0

barcelona bez strzalu na bramke. brawo

0

kiedyś Busquetsa uwazalem za najlepszego piłkarza na świecie. było dobrze jak gral z pierwszej pilki jak tutaj:


zaczelo się fatalnie jak zaczal się bawic, kiwac co strasznie spowalnia gre. jak tutaj:

0

a jak było w dwóch ostatnich meczach . Messi powinien grac na srodku i suarez tez a jeden z nich musi na skrzydle w tym ustawieniu wiec kto jest i''iotą

2

i znowu 4:3:3 z Suarez na skrzydle , boze ;/ powinno być 4:2:3:1 bo Messi i Suarez powinni grac na srodku .

0

Ter Stegen-Adriano Bartra Pique Alba-Rakitic Mascherano-Rafinha Messi Neymar-Suarez.

1

zgodze się z toba, a każdy zawodnk który by do barcelony przyszedł gralby zle

1

southampton gra lepiej od Barcelony

0

nie mogę na to patrzeć. nie patrze.

0

Suarez na srodku i od razu efekt. powinna być bramka.

0

teraz dobre pouniecie trenera. za pozno

0

to może być najgorszy sezon Barcelony w historii

0

wszystko źle, żadnego pozytywu. brak słów

0

2

Brawo Celta . oj Lucho Lucho. takich zawodnikow mieć i nie potrafić ich poukladac . zarząd winien tez.

0

suarez trochę jakby pod presja. z najlepszego zawodnika ligi angielskiej wydaje się nie potrafić grac w pilke w barcelonie

0

nawet jak przegrają to i tak nie wyciagna wnioskow .

0

dobrze broni ,, ale broni bo musi takie strzaly bronic.

0

aj. szkoda ze nie strzelil Luis

0

masakra. to wszystko to jest jakies nieporozumienie .

0

por que por que por que

0

nie leciało do bramki

0

jedyne co w tej Barcelonie działa to wspolpraca miedzy messim a neymarem te dwójkowe akcje. poza tym nic.

0

to jest niepojęte, ja tego nie rozumiem.

0

Suarez nie jest skrzydłowym to jak ma tam grac. nie mam do niego zadnych pretensji

0

nic mi się nie podoba.

0

ładne obrazki po meczu. gracze bayernu rozmawiaja i przytulają się z graczami borussi. powinno tak być tez po El classico .

4

sprzedaliśmy skrzydłowego żeby kupic "9" na skrzydlo. dramat.

4

busquets zawsze placze. irytujące. trzeba być twardym a nie "miętkim"

8

Martino nie nadawał się na Barcelonę a enrique jest od niego jeszcze gorszy

2

Ale ten Enrique mnie wkurza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?