1

rafinha. to było dobre. takie brazylijskie

0

rafinha zagral by dokladniej to moglby byc gol. zagral niedokladnie i dostal zolta karte. detale.

0

alves jest taki madry ze boje sie ze dzisiaj bedzei czerwo

1

wiedzialem ze dostanie. jaki on jest glupi. wiedzial ze nie moze dostac i dostaje. no nie moge. no to z psg zagra adriano

2

alves powybija wszystkie pilki po za stadion i nie bedzie zaraz czym grac

0

tez prostopadle pilki rakiticia sa zbyt przewidywalne , latwe do przeczytania.

0

kupic Douglasa zeby siedzial na trybunach. jprd. i Martin ;/

0

Trzeba było od razu go z operować a najlepiej nie kupować. Pewnie uraz sie pogłębił i doszly do tego nowe podczas testów medycznych ale zubi i tak go chciał. Masakra.

0

everybody fucking job. proszę o filmik z Leonardo z tymi słowami.

0

mysle ze on już nigdy nie wroci do pelnej sprawności. to jest nieprawdopodobne jak bardzo kontuzjogennym jest piłkarzem. on musi mieć jakas chorobę bo to nie jest normalne

0

prosiłbym o ta sparodiowana scenke z filmu wilk z wall street z Leonardo gdzie spiewane sa słowa Everybody fucking job

0

No ciekawy jestem jak by się dowiedzieli ze dzwonil. To jest wymyślone.

3

Ja raczej myślałem o takim czymś.
Messi
Alexis Suárez Neymar.

2

alexis znowu gol. Zubi Why ? ;/;/

1

Zabrakło jednego zawodnika. Zawinił zyro. Od kiedy zrobił się w okół niego szum z transferem gra fatalnie. szkoda zwycięstwa.

0

Polska ładnie gra w piłkę a Milik cały czas biega w ogóle się nie zatrzymuje. Super zawodnik . zrobi wielka karierę.

0

Bramka w stylu bale

0

mysl, ze kolejna kontuzja Vermaelena jest kwestia niedługiego czasu.

1

0

Gracze Realu Atletico i Barcelony cieszący się razem. Ładny widok. Milo się patrzy.

0

Alexis. Nie może przestać strzelać. Przykład Alexisa pokazuje jak wazna jest psychika. na poczatku w Barcelonie marnowal prawie wszystkie 200% sytuacje. Grał tak jakby nie potrafił grac w piłkę jakby minął się z powołaniem . był tak przestraszony ze potykał się o własne nogi. W końcu nabrał pewności siebie i został znakomitym goleadorem.

0

musial Lord strzelić ;/ jako jedyna serbia prowdzila i teraz jako jedyna przegrywa a reszta mi siedzi ale to się szybko wszystko zmienia. zazwyczaj tak jest ze tylko jeden mecz nie siadzie. nie dadza człowiekowi wygrac.

0

O 19:30 gra neymar ?

0

Nawet jeśli kiedyś zagra to będzie kompletnie bez formy po tak długiej nieobecności

0

Keirrison był naprawdę obiecującym graczem.Barca kupila go jako 20 letniego objawienia i krola strzelcow ligi brazylijskiej, chciał go Real Madryt. niestety na wypozyczeniach się nie popisal wiec nie widziano go jednak w Barcelonie .

1

przecież zostało udowodnione ze rzady laporty zostały zakończone 40mln zyskiem

0

Pique jeszcze mowil, ze nie zawinil przy karnym dla realu, jaki obronca tak się bezmyślnie rzuca na murawe ? ewidentny blad , karny który zmienia przebieg meczu.

0

Ile ... .. .......

4

Ostatnio lepiej się ogląda gre legii, nie Barcy. Legia gra ładna pilke. Wróci rado to będzie jeszcze lepiej.

2

Lord wchodzi na 15 min i strzela 2 gole. God football.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?