vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi powinien przestać cofac się i asystować tylko czekac z przodu czekac na piłeczki i strzelac.
0
wow . co on robi. jak on to robi. jest niemożliwie niemożliwy. tylko Ci co mu zazdroszczą go nie podziwiają. bestia.
1
Ronaldo: " tylko Leo Messi jest lepszy ode mnie"
0
"Jak Państwo myślicie kto to strzelił? Real gra wspaniale a różnica nazywa się Leo Messi" ah jak ja bym chciał to jeszcze usłyszeć.
0
świetny zawodnik.
1
bez problemu w internecie bedzei można zobaczyć dzisiejsze spotykanie Barcelony ?
2
Jak można było nie kupić kroosa. To niemiecki xavi za najlepszych
lat.
0
Vermaelen to jakieś nieporozumienie. jak on w ogóle przeszedł testy medyczne, masakra.
0
a jak nie już na obrone to może czasem wyżej w miejsce xaviego bo co jak co ale trzeba powiedzieć ze Busi jest kreatywny wiec moglby być nieprzewidywalny.
0
tak . dokładnie.
0
Suarez na srodku powinien grac. najlepsza 9 na swiecie nie oddala ani jednego strzalu. a Messi na prawej schodząc ciagle do srodka jak james.
0
bartra moglby grac na prawej obronie za alvesa. w obronie bardzo dobry a tez lubi się zapedzac do przodu.. i gral już przecież na tej pozycji.
0
zdecydowanie zly skład . ja chciałbym żeby to tak wygladalo:
Bravo
Bartra Pique Mathieu Alba
Mascherano
Rakitic Iniesta
Messi Suarez Neymar
0
Fajnie, że powiedział, że chciałby w swojej drużynie jakby mógł kogoś zakontraktować, normalnie w takiej sytuacji trenerzy mowią, że nie chcą nikogo bo mają idealny skład i żaden zawodnik nie jest lepszy i nic by nie zmienił
1
wydaje mi się ze Real jest bardzo pewny siebie, pewny zwycięstwa bo dobrze sobie zdają sprawę jak grają, w jakiej są formie.
0
czemu tak często slysze na stadionie "puta Barca" a w ogole nie slysze tego
Barca FAns musi często i glosno odpowiadać na zaczepki Madridistow
0
Fabregas to puta Crack. Rakitic nigdy nie będzie gral tak jak geniusz cesc. nie wykorzystać jego talent to zbrodnia. Mourinho to kapitalny trener, jak to powiedział Ibra : najinteligentniejszy.
0
widzieliśmy jak Barcelona zagrala z PSG a jak Real z Liverpoolem. Real zdecydowanym faworytem.
0
ale bym chciał zobaczyć Ronaldo z Messim w jednej druzynie. szkoda ze tego nie można zobaczyć.
1
liverpool. tam sa kibice . Suarezowi tego będzie brakowało. nie będzie miał tego na Camp nou.
0
zle transfery liverpoolu, efekt tottehamu .
0
dawno nie widziałem tak zmarnowanej sytuacji przez Ronaldo. rzadko mu się to zdarza.
0
Bravo-alves bartra mathieu alba-mascherano busquets iniesta- neymar suarez messi.
0
Widzimy jak real potrafi dobić przeciwnika i prawie zawsze to robi w takich meczach jak dziś. Barcelona tego nie potrafi ,wczoraj zamiast na strzelać ajax to tylko 2:0 i nerwowa końcówka
0
Ronaldo ostatnio faktycznie sympatyczny się zrobił. To chyba spoko gość
1
Real klepie liverpool. Wyczuwam lipe w sobote
1
Ale akcja realu. Mistrzostwo świata. Ronaldo jest najlepszy niestety.
1
Chciałbym gry Suareza w sobote. Fajnie że kupiliśmy napastnika w dobrym wieku powinien wypalić a Sandro jest bardzo dojrzały dlatego gra dobrze, munir przy nim to dzieciak
1
Wszystko pokaże mecz z realem. Zobaczymy jaką naprawdę jest drużynąta Barca Luisa Enrique
4
Masche był dzisiaj Bogiem na dm'ie