vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde slabo cos.
1
Suarez strzela na ślepo
0
ja piernicze. suarez marnuje swoje setki koncertowo. w każdym meczu miał po kilka. masakra
0
Messi cos nie widoczny na razie
0
na razie komplikacje.
0
przydalby się strzal na bramke, a najlepiej celny.
0
pogode akurat latwo sprawdzić.
0
Patrzę na Primera divsion i widzę CR 20 Messi 10. Ronaldo byl lepszy do 21 sierpnia. Ale teraz widać kto będzie lepszy. Tylko żeby udało się daleko zajść w LM a nie szybko odpaść bo to tez bardzo wazne
1
chciałbym zobaczyć mecz Barcelona Chelsea jak Rakitić niszczy Fabregasa w środku pola, ale nie wiem czy to możliwe.
0
1
Ale cyrk z tymi kontuzjami w Arsenalu
1
Ja fifie na pewno Alexisa nie sprzedam
1
Zubi po tej bramce powinien natychmiast podać się do dymisji
0
Barcelona nigdy nie wygrała na Cyprze? Nieaktualne!
3
Ani w meczu z Sevilla ani w meczu z Apoel Messi nie czlapal. Cały czas w ruchu, w biegu. Brawo Leo, znowu cieszysz się gra i jesteś całkowicie odblokowany psychicznie
5
Zajmując 2 miejsce Barcelona trafi na teoretycznie trudniejsze go rywala z którym może sobie nie poradzić a Bayern czy Chelsea są takimi zespołami. Mecz z PSG bardzo ważny.
2
o Sanchezie może i tak. ale nie mogę zapomnieć o Fabregasie niestety ;/
0
szkoda ze xavi nie jest młodszy. swietnie przez tyle lat kierowal Barcelona. dzisiaj ladnie zagral.
2
Chelsea miazga. a graja tak dzięki Fabregasowi. gra tam koncertowo
0
chwile przed 3 bramka Messiego zaczalem pisać komentarz : ze zawsze mam niedosyt gdy Messi ma 2 bramki ze nie ma 3. no i proszę. kolejny hattrick.
0
Messiego podrzucali dzisiaj znowu ?
0
jak pobijac rekordy to w wielkim stylu. kolejny rekord pobity hattrickiem
0
Brawo Barcelona za ten dzisiejszy mecz. Enrique w końcu dobre decyzje nie licząc martina. czekam na psg. no ale wcześniej valencia mocna
0
busi jaki teraz sprint zrobil do obrony. zdziwiłem się
0
podoba mi się to ze busquets gra na pozycji rozgrywającego a nie defensywnego
0
najladniejsza akcja meczu. szkoda ze nie strzelil. więcej precyzji
1
przeczuwałem to. kurde. a tak się fajnie to ogladalo to teraz będzie w 10 ;/ chciał dobrze ale glupi faul. dobra lekcja na przyszlosc dla rafinhi
0
rakitic bez szalu. nie wiem czy potrafi lepiej grac. chyba lepiej już nie będzie . oczekiwałbym od niego takich pilek jak alves do messiego
0
aleves to wcześniej co chwile miał takie asysty
0
jeszcze tylko Rakitic wejdzie na wyższy poziom i Barcelona bedzei w dobrej formie.