0

Messi powinien przestać cofac się i asystować tylko czekac z przodu czekac na piłeczki i strzelac.

0

wow . co on robi. jak on to robi. jest niemożliwie niemożliwy. tylko Ci co mu zazdroszczą go nie podziwiają. bestia.

1

Ronaldo: " tylko Leo Messi jest lepszy ode mnie"

0

"Jak Państwo myślicie kto to strzelił? Real gra wspaniale a różnica nazywa się Leo Messi" ah jak ja bym chciał to jeszcze usłyszeć.

0

świetny zawodnik.

1

bez problemu w internecie bedzei można zobaczyć dzisiejsze spotykanie Barcelony ?

2

Jak można było nie kupić kroosa. To niemiecki xavi za najlepszych
lat.

0

Vermaelen to jakieś nieporozumienie. jak on w ogóle przeszedł testy medyczne, masakra.

0

a jak nie już na obrone to może czasem wyżej w miejsce xaviego bo co jak co ale trzeba powiedzieć ze Busi jest kreatywny wiec moglby być nieprzewidywalny.

0

tak . dokładnie.

0

Suarez na srodku powinien grac. najlepsza 9 na swiecie nie oddala ani jednego strzalu. a Messi na prawej schodząc ciagle do srodka jak james.

0

bartra moglby grac na prawej obronie za alvesa. w obronie bardzo dobry a tez lubi się zapedzac do przodu.. i gral już przecież na tej pozycji.

0

zdecydowanie zly skład . ja chciałbym żeby to tak wygladalo:
Bravo
Bartra Pique Mathieu Alba
Mascherano
Rakitic Iniesta
Messi Suarez Neymar

0

Fajnie, że powiedział, że chciałby w swojej drużynie jakby mógł kogoś zakontraktować, normalnie w takiej sytuacji trenerzy mowią, że nie chcą nikogo bo mają idealny skład i żaden zawodnik nie jest lepszy i nic by nie zmienił

1

wydaje mi się ze Real jest bardzo pewny siebie, pewny zwycięstwa bo dobrze sobie zdają sprawę jak grają, w jakiej są formie.

0

czemu tak często slysze na stadionie "puta Barca" a w ogole nie slysze tego


Barca FAns musi często i glosno odpowiadać na zaczepki Madridistow

0

Fabregas to puta Crack. Rakitic nigdy nie będzie gral tak jak geniusz cesc. nie wykorzystać jego talent to zbrodnia. Mourinho to kapitalny trener, jak to powiedział Ibra : najinteligentniejszy.

0

widzieliśmy jak Barcelona zagrala z PSG a jak Real z Liverpoolem. Real zdecydowanym faworytem.

0

ale bym chciał zobaczyć Ronaldo z Messim w jednej druzynie. szkoda ze tego nie można zobaczyć.

1

liverpool. tam sa kibice . Suarezowi tego będzie brakowało. nie będzie miał tego na Camp nou.

0

zle transfery liverpoolu, efekt tottehamu .

0

dawno nie widziałem tak zmarnowanej sytuacji przez Ronaldo. rzadko mu się to zdarza.

0

Bravo-alves bartra mathieu alba-mascherano busquets iniesta- neymar suarez messi.

0

Widzimy jak real potrafi dobić przeciwnika i prawie zawsze to robi w takich meczach jak dziś. Barcelona tego nie potrafi ,wczoraj zamiast na strzelać ajax to tylko 2:0 i nerwowa końcówka

0

Ronaldo ostatnio faktycznie sympatyczny się zrobił. To chyba spoko gość

1

Real klepie liverpool. Wyczuwam lipe w sobote

1

Ale akcja realu. Mistrzostwo świata. Ronaldo jest najlepszy niestety.

1

Chciałbym gry Suareza w sobote. Fajnie że kupiliśmy napastnika w dobrym wieku powinien wypalić a Sandro jest bardzo dojrzały dlatego gra dobrze, munir przy nim to dzieciak

1

Wszystko pokaże mecz z realem. Zobaczymy jaką naprawdę jest drużynąta Barca Luisa Enrique

4

Masche był dzisiaj Bogiem na dm'ie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?