0

co jak nie Mathieu to ciekawe kto? o nikt innym nie było slychac. to zarząd aż tak po cichu zalatwia sprace czy po prostu nie maja nikogo a ze nikt nie chce songa to znowu sprobuja go na obronie

0

1

Rafinha da cos nowego jako nowy młody zawodnik. a mascherano i rakitic dadza dużo walki w srodku pola

0

bardzo wiele w nowym sezonie będzie zalezalo od Iniesty. oby forma trzymala a na pewno Suarez będzie wykorzystywał jego magiczne podania.

0

chyba ze zastąpi Di marie, wtedy Real wyjdzie na zero. a jak zostanie to będą do przodu.

0

Gra Realu w przyszłym sezonie będzie piękna, będzie się świetnie oglądalo ich mecze. Będzie piękne dla oka widowisko.

1

lepiej mądrze biegać niż mądrze stać.

3

jakby Messi biegal to mielibyśmy lepszą drużynę, ale nie biega więc przewaga jest po stronie Realu. Messi musi się zmobilizować i wtedy możemy wygrywać. Sam Pep powiedial ze to nie była Era Guardioli tylko Era Messiego.

1

aktualnie Real ma najlepszy skład na świecie. może jak Barcelona kupila by Cuadrado i obronce to będą porównywalne. ale jaki skład ma Real to nie mogę wyjść z podziwu. przyjemnie będzie się nimi gralo w fifie.

0

dlaczego ? lepszy skład niż Barcelony i Bayernu.

4

Real z takim skladem jest nie do zatrzymania. takiego dobrego składu jeszcze nigdy nie mieli. skład lepszy niż galacticos. sa największym faworytem ligi mistrzow i ligi hiszpańskiej.

1

Ale teraz wiele druzyn ma mega pake. Nawet z takim dobrym skladem co mamy możemy nic nie wygrac w przyszłym sezonie. niestety obrone mamy slaba. Pique który ma dowodzić defensywą jest bardziej celebrytą niż piłkarzem.

0

z pudelka ;p

1

W przyszłości RAfinha może być lepszy od Kroosa

0

chciałbym w końcu zobaczyć trening wysiłkowy a nie tylko rozgrzewka i gra w " dziadka " jakbym miał tylko tak trenować to bym się tam zanudził

0

Tello już wczoraj bramke strzelil dla porto w meczu towarzyskim

0

aha, czyli to co zawsze widzimy na treningach Barcelony. krótka rozgrzewka i reszta treningu gra w dziadka. czasem jakies rozne zabawy. a patrząc na treningi Bayernu tam jest ciezka praca. to jest trening a nie to co w Barcelonie. mam nadzieje ze to tylko tak na filmikach jest pokazane ze nie chcą pokazywać jak naprawdę trenują.

1

Drużyna: „Chciałbym, żeby była wierna stylowi, miała chęć zwyciężania, dobrze się prezentowała, strzelała gole, solidnie broniła, grała na wyjeździe tak jak na Camp Nou...
to zdanie mi się podoba. w ostatnim sezonie mielismy swój styl w miare dobrze się prezentowaliśmy i strzelaliśmy gole, ale nie mielismy checi do zwyciężania , nie broniliśmy się solidnie i nie graliśmy tak dobrze na wyjazdach jak na camp nou. widać ze chce perfekcji. oby trener caly sztab szkoleniowy i zawodnicy do niej dążyli.

0

Mathieu - lewy obrońca, który jest już za stary, żeby biegac po skrzydle, więc zrobiono z niego stopera. to nie jest stoper. ma kilka atutów ale glupota było by kupowanie go za 20mln.

1

ciekawe czy Messi przytyje dużo na wakacjach czy zadba o swoją formę ciała.

0

Aurier jest znakomity .

8

Bardzo lubie Bojana i chciałbym żeby był zawodnikiem Barcelony. jak dla mnie z tych których aktualnie mamy moglo by to wygladac tak, zawodnik podstawowy i jego zmiennik( kolejność losowa ) :
Bravo / Ter Stegen
Montoya / Alves
Bartra
Pique
Alba / Adriano
Mascherano / Busquets
Rakitic/ Xavi
Iniesta/ Rafinha
Neymar / Deulofeu
Suarez / Bojan
Messi / Pedro
+ Roberto tam gdzie rakitic i xavi
+Masip trzeci bramkarz
Tello Afellay i Song sprzedaż
22 zawodnikow plus dwóch obroncow to jest 24 zawodnikow.

1


to był Messi.
Licze na to samo w nowym sezonie.

0

Mathieu potrafi też bramke po rzucie rożnym strzelić. dzięki niemu mniej tracilibyśmy po rzutach rożnych przeciwnika. a Tutaj jedna z jego akcji w obronie.


wydaje mi się że jest lepszy od Bartry, ale Bartra może być lepszy jak się rozwinie.

0

może Mathieu to nie jest taka zła opcja ? jest doświadczony, zna ligę hiszpańską, jest szybki i wysoki. może zagrać również na lewej obronie. i chyba nie popełnia prostych błędów.

0

Hummels: "Zostaję [w Borussi] i nie ma żadnej dyskusji, czy zostanę czy nie.”
niestety.
no to ja nie wiem kogo oni mogą kupic.
jest tylu obroncow którzy by z zamkniętymi oczami do Barcelony przyszli a zarządowi nikt nie odpowiada.

0

zawodnik meczu gotze tak ?

0

ta sytuacja pokazuje ze dal z siebie wszystko co mogl. jakby nie robil więcej niż może to by nie wymiotowal.

2

liczyłem na Argentyne ale koniec już mundialu teraz licze na Barcelone

0

pierwsza jedynastka jest mocna choć jeszcze bez obrony za to ławka rezerwowa jest nie najlepsza . nie będzie konkurencji. nie bedzei rywalizacji. powinno być dwóch dobrych zawodnikow na jedna pozycje a w Barcelonie jest jeden lepszy a drugi słabszy i będzie można za każdym razem przewidzieć skład na najważniejsze mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?