0

Podziwiam Atletico, tam nie ma gwiazdy Ronaldo, gwiazdy Messiego, nie ma tam indywidualnosci, to jest drużyna.

0

Chciałbym takiego trenera który stanie za swoja drużyna i doda im zaangażowania i sportowej zlosci nawet w taki sposób ze opiepszy tak sędziego ze wyleciał na trybuny. Takie zaangażowanie ze strony trenera a nie stanie i w ciszy patrzenie się zawsze działa bardzo motywując o na pilkarzy

0

Nie ma idealnego trenera. Coach Realu po serii wygranych był wychwalany przez cały piłkarski świat, a co bedzie po 3 porazce z rzędu ? Chociaż szczerze mówiąc to nie pamiętam żeby Simeone miał jakieś słabości, jego drużyna nie raz przegrywała ale on zawsze wyciągał ze swoich zawodnikow wszystko co najlepsze.

1

Niech ktoś nauczy Barcelonę bronic. Atletico biega cały czas nikt ani na chwile nie stanie w miejscu, grają presingiem, z którego słynna była Barca, która teraz co do tego presingu nie ma co się równać z atletico. Simeone jest Bogiem

0

Atletico to niesamowita drużyna, są świetni. Maja super zawodników, super trenera i super kibiców, nie mogę się doczekać z nimi meczu, jest się czego bać

1

Chciałbym w Barcelonie takiego trenera, który żyje meczem przez cale 90 minut i jest tak blisko z piłkarzami jak Simeone

0

Zaczął się mecz a jaki doping, Ciarki mam przed telewizorem

0

Torres nie wie co to jest spalony. Oby mu w przerwie powiedzieli.

0

Rijkaard początek miał znakomity, jego przyjście było przełomem w czasach kryzysu Barcelony. sezon 05/06 to jeden z najlepszych sezono w historii Barcelony. Zdobyl Lige mistrzów , ma autorytet, doświadczenie. Prawda ze miał straszny koniec, kibice wymachiwali białymi chusteczkami, a Frank plakal jak w doliczonym czasie gry Majorca strzelila zwycięskiego gola. przez 5 lat nie mogl być wielki. musial nadejść koniec tak jak u Guardioli. Nie twierdze ze to najlepszy wybor ale jakby go wybrali to bym akceptowal ten wybor i wierzyl ze prędzej czy później będzie dobrze, bo Enrique nie wierze, on musi odejść.

3

Rijkaard to świetny sprawdzony trener, jemu bym zaufal, nawet jakby mu nie szlo na początku to dalbym mu dużo czasu bo wiem ze w końcu by stworzyl maszyne , a przecież nie można zmieniac co chwile trenera.

0

"Franklin Edmundo "Frank" Rijkaard (ur. 30 września 1962 w Amsterdamie) – holenderski trener piłkarski i były piłkarz. Uznawany jest za jednego z najlepszych defensywnych pomocników w historii futbolu", gdyby ponownie trenowal Barcelone wydaje się ze na defensywnym pomocniku gralby lepszy piłkarz, a nie nazwisko.

0

Simeone nie da się wyciągnąć. No i powiedział ze Neymar to aktor a nie piłkarz

2

Niech wróci Jordi Roura :D "żordi rura" na trenera.

5

To nie real przegrał z Valencia tylko Valencia wygrała z realem. Barcelona z rsss przegrała a nie rsss z Barcelona wygrał i taka jest różnica.
Na stojąco meczu się nie wygra.

0

masz 16 lat i wybierasz sobie, w którym klubie chcesz grać. jprd.

0

czemu nie okno, czemu, dlaczego??

0

Messi powinien stać z przodu, dostać pilke minac jednego i strzelić a nie cofac się i mieć przed sobą cala druzyne przeciwnika

0

jakby wszyscy tak biegali i starali się jak Pedro i Alba. chcialbym

0

szczerze musze z bólem powiedzieć, że patrze i nie widze zadnego pucharu

0

pierwszy sezon dla Rakiticia może być trudny, ale na pewno w drugim będzie już wymiatal, co do Suareza to na ogorkow alexis jest lepszy ale na czolowe druzyny Suarez będzie kluczowy.

0

Suarez, przyzwyczaiłem się już, że w takich sytuacjach strzela bramkę, to znaczy nie, sorry, że w takich sytuacjach nie strzela bramki.

2

trochę się boję, że Barcelona może się nie zaadoptować do godziny meczu #Zubi

0

dla mnie Rafinha mvp. 2 asysty i 3 kluczowe podania bez ktorych nie bylo by bramki Roberto , pierwsza pedro i Adriano. Plus sztuczki techniczne i napędzanie akcji

0

bramka na osiem zero, świetne podanie Rafinhi, swietny zryw i wykonczenie Sandro. wydawać by się mogło, że to Messi podaje a Suarez strzela.

0

dobrze tez nie gral.

0

jak w tamtym sezonie, nigdy na zero z tylu tylko w koncowce stracona bramka najczęściej z roznego . RAfinga MVP

1

Montoya :D:D Lucho nie jest Ci głupio ?

0

Luis Enrique z profilu wygląda jak Jose Mourinho

0

Iniesta asysta, Pedro dwie bramki dzisiaj a Ronaldo zero.

0

Ale Montoya musial się zdziwić, gdy dowiedział się od trenera że zagra od pierwszej minuty, nie mogę sobie wyobrazić jego wyrazu twarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?