1

Duda jest niesamowity a ma tylko 19 lat

1

Messi wczoraj bardzo ladnie, wydaje się, ze forma wrocila.. oby od tego czasu miał ją jak najdłużej.

0

Messi chyba nigdy nie był na pierwszym miejscu w przebiegniętych kilometrach

0

cieszy przebignięty dystans Suareza.

0

na szczęście Barcelona ma duże rezerwy w formie i może grac jeszcze o wiele lepiej. gra w drugiej polowie gdy Suarez gral na srodku wygladala dużo lepiej niż pierwsza polowa z Suarezem na boku.

0

jakby był Guardiola to na pewno by tak grali. Guardiola ciagle stosuje jakies nowinki techniczne. nie stoi w miejscu a ciagle rozwija swój zespol.

3

czyli chcesz grac jak Bayern.

0

Moim zdaniem Bravo powinien kilka meczy bronic w LM, na pewno chciałby jej zasmakować tak samo jak Ter Stegen powinien dostać kilka meczy w Primera Division, żeby zobaczyć jak to jest.

0

to nie był jego pierwszy kontakt z pilka. przy pierwszym kontakcie zaliczyl od razu strate.

0

1

teraz widać ze nie prawda było to ze barcelona może grac bez trenera. mówiono tak za Guardioli . odszel i już nie jest kolorowo bo Guardiola to na prawde swietny trener i zawsze było ciekawie tez przy linii bocznej gdy Guardiola szalenie gestykulowal.

0

barcelona gra slabo . wydaje mi się ze to wina trenera.

1

Adriano musi trafic do reprezentacji. chyba jest lepszy od freda

0

to adriano już ma 9 bramek ?

0

więcej szczęścia niż umiejetnosci w tym meczu. gdyby nie czerwona kartka było by cienko .

0

adriano już 8 bramek . duzo

0

szkoda ze nie doulgas było by trochę smiechu

0

Pedro na wejściu strata . co się z nim stało.

0

z Suarezem na 9 messi może grac na sciane i wchodzić w pole karne. same plusy z Suarezem na 9 . nie wiem czego gra na skrzydle jak nie potrafi i nic nie daje

0

oj brakuje mu strasznie pewności siebie.

0

i tak barcelona powinna caly czas grac. messi na 10 a Suarez na 9 i od razu sytuacje sam na sam. kurde ze tego nie strzelil ;/

0

myslalem ze Suarez już strzeli z realem przy pierwszej okazji. a wygląda na to ze minie sporo czasu zanim suarez strzeli jak wogole kiedyś strzeli.

1

rafinha ( z bayernu) > alves

0

nie nie nie nie nie nie

0

co za fart. fajnie by było jakby jeszcze strzelil jedna.

2

jaki był sens kupowanie suareza . przecież alexis jest milon razy lepszy na skrzydle od Luisa.

0

Douglas by to strzelil

0

Suarez się meczy na skrzydle.

0

Ka-ta-stro-fa ! ! !

0

rakitic nie bierze na siebie pilki, nie rogrywa nie kreuje gry. a suarez nie gra na srodku wiec nie gra wcale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?