vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
rafinha. to było dobre. takie brazylijskie
0
rafinha zagral by dokladniej to moglby byc gol. zagral niedokladnie i dostal zolta karte. detale.
0
alves jest taki madry ze boje sie ze dzisiaj bedzei czerwo
1
wiedzialem ze dostanie. jaki on jest glupi. wiedzial ze nie moze dostac i dostaje. no nie moge. no to z psg zagra adriano
2
alves powybija wszystkie pilki po za stadion i nie bedzie zaraz czym grac
0
tez prostopadle pilki rakiticia sa zbyt przewidywalne , latwe do przeczytania.
0
kupic Douglasa zeby siedzial na trybunach. jprd. i Martin ;/
0
Trzeba było od razu go z operować a najlepiej nie kupować. Pewnie uraz sie pogłębił i doszly do tego nowe podczas testów medycznych ale zubi i tak go chciał. Masakra.
0
everybody fucking job. proszę o filmik z Leonardo z tymi słowami.
0
mysle ze on już nigdy nie wroci do pelnej sprawności. to jest nieprawdopodobne jak bardzo kontuzjogennym jest piłkarzem. on musi mieć jakas chorobę bo to nie jest normalne
0
prosiłbym o ta sparodiowana scenke z filmu wilk z wall street z Leonardo gdzie spiewane sa słowa Everybody fucking job
0
No ciekawy jestem jak by się dowiedzieli ze dzwonil. To jest wymyślone.
3
Ja raczej myślałem o takim czymś.
Messi
Alexis Suárez Neymar.
2
alexis znowu gol. Zubi Why ? ;/;/
1
Zabrakło jednego zawodnika. Zawinił zyro. Od kiedy zrobił się w okół niego szum z transferem gra fatalnie. szkoda zwycięstwa.
0
Polska ładnie gra w piłkę a Milik cały czas biega w ogóle się nie zatrzymuje. Super zawodnik . zrobi wielka karierę.
0
Bramka w stylu bale
0
mysl, ze kolejna kontuzja Vermaelena jest kwestia niedługiego czasu.
1
0
Gracze Realu Atletico i Barcelony cieszący się razem. Ładny widok. Milo się patrzy.
0
Alexis. Nie może przestać strzelać. Przykład Alexisa pokazuje jak wazna jest psychika. na poczatku w Barcelonie marnowal prawie wszystkie 200% sytuacje. Grał tak jakby nie potrafił grac w piłkę jakby minął się z powołaniem . był tak przestraszony ze potykał się o własne nogi. W końcu nabrał pewności siebie i został znakomitym goleadorem.
0
musial Lord strzelić ;/ jako jedyna serbia prowdzila i teraz jako jedyna przegrywa a reszta mi siedzi ale to się szybko wszystko zmienia. zazwyczaj tak jest ze tylko jeden mecz nie siadzie. nie dadza człowiekowi wygrac.
0
O 19:30 gra neymar ?
0
Nawet jeśli kiedyś zagra to będzie kompletnie bez formy po tak długiej nieobecności
0
Keirrison był naprawdę obiecującym graczem.Barca kupila go jako 20 letniego objawienia i krola strzelcow ligi brazylijskiej, chciał go Real Madryt. niestety na wypozyczeniach się nie popisal wiec nie widziano go jednak w Barcelonie .
1
przecież zostało udowodnione ze rzady laporty zostały zakończone 40mln zyskiem
0
Pique jeszcze mowil, ze nie zawinil przy karnym dla realu, jaki obronca tak się bezmyślnie rzuca na murawe ? ewidentny blad , karny który zmienia przebieg meczu.
0
Ile ... .. .......
4
Ostatnio lepiej się ogląda gre legii, nie Barcy. Legia gra ładna pilke. Wróci rado to będzie jeszcze lepiej.
2
Lord wchodzi na 15 min i strzela 2 gole. God football.