vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby się sZybko rozwinął
0
Messi super, szkoda ze nie strzela więcej bramek ale nie jest to najważniejsze. MAsche musi grac na dm.
0
Masche najlepszy
0
kapitalna akcja. BArcelona już tego nie zagra. przyznam się ze chcialem od dawna bielse na trenera
0
Gdyby Messi wykorzystywał wszystkie setki no ale najważniejsze zwycięstwa. Dobry mecz Leona ale to beniaminek, liczę na taka grę za tydzień
0
Messiemu jakby już tak nie zalezalo bardzo na strzelaniu jak największej ilości bramek już nie jest taki pazerny na gole. teraz najmniejszym wysiłkiem chce wygrywać mecze
0
isco powinien grac w pierwszym , fajnie lekko się porusza. Messi jest najlepszy w historii pilki nożnej ale Ronaldo naprawdę na ten moment jest najlepszy na świecie. jak nie będzie hattricka to będzie niespodzianka
5
niestety dla Barcelony bardzo dobry mecz Realu.
0
To nie polska dobra tylko niemcy słabe
0
Busi i koke muszą grać na jeden kontakt góra szybkie dwa.
0
jakby odszedl Alves to powinien za niego grac Adriano a jak by bylo trzeba to Patric z rezerw by pomogł. " Grajcie na Douglasa, on jest cienki" zapewne tak będą krzyczeć kibice drużyn przeciwnych
0
Takich pytań już wiele padło i ja też je sobie zadaje, po co kupili Douglasa?
0
alba nie ma prawej nogi, wiec nie da rady na szybkosci dobrze podań mocna pilke w pole karne. musi byc prawonożny. na prawej stronie moze grac lewonozy silny fizycznie ktory gra tylko w defensywie. np taki przyklad tylko na lewej jak w reprze Niemiec, howedes na lewej obronie
57
a co jeśli Bravo już nigdy nie puści gola.
1
z Realem 0:2
Messi
Suarez
1
szkoda ze go nie ma z nami w roli rozgrywającego. chcialbym zeby sklad byl taki:
Bravo
Alves Pique Mathieu Alba
Fabregas Mascherano Iniesta
Messi
Suarez Neymar
a z lawki wchodzi rakitic i alexis
0
za co Totti dostal zótla kartke po bramce ?
0
z tego nic. trzeba czekac na powrot Suareza.
0
przydalby się strzal na bramke.
0
Messi ma chyba wyjebane na złotą piłkę bo w ogole sie nie stara.
1
Messi nie robi różnicy. Jeśli Barcelona nie strzela szybko bramki to strasznie się meczy i strasznie się ją ogląda.
0
MAthieu w przypomnij sobie 2 ostatnie mecze MAthieu.
0
Rojo gra pięknie. szkoda ze go nie kupiliśmy. Rojo > Mathieu
0
Bartra ładnie gubil krycie przeciwnika przy rożnych. Szkoda że nie strzelił.
0
Trzeba wyciągnąć wnioski po tym meczu. Mam nadzieję że mister wie co ma robić.
0
No ale zeby nie oddać żadnego celnego strzału? Bez ani jednego celnego strzału nie mieli szans wygrać. Nawet nie byli blisko.
0
Czo ten Messi ? na stojąco, nie chciało mu się. co z tego ze jak dostal pilke to dobrze zagral jak to nic nie dawalo. dziwne ze żaden zawodnik nie gral dobrze w akcjach ofensywnych, no może oprócz Alby. 0 strzalow celnych ? lol.
0
słaby mecz, dobrze że mieliśmy pkt przewagę i dalej liderujemy. taki mecz musial się zdarzyć. dobrze ze już za nami i dobrze ze 1 pkt bo moglo być zero
1
wybiegać, wypracować, wywalczyć, wyszarpać... dzisiaj tego zabrakło. nie było odpowiedniego nastawienia. Malaga bardziej chciała.
0
zamiast verma na srodku to na lewej obronie gra. ;/