1


1:40

0

Pepe recydywista powinien być ukarany przez fifa. jak tego nie zrobią to będzie skandal.

0

Co jest z gundoganem? Pytam bo przed kontuzja chciałem go w barcelonie. A jak złapał kontuzję to chciałem pjanicia o którym mówiło się niejednokrotnie że interesuje się nim barca

0

Wydaje się że roberto stoi w miejscu że się nie rozwija już a mimo to bardzo chcą go mieć w drużynie i przedłużają kontrakt a sam neymar mówił że największe wrażenie zrobił na nim właśnie roberto

0

Ciężko odgadnąć jaki będzie skład na pierwszy mecz. Może zagrać dosłownie każdy. Nawet nie próbuje przewidywać pierwszej jedynastki.

3

Na niektórych filmikach i zdjęciach widać że pedro ma bardzo dobry kontakt z trenerem. Uśmiechają się rozmawiają śmieją się do siebie. Widać że się znają. Pedro dużo to pomoże w lepszej grze. Będzie czuł się swobodnie.

0

Deulofeu musi zagrać w pierwszym meczu jak nie z taka drużyna to z jaka?

0

Deulofeu moim zdaniem gra dużo lepiej po lewej stronie boiska i tam powinien być ustawiamy. Akcja w jego wykonaniu po której padła bramka z Recreativo była bajeczna. Powinien właśnie z lewej strony schodzić do środka na lepsza nogę i oddawać strzał a nie po prawej stronie biec do linii końcowej i zrzucać.

0

piękne zakończenie artykułu.

0

"Bardzo rzadko traci piłkę, ale jak już ją straci, to możemy być pewni, że nie spocznie dopóki jej nie odbierze."

0

tak, bo uważam ze jak nie byliśmy w stanie wygrac z Bayernem , wręcz było to niemożliwe to teraz mysle ze mamy szanse ich pokonać.

0

2

Chygrynskiy mowi ze Messi nie pokazuje na meczu nawet 30% tego co na treningach. to już wiem dlaczego Neymar i inni mowili ze Messi jest niesamowity nawet na treningach

0

to tak jak bale w tamtym roku, nie trenowal z Tottenhamem bo miał "kontuzje". a wcale nie miał.

0

w tamtym sezonie strasznie bałbym się meczu z Bayernem. pewnie była by powtorka z 07 zglos się. w tym sezonie nie ma się już czego bać. żadna druzyna nie jest nam straszna lecz oczywiście w meczu z Bayernem to Niemcy były by lekkim faworytem.

0

hahaha ale oszukują :D

0

0



posłuchajcie slow komentatora od 1:44.
słowa których nie można było powiedzieć przez ostatnie pare lat.
z takimi wysokimi obrońcami może to wrocic :D

0

liverpool ma tylu obroncow ze transfer Aggera jest bardzo możliwy.

0

jest jakiś powod dlaczego ? czy nie znany powod ?

0

Agger slaby ale plus ze kupilibyśmy kolejnego wysokiego obronce.

0

Agger to znane nazwisko ale jest słabszy od Mathieu. nie ma techniki. pasuje do ligi angielskiej ale nie do hiszpańskiej.

0

Marquinhos dzisiaj zawalil bramke

0

http://www.meczyki.pl/15latek_wymiata_w_norweskiej_ekstraklasie,38062,filmik.html

ma dopiero 15 lat. jego idolem jest Leo Messi. Może Barcelona by się nim zainteresowala. dobry jest.

0

ma wiele racji ale nie powinien mowic o tym prasie

0

problemem Brazylii jest to ze selekcjonerem musi być Brazylijczyk a w brazylii nie ma dobrych trenerow. nie rozumiem tego ze jeszcze w 2010 roku był trenerem i znowu na niego stawiaja

0

takie rzeczy powinien wyjasnic sobie z chłopakami na zgrupowaniu a nie mowic prasie. niesmaczne to.

0

dlatego taki szybki

0

widze , że nie znasz pojęcia - La Decima

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?