0

Oby się sZybko rozwinął

0

Messi super, szkoda ze nie strzela więcej bramek ale nie jest to najważniejsze. MAsche musi grac na dm.

0

Masche najlepszy

0

kapitalna akcja. BArcelona już tego nie zagra. przyznam się ze chcialem od dawna bielse na trenera

0

Gdyby Messi wykorzystywał wszystkie setki no ale najważniejsze zwycięstwa. Dobry mecz Leona ale to beniaminek, liczę na taka grę za tydzień

0

Messiemu jakby już tak nie zalezalo bardzo na strzelaniu jak największej ilości bramek już nie jest taki pazerny na gole. teraz najmniejszym wysiłkiem chce wygrywać mecze

0

isco powinien grac w pierwszym , fajnie lekko się porusza. Messi jest najlepszy w historii pilki nożnej ale Ronaldo naprawdę na ten moment jest najlepszy na świecie. jak nie będzie hattricka to będzie niespodzianka

5

niestety dla Barcelony bardzo dobry mecz Realu.

0

To nie polska dobra tylko niemcy słabe

0

Busi i koke muszą grać na jeden kontakt góra szybkie dwa.

0

jakby odszedl Alves to powinien za niego grac Adriano a jak by bylo trzeba to Patric z rezerw by pomogł. " Grajcie na Douglasa, on jest cienki" zapewne tak będą krzyczeć kibice drużyn przeciwnych

0

Takich pytań już wiele padło i ja też je sobie zadaje, po co kupili Douglasa?

0

alba nie ma prawej nogi, wiec nie da rady na szybkosci dobrze podań mocna pilke w pole karne. musi byc prawonożny. na prawej stronie moze grac lewonozy silny fizycznie ktory gra tylko w defensywie. np taki przyklad tylko na lewej jak w reprze Niemiec, howedes na lewej obronie

57

a co jeśli Bravo już nigdy nie puści gola.

1

z Realem 0:2
Messi
Suarez

1

szkoda ze go nie ma z nami w roli rozgrywającego. chcialbym zeby sklad byl taki:
Bravo
Alves Pique Mathieu Alba
Fabregas Mascherano Iniesta
Messi
Suarez Neymar
a z lawki wchodzi rakitic i alexis

0

za co Totti dostal zótla kartke po bramce ?

0

z tego nic. trzeba czekac na powrot Suareza.

0

przydalby się strzal na bramke.

0

Messi ma chyba wyjebane na złotą piłkę bo w ogole sie nie stara.

1

Messi nie robi różnicy. Jeśli Barcelona nie strzela szybko bramki to strasznie się meczy i strasznie się ją ogląda.

0

MAthieu w przypomnij sobie 2 ostatnie mecze MAthieu.

0

Rojo gra pięknie. szkoda ze go nie kupiliśmy. Rojo > Mathieu

0

Bartra ładnie gubil krycie przeciwnika przy rożnych. Szkoda że nie strzelił.

0

Trzeba wyciągnąć wnioski po tym meczu. Mam nadzieję że mister wie co ma robić.

0

No ale zeby nie oddać żadnego celnego strzału? Bez ani jednego celnego strzału nie mieli szans wygrać. Nawet nie byli blisko.

0

Czo ten Messi ? na stojąco, nie chciało mu się. co z tego ze jak dostal pilke to dobrze zagral jak to nic nie dawalo. dziwne ze żaden zawodnik nie gral dobrze w akcjach ofensywnych, no może oprócz Alby. 0 strzalow celnych ? lol.

0

słaby mecz, dobrze że mieliśmy pkt przewagę i dalej liderujemy. taki mecz musial się zdarzyć. dobrze ze już za nami i dobrze ze 1 pkt bo moglo być zero

1

wybiegać, wypracować, wywalczyć, wyszarpać... dzisiaj tego zabrakło. nie było odpowiedniego nastawienia. Malaga bardziej chciała.

0

zamiast verma na srodku to na lewej obronie gra. ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?