0

kurde slabo cos.

1

Suarez strzela na ślepo

0

ja piernicze. suarez marnuje swoje setki koncertowo. w każdym meczu miał po kilka. masakra

0

Messi cos nie widoczny na razie

0

na razie komplikacje.

0

przydalby się strzal na bramke, a najlepiej celny.

0

pogode akurat latwo sprawdzić.

0

Patrzę na Primera divsion i widzę CR 20 Messi 10. Ronaldo byl lepszy do 21 sierpnia. Ale teraz widać kto będzie lepszy. Tylko żeby udało się daleko zajść w LM a nie szybko odpaść bo to tez bardzo wazne

1

chciałbym zobaczyć mecz Barcelona Chelsea jak Rakitić niszczy Fabregasa w środku pola, ale nie wiem czy to możliwe.

0

1

Ale cyrk z tymi kontuzjami w Arsenalu

1

Ja fifie na pewno Alexisa nie sprzedam

1

Zubi po tej bramce powinien natychmiast podać się do dymisji

0

Barcelona nigdy nie wygrała na Cyprze? Nieaktualne!

3

Ani w meczu z Sevilla ani w meczu z Apoel Messi nie czlapal. Cały czas w ruchu, w biegu. Brawo Leo, znowu cieszysz się gra i jesteś całkowicie odblokowany psychicznie

5

Zajmując 2 miejsce Barcelona trafi na teoretycznie trudniejsze go rywala z którym może sobie nie poradzić a Bayern czy Chelsea są takimi zespołami. Mecz z PSG bardzo ważny.

2

o Sanchezie może i tak. ale nie mogę zapomnieć o Fabregasie niestety ;/

0

szkoda ze xavi nie jest młodszy. swietnie przez tyle lat kierowal Barcelona. dzisiaj ladnie zagral.

2

Chelsea miazga. a graja tak dzięki Fabregasowi. gra tam koncertowo

0

chwile przed 3 bramka Messiego zaczalem pisać komentarz : ze zawsze mam niedosyt gdy Messi ma 2 bramki ze nie ma 3. no i proszę. kolejny hattrick.

0

Messiego podrzucali dzisiaj znowu ?

0

jak pobijac rekordy to w wielkim stylu. kolejny rekord pobity hattrickiem

0

Brawo Barcelona za ten dzisiejszy mecz. Enrique w końcu dobre decyzje nie licząc martina. czekam na psg. no ale wcześniej valencia mocna

0

busi jaki teraz sprint zrobil do obrony. zdziwiłem się

0

podoba mi się to ze busquets gra na pozycji rozgrywającego a nie defensywnego

0

najladniejsza akcja meczu. szkoda ze nie strzelil. więcej precyzji

1

przeczuwałem to. kurde. a tak się fajnie to ogladalo to teraz będzie w 10 ;/ chciał dobrze ale glupi faul. dobra lekcja na przyszlosc dla rafinhi

0

rakitic bez szalu. nie wiem czy potrafi lepiej grac. chyba lepiej już nie będzie . oczekiwałbym od niego takich pilek jak alves do messiego

0

aleves to wcześniej co chwile miał takie asysty

0

jeszcze tylko Rakitic wejdzie na wyższy poziom i Barcelona bedzei w dobrej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?