vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Duda jest niesamowity a ma tylko 19 lat
1
Messi wczoraj bardzo ladnie, wydaje się, ze forma wrocila.. oby od tego czasu miał ją jak najdłużej.
0
Messi chyba nigdy nie był na pierwszym miejscu w przebiegniętych kilometrach
0
cieszy przebignięty dystans Suareza.
0
na szczęście Barcelona ma duże rezerwy w formie i może grac jeszcze o wiele lepiej. gra w drugiej polowie gdy Suarez gral na srodku wygladala dużo lepiej niż pierwsza polowa z Suarezem na boku.
0
jakby był Guardiola to na pewno by tak grali. Guardiola ciagle stosuje jakies nowinki techniczne. nie stoi w miejscu a ciagle rozwija swój zespol.
3
czyli chcesz grac jak Bayern.
0
Moim zdaniem Bravo powinien kilka meczy bronic w LM, na pewno chciałby jej zasmakować tak samo jak Ter Stegen powinien dostać kilka meczy w Primera Division, żeby zobaczyć jak to jest.
0
to nie był jego pierwszy kontakt z pilka. przy pierwszym kontakcie zaliczyl od razu strate.
0
1
teraz widać ze nie prawda było to ze barcelona może grac bez trenera. mówiono tak za Guardioli . odszel i już nie jest kolorowo bo Guardiola to na prawde swietny trener i zawsze było ciekawie tez przy linii bocznej gdy Guardiola szalenie gestykulowal.
0
barcelona gra slabo . wydaje mi się ze to wina trenera.
1
Adriano musi trafic do reprezentacji. chyba jest lepszy od freda
0
to adriano już ma 9 bramek ?
0
więcej szczęścia niż umiejetnosci w tym meczu. gdyby nie czerwona kartka było by cienko .
0
adriano już 8 bramek . duzo
0
szkoda ze nie doulgas było by trochę smiechu
0
Pedro na wejściu strata . co się z nim stało.
0
z Suarezem na 9 messi może grac na sciane i wchodzić w pole karne. same plusy z Suarezem na 9 . nie wiem czego gra na skrzydle jak nie potrafi i nic nie daje
0
oj brakuje mu strasznie pewności siebie.
0
i tak barcelona powinna caly czas grac. messi na 10 a Suarez na 9 i od razu sytuacje sam na sam. kurde ze tego nie strzelil ;/
0
myslalem ze Suarez już strzeli z realem przy pierwszej okazji. a wygląda na to ze minie sporo czasu zanim suarez strzeli jak wogole kiedyś strzeli.
1
rafinha ( z bayernu) > alves
0
nie nie nie nie nie nie
0
co za fart. fajnie by było jakby jeszcze strzelil jedna.
2
jaki był sens kupowanie suareza . przecież alexis jest milon razy lepszy na skrzydle od Luisa.
0
Douglas by to strzelil
0
Suarez się meczy na skrzydle.
0
Ka-ta-stro-fa ! ! !
0
rakitic nie bierze na siebie pilki, nie rogrywa nie kreuje gry. a suarez nie gra na srodku wiec nie gra wcale