vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podziwiam Atletico, tam nie ma gwiazdy Ronaldo, gwiazdy Messiego, nie ma tam indywidualnosci, to jest drużyna.
0
Chciałbym takiego trenera który stanie za swoja drużyna i doda im zaangażowania i sportowej zlosci nawet w taki sposób ze opiepszy tak sędziego ze wyleciał na trybuny. Takie zaangażowanie ze strony trenera a nie stanie i w ciszy patrzenie się zawsze działa bardzo motywując o na pilkarzy
0
Nie ma idealnego trenera. Coach Realu po serii wygranych był wychwalany przez cały piłkarski świat, a co bedzie po 3 porazce z rzędu ? Chociaż szczerze mówiąc to nie pamiętam żeby Simeone miał jakieś słabości, jego drużyna nie raz przegrywała ale on zawsze wyciągał ze swoich zawodnikow wszystko co najlepsze.
1
Niech ktoś nauczy Barcelonę bronic. Atletico biega cały czas nikt ani na chwile nie stanie w miejscu, grają presingiem, z którego słynna była Barca, która teraz co do tego presingu nie ma co się równać z atletico. Simeone jest Bogiem
0
Atletico to niesamowita drużyna, są świetni. Maja super zawodników, super trenera i super kibiców, nie mogę się doczekać z nimi meczu, jest się czego bać
1
Chciałbym w Barcelonie takiego trenera, który żyje meczem przez cale 90 minut i jest tak blisko z piłkarzami jak Simeone
0
Zaczął się mecz a jaki doping, Ciarki mam przed telewizorem
0
Torres nie wie co to jest spalony. Oby mu w przerwie powiedzieli.
0
Rijkaard początek miał znakomity, jego przyjście było przełomem w czasach kryzysu Barcelony. sezon 05/06 to jeden z najlepszych sezono w historii Barcelony. Zdobyl Lige mistrzów , ma autorytet, doświadczenie. Prawda ze miał straszny koniec, kibice wymachiwali białymi chusteczkami, a Frank plakal jak w doliczonym czasie gry Majorca strzelila zwycięskiego gola. przez 5 lat nie mogl być wielki. musial nadejść koniec tak jak u Guardioli. Nie twierdze ze to najlepszy wybor ale jakby go wybrali to bym akceptowal ten wybor i wierzyl ze prędzej czy później będzie dobrze, bo Enrique nie wierze, on musi odejść.
3
Rijkaard to świetny sprawdzony trener, jemu bym zaufal, nawet jakby mu nie szlo na początku to dalbym mu dużo czasu bo wiem ze w końcu by stworzyl maszyne , a przecież nie można zmieniac co chwile trenera.
0
"Franklin Edmundo "Frank" Rijkaard (ur. 30 września 1962 w Amsterdamie) – holenderski trener piłkarski i były piłkarz. Uznawany jest za jednego z najlepszych defensywnych pomocników w historii futbolu", gdyby ponownie trenowal Barcelone wydaje się ze na defensywnym pomocniku gralby lepszy piłkarz, a nie nazwisko.
0
Simeone nie da się wyciągnąć. No i powiedział ze Neymar to aktor a nie piłkarz
2
Niech wróci Jordi Roura :D "żordi rura" na trenera.
5
To nie real przegrał z Valencia tylko Valencia wygrała z realem. Barcelona z rsss przegrała a nie rsss z Barcelona wygrał i taka jest różnica.
Na stojąco meczu się nie wygra.
0
masz 16 lat i wybierasz sobie, w którym klubie chcesz grać. jprd.
0
czemu nie okno, czemu, dlaczego??
0
Messi powinien stać z przodu, dostać pilke minac jednego i strzelić a nie cofac się i mieć przed sobą cala druzyne przeciwnika
0
jakby wszyscy tak biegali i starali się jak Pedro i Alba. chcialbym
0
szczerze musze z bólem powiedzieć, że patrze i nie widze zadnego pucharu
0
pierwszy sezon dla Rakiticia może być trudny, ale na pewno w drugim będzie już wymiatal, co do Suareza to na ogorkow alexis jest lepszy ale na czolowe druzyny Suarez będzie kluczowy.
0
Suarez, przyzwyczaiłem się już, że w takich sytuacjach strzela bramkę, to znaczy nie, sorry, że w takich sytuacjach nie strzela bramki.
2
trochę się boję, że Barcelona może się nie zaadoptować do godziny meczu #Zubi
0
dla mnie Rafinha mvp. 2 asysty i 3 kluczowe podania bez ktorych nie bylo by bramki Roberto , pierwsza pedro i Adriano. Plus sztuczki techniczne i napędzanie akcji
0
bramka na osiem zero, świetne podanie Rafinhi, swietny zryw i wykonczenie Sandro. wydawać by się mogło, że to Messi podaje a Suarez strzela.
0
dobrze tez nie gral.
0
jak w tamtym sezonie, nigdy na zero z tylu tylko w koncowce stracona bramka najczęściej z roznego . RAfinga MVP
1
Montoya :D:D Lucho nie jest Ci głupio ?
0
Luis Enrique z profilu wygląda jak Jose Mourinho
0
Iniesta asysta, Pedro dwie bramki dzisiaj a Ronaldo zero.
0
Ale Montoya musial się zdziwić, gdy dowiedział się od trenera że zagra od pierwszej minuty, nie mogę sobie wyobrazić jego wyrazu twarzy.