vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w pierwszym meczu na etihad do momentu czerwonej kartki City było zespolem dużo lepszym. przeciwnik jest jaki jest i to jeszcze przed Grand Derbi, no ale trudno, przynajmniej będzie ciekawie i niech się ucza grac z ciężkimi rywalami bo takie zwycięstwa jak z Psg to ostatnio rzadkość.
0
juz się przyzwyczaiłem ze w ostatnich latach w lidze mistrzow Barcelona ma pod górke a Real z górki. wcześniej to my dostawaliśmy takich chlopcow do bicia, rywale otrzymywali czerwone kartki, dostawaliśmy rzuty karne, teraz role się odwrocily, teraz Barcelonie wieje wiatr w oczy, no ale wszyscy wiedza ze aby wygrac trzeba pokonać każdego ale jakby się nie udało wygrac ligi mistrzow to zawsze lepiej skonczyc na polfinale niż na 1/8 czy 1/4. ManCity to silny zepol, na pewno już nie da się tak latwo pokonać jak ostatnim razem.
prawie każdy mowil ze Real trafi na Schalke. przypadek ? nie sądze.
1
Nienawidzę takich tłumaczeń i slow "byliśmy lepsi", byli by gdyby wygrali. Wygrać z PSG żeby później zremisować z getafe. Nieporozumienie. Dramat. Tragedia. Dno. Zenada. Wstyd. Fatalnie. Do dupy. Chciałem pogromu chciałem żeby ich zmiazdzyli. Chciałem poogladac dobry mecz. Nie wiem co trzeba zrobić żeby wrócić ba właściwe tory. Zapowiada się na kolejny sezon bez trofeum. Nie może tak być w takim klubie. Jestem wściekły
0
Szkoda, że Messi tak późno się obudził. Z Ronaldo już nie ma szans. Chciałbym, żeby jutro Barcelona zmiażdżyła Getafe, no ale chcieć to ja sobie mogę.
0
Pique tez tak robil
0
to Bartra może liczyć na większą ilość minut na boisku, jak nie środek to prawa obrona. jak mamy grac ustawieniem jak z Psg to Montoya jest zbędny a jak klasycznie 4-3-3 to szkoda ze odchodzi bo by się bardzo przydal. jak ma siedzieć na trybunach to ciesze się ze odchodzi i mam nadzieje ze do takiego klubu w którym będzie gral regularnie a nie do juve bo tam wcale nie latwiej niż w Barcelonie.
0
jakby Rakitic nie dotykal tego prostopadłego podania Messiego to Neymar wyszedł by sam na sam. Pewnie Neymar mialby bramke a Messi asyste(już dawno bez asysty a Figo czeka)
1
Czuje ze Arsenal z Sanchezem a jak nie to city( ale oby nie bo to juz bylo )lub juve, będzie ciężko ale najważniejsze ze nie Chelsea i Bayern
0
Szkoda ze Barcelona nie dobija przeciwnika tylko klepie tylko na utrzymanie piłki. Messi To jednak nie jest atleta jak Ronaldo i nie biega przez cały mecz no ale może wymagań za dużo bo wystarczyło ze messi zagrał kapitana pierwsza polowe rozruszal akcje przy trzecim golu a Suárez Neymar Messi na liście bramek to cudowny widok
1
Xavi profesor. Gratulacje dla Suáreza
0
Mathieu juz by fajkę zapalil
6
Bartra trzy razy wybronił ależ on ma serce do walki
0
Wychodząc z pierwszego miejsca możemy zagrać z juve bądź z city czy Arsenalem wiec i tak może być ciężko.
9
Obrona barcelony to tykajaca bomba.
0
Jak Barcelona czuje luz taki gdy prowadzą to grają niesamowicie, najlepiej. Muszą strzelić trzecia bo inaczej ciężko o zwyciestwo
1
Dzięki ci ney ze nie podawales messiemu tylko strzał. Haha ney zadedykował bramke ronaldo
0
Messi kryty ale jak juz się urwie to nie ma bata.
0
Messi kryty Suárez niewyobrażalnie słaby a Neymar kulejacy. Pedro fajnie ale on decydującej akcji nie zrobi.
2
To kogo chcecie ? Chelsea czy Bayern ?
3
szkoda ze w Barcelonie nie ma kibicow którzy by przez 90 minut stali i spiewali. sektor dla kiboli doping zorganizowany, oprawa.
0
Messi ostatnio więcej strzela z prawej niż z lewej. widać ze pracuje nad swoimi słabszymi stronami caly czas. i chyba to nie możliwe żeby tak się stało ale caly czas stara się rozwijać. Jestem spokojny o to ze Ronaldo nie wskoczy na ten poziom Messiego z wczorajszego meczu.
0
Roberto miał asystę przy golu rafinhi wiec jedno kluczowe podanie
0
nie opłaca się obstawiać w następnym meczu u bukmachera ze ronaldo będzie symulowal w polu karnym po kurs to 1.01. jest to zbyt pewny pewniak wiec nie wygra się prawie nic.
0
Spedrolil to. Robert ma cos z drewniaka. Suárez by strzelił. Barcelona ma lepszego napastnika
1
Suárez musi zacząć strzelać, zobaczymy ile bramek w nowym klubie ma Alexis a ile w nowym klubie Suárez. Rakitic musi zacząć asystowac, ile zdarzył juz na zbierać kluczowych podań Fabregas w Chelsea, a ile Ivan w Barcelonie.
1
Montoya powinien grac na zmianę w lidze z alvesem a Douglas z takimi trzecioligowcami. Wielbłąd lucho.
1
a podobno gdy gra się z lepszymi kolegami w druzynie to gra się latwiej. Douglas tego w swoim przykładzie nie udowodnil. i co najgorsze to była tylko 3 liga. dramat.
0
Aguero na dzień dzisiejszy jest najlepszym napastnikiem na świecie, nikt nie jest w lepszej formie.
13
mysle ze jakby Montoya od początku gry w Barcelonie dostawal więcej minut to bylby z niego znakomity prawy obronca do pierwszego składu nie do wygryzienia. przecież teraz nawet znakomicie wygląda jego ciało pod względem fizycznym to i z takim ronadlo moglby się spokojnie przepychac. a Messi po jego asystach z 3 bramki strzelil.
1
Pedro podbiegl do Martina przytulil go i wydaje mi się ze Rafinha tez zadedykowal swoja bramke Martinowi pokazując palcem na lawke rezerwowa. lubia chłopaka i widza ze jest ofiara zarzadu