vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
można by zaryzykować, żę obrońcy znając forme Pedro nie bedą go kryli i jakoś uda mu sie bramkę strzelić
0
Bayern-City tez nuda
1
no mysle ze Alves na to pietro na ktorym bedzie siedzial busquets da rade kopnac.
0
Athletic. i sorry , myliłem się co do bramki
1
już za pozno na wygranie. Atletic nie da sobie wcisnac
1
Denis jest znakomity. Nie mogę wyjść z podziwu.
0
Stylem gry Denis Suarez bardzo przypomina inieste.
0
Denis Suarez bajka.
0
potrafi odebrać pilke , dzisiaj mu się to udało raz na pewno.
2
Kroos jest świetny. Najlepszy na boisku. Robi ogromną różnice. Jeden zawodnik i real potrafi utrzymać się długo przy piłce. James słabo. Lepiej by mu szło na prawym środku.
0
0
chyba tak źle nie jest bo testy medyczne przeszedł, 2 tygodnie powinien do siebie dochodzić a później normalnie trenować.
0
byles ostatni to odpowiedziałem u ciebie, nie było to skierowane do ciebie. nie gadaj mi o rozdwojeniu jaźni lamusie , powinieneś się domyslic o co chodzi.
0
po co się czepiac kogos o takie rzeczy
0
o Boże, spacji nie nacisnalem i to az taki wielki problem ? nawet się nie zorientowałem ze o to chodzi. zwykly blad przez szybki pisanie.
0
chodzi ci o slowo wykopuje ? mowie ide na dwor.
1
http://www.meczyki.pl/coutinho_vs_borussia,38437,filmik.html
jak można go było nie zabrać na mundial.
1
o co ci chodzi
1
ale mnie smieszy sytuacja z 2:40 jak alves wykopuje pilke. strasznie to zabawnie wygląda. a alves pomalu zaczyna wygladac jak dziadek.
0
chodzi o kontuzje
1
kupili nieśmiałego olbrzyma, środkowi obrońcy raczej tacy nie są.
0
nie mogę się doczekać meczu z Club Leon, chciałbym już bardzo zobaczyć nową Barcelone grającą na Camp Nou.
0
Munir też bedzie wielki, świetnie się porusza, dobrze ustawia, dużo biega i dużo strzela.
3
byłem przekonany, że Sandro Ramirez ma grubo ponad dwudziestke, a on ma zaledwie 19 lat, może być z niego niezły napadzior.
1
zdecydowanie wypożyczyć, nawet się nie zastanawiać.
0
Fabregas jest swietny, szkoda ze odszedł, ale mimo wszystko Rakitic chyba lepszy dla Barcelony.
0
martwi ta kontuzja
2
pique nie może grac bo pauzuje za kartki. Pewnie duet Bartra Mathieu bo Vermaelen jakas kontuzja a Mathieu już zagral mecz jeden.
0
to jeszcze został tylko jeden trnsfer
0
Deulo nie potrafi wykorzystać swoich umiejętności