1

można by zaryzykować, żę obrońcy znając forme Pedro nie bedą go kryli i jakoś uda mu sie bramkę strzelić

0

Bayern-City tez nuda

1

no mysle ze Alves na to pietro na ktorym bedzie siedzial busquets da rade kopnac.

0

Athletic. i sorry , myliłem się co do bramki

1

już za pozno na wygranie. Atletic nie da sobie wcisnac

1

Denis jest znakomity. Nie mogę wyjść z podziwu.

0

Stylem gry Denis Suarez bardzo przypomina inieste.

0

Denis Suarez bajka.

0

potrafi odebrać pilke , dzisiaj mu się to udało raz na pewno.

2

Kroos jest świetny. Najlepszy na boisku. Robi ogromną różnice. Jeden zawodnik i real potrafi utrzymać się długo przy piłce. James słabo. Lepiej by mu szło na prawym środku.

0

0

chyba tak źle nie jest bo testy medyczne przeszedł, 2 tygodnie powinien do siebie dochodzić a później normalnie trenować.

0

byles ostatni to odpowiedziałem u ciebie, nie było to skierowane do ciebie. nie gadaj mi o rozdwojeniu jaźni lamusie , powinieneś się domyslic o co chodzi.

0

po co się czepiac kogos o takie rzeczy

0

o Boże, spacji nie nacisnalem i to az taki wielki problem ? nawet się nie zorientowałem ze o to chodzi. zwykly blad przez szybki pisanie.

0

chodzi ci o slowo wykopuje ? mowie ide na dwor.

1

http://www.meczyki.pl/coutinho_vs_borussia,38437,filmik.html
jak można go było nie zabrać na mundial.

1

o co ci chodzi

1


ale mnie smieszy sytuacja z 2:40 jak alves wykopuje pilke. strasznie to zabawnie wygląda. a alves pomalu zaczyna wygladac jak dziadek.

0

chodzi o kontuzje

1

kupili nieśmiałego olbrzyma, środkowi obrońcy raczej tacy nie są.

0

nie mogę się doczekać meczu z Club Leon, chciałbym już bardzo zobaczyć nową Barcelone grającą na Camp Nou.

0

Munir też bedzie wielki, świetnie się porusza, dobrze ustawia, dużo biega i dużo strzela.

3

byłem przekonany, że Sandro Ramirez ma grubo ponad dwudziestke, a on ma zaledwie 19 lat, może być z niego niezły napadzior.

1

zdecydowanie wypożyczyć, nawet się nie zastanawiać.

0

Fabregas jest swietny, szkoda ze odszedł, ale mimo wszystko Rakitic chyba lepszy dla Barcelony.

0

martwi ta kontuzja

2

pique nie może grac bo pauzuje za kartki. Pewnie duet Bartra Mathieu bo Vermaelen jakas kontuzja a Mathieu już zagral mecz jeden.

0

to jeszcze został tylko jeden trnsfer

0

Deulo nie potrafi wykorzystać swoich umiejętności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?