozwijać

0

witamy na pokładzie Mistrzu :D

0

oby tylko go kontuzje nie lapaly bo w tym wieku coraz o nie łatwiej. myślicie ze już nikogo nie kupimy ?

0

zgadzam się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?