vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
strasznie mi się podoba Kroos i zazdroszczę go Realowi. on ma ta kreatywność szybkość podan. super się porusza po boisku i walczy. ale mamy mascherano rakiticia inieste rafinhe busquetsa. oby dali rade. zaczelo się psuc przez Busquets. gdy by niewidoczny był najlepszy i Barcelona grala lepiej bo przyja i odegral albo od razu zagrywal z pierwszej pilki a w ostatnim sezonie chciał się pokazywal. przetrzymywal pilke i bawil się z napastnikami chciał zwrocic na siebie uwagę co nie wyszlo na dobre
0
z tego co mamy teraz to skład ustawiłbym tak:
Bravo-Alba Pique Busquets Adriano-Mascherano Iniesta Rakitic-
0
i raczej nie drogi
1
nie wygrasz.
0
nam Kibicą Barcelony łatwo wybrać Messiego, ale my niestety nie jesteśmy obiektywni.
0
jeśli Suarez na skrzydlo to nie oplacalo się go kupować. na skrzydle od Luisa lepszy jest Alexis,
5
jesli mialbym wybierac pomiędzy Rojo a Mathieu to zdecydowanie Marcos a Hummels to marzenie, ale nie do wyjecia z Borussi tak samo jak Reus
0
0
zdziwiły mnie tak dobre słowa Martineza o Gerardzie bo w Everthonie gral slabo. strzelil dwie ladne bramki ale po za tym slabo. cos musi w nim być ale jakos tego nie widze. ten jeden zwód z przyspieszeniem do prawej nogi i nic więcej. chce się zdziwic
0
dużo będzie zależało od finalu. może zaszaleć tam Muller, może Messi może Kroos. bez finału najlepszy jest James
0
w Barcelonie B kiwal sobie ale w Everthonie czy w pierwszej druzynie Barcelony czy w debiucie reprezentacji nic nie pokazal. za slaby jest. straszie mnie denerwuje jego gra. a Rafinha to crack
0
Moim zdaniem Gerard Deulofeu jest słaby. jeździec bez głowy. w Barcelonie B kiwal sobie
1
Luis Suarez : Odrzuciłem ofertę Realu z powodu różowej koszulki, moja córka nie lubi hello kitty.
0
najpierw thiago później fabregas teraz alexis. eh ;/ zarząd może obronić tylko wynik.
1
Argentynie wygrywała każdy mecz uczciwie, nikt jej nic za darmo nie dał. zasługują na finał. a czy na mistrzostwo to już pokaże mecz 13 lipca.
0
lepszą okazję do strzelenia gola ? śmieszny jest !
0
http://mixgol.pl/36233,Komentator_płacze_po_zwycięstwie
vamos Argentina :D
1
http://fangol.pl/view/61254/kibice-argentyny-odpowiadaja?autoplay
0
niesamowite jest to, że Messi grający na stojąco jest najlepszym zawodnikiem na świecie. grając od niechcenia jest najlepszy. niech po mundialu odpocznie tyle ile będzie chciał. ale niech na nowy sezon popracuje nad kondycja. jakby biegal przez caly mecz to Barcelona wygrywala by z każdym w takim stylu jak wczoraj Niemcy z Brazylią.
0
tak chwalili tego Messiego za podanie do Palacio, a to nie Leo tylko Rodriguez podawal.
0
kto mvp meczu argentyna belgia ?
0
może tak być. już dzisiaj mogli się pożegnać ale fart
1
każda drużyna walczy do ostatniej sekundy. piękny mundial
0
alez ta pilka sie szczesliwie zakrecila przy strzale ruiza
0
co powiedzial
0
kostaryka będzie miała łatwy awans do 1/4.
0
no racja, ale wyrazna roznica bramek miedzy Niemcami i ghana. ciężko to nadrobić. raczej awansuje Usa i Niemcy. najbardziej prawdopodobne
0
wlasnie moglo by się tak wydawac ale jakos o tym nie mowia. według telewizji wszyscy jeszcze maja szanse, wiec jak jest
0
a to Ghana będzie faworytem w spotkaniu z Portugalią
1
czyli wydaje się ze portugalia nie ma szans z takim bilansem bramkowym