vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barcelona bez strzalu na bramke. brawo
0
kiedyś Busquetsa uwazalem za najlepszego piłkarza na świecie. było dobrze jak gral z pierwszej pilki jak tutaj:
zaczelo się fatalnie jak zaczal się bawic, kiwac co strasznie spowalnia gre. jak tutaj:
0
a jak było w dwóch ostatnich meczach . Messi powinien grac na srodku i suarez tez a jeden z nich musi na skrzydle w tym ustawieniu wiec kto jest i''iotą
2
i znowu 4:3:3 z Suarez na skrzydle , boze ;/ powinno być 4:2:3:1 bo Messi i Suarez powinni grac na srodku .
0
Ter Stegen-Adriano Bartra Pique Alba-Rakitic Mascherano-Rafinha Messi Neymar-Suarez.
1
zgodze się z toba, a każdy zawodnk który by do barcelony przyszedł gralby zle
1
southampton gra lepiej od Barcelony
0
nie mogę na to patrzeć. nie patrze.
0
Suarez na srodku i od razu efekt. powinna być bramka.
0
teraz dobre pouniecie trenera. za pozno
0
to może być najgorszy sezon Barcelony w historii
0
wszystko źle, żadnego pozytywu. brak słów
0
2
Brawo Celta . oj Lucho Lucho. takich zawodnikow mieć i nie potrafić ich poukladac . zarząd winien tez.
0
suarez trochę jakby pod presja. z najlepszego zawodnika ligi angielskiej wydaje się nie potrafić grac w pilke w barcelonie
0
nawet jak przegrają to i tak nie wyciagna wnioskow .
0
dobrze broni ,, ale broni bo musi takie strzaly bronic.
0
aj. szkoda ze nie strzelil Luis
0
masakra. to wszystko to jest jakies nieporozumienie .
0
por que por que por que
0
nie leciało do bramki
0
jedyne co w tej Barcelonie działa to wspolpraca miedzy messim a neymarem te dwójkowe akcje. poza tym nic.
0
to jest niepojęte, ja tego nie rozumiem.
0
Suarez nie jest skrzydłowym to jak ma tam grac. nie mam do niego zadnych pretensji
0
nic mi się nie podoba.
0
ładne obrazki po meczu. gracze bayernu rozmawiaja i przytulają się z graczami borussi. powinno tak być tez po El classico .
4
sprzedaliśmy skrzydłowego żeby kupic "9" na skrzydlo. dramat.
4
busquets zawsze placze. irytujące. trzeba być twardym a nie "miętkim"
8
Martino nie nadawał się na Barcelonę a enrique jest od niego jeszcze gorszy
2
Ale ten Enrique mnie wkurza