vajcik
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma taki dziwny charakter.
0
Alenowi brakuje jeszcze tego ostatniego podania
0
mam nadzieje ze bedzei na 0 z tylu a nie jak zazwyczaj do jednego.
1
lol. o kurde. co to była za akcja. rafinha :D az bramkarz chce zejść :D
0
strzal z dystansu Roberto - o to wlasnie chodzi.
0
strzal z daleka powinien być w tej sytuacji gdy długo utrzymywali się na 30 metrze
0
jestem zachwycony
0
teraz będzie gralo się Barcelonie latwo i spokojnie. ale pamietac trzeba ze to tylko helsinki
0
roberto musi grac odważniej, brac na siebie gre i cos z tego będzie bo umiejetnosci ma. a Munir to bedize swietny zmiennik dla Suareza
0
tego brakowało w poprzednich meczach - szybko strzelona bramka. jakby wykorzystali pierwsze sytuacje z napoli to była by spokojna wygrana
0
Vermaelen to morderca. ma wzrok zabójcy.
0
boje się ze będzie większość sezonu kontuzjowany
0
Barcelona powinna oddawać jak najwięcej strzałów
0
No ale Barcelona grala dzisiaj dużo lepiej niż z Nicea
0
dobra nie ma co krytykować ale niestety chwalić tez nie można i nie ma się z czego cieszyc. cieszy bartra rakitic samper i alen i ze jeszcze mamy 3 napadziorow którzy nie grali. plus z ostatniego meczu mozna pochwalic MAthieu i Ter Stegena ale po tym sparingu nie można być przekonanym ze Barcelona osiągnie sukces w najbliższym sezonie. coz. czekamy jeszcze na transfer i następne sparingi.
0
Enrique musi się spinac na sparingach. bravo zagral niepewnie i strasznie mnie to zdziwilo. zdania o nim nie zmieniam . fantastyczny bramkarz. udowodnil już to. ale zagral strasznie niepewnie. zle przyjmowal pilke co moglo zakonczyc się strata bramki
0
zabawne. mowie co mysle, nie zgadzasz się. ok.
0
nie był mecz o stawke a Bravo taki osrany na bramce. przynajmniej dwa razy po jego przyjęciu pilki napastnik mogl strzelić bramke, wybicia niedokładne, wszystko na pograniczu bledu, a taki doświadczony jest . może to przez pierwszy mecz, rywalizacje na razie wygra Ter Stegen.
0
bravo - strasznie niepewny.
montoya- moze byc
pique- slaby
bartra- znakomity
alba- szalu nie ma
sergio- potrafi duzo lepiej
rakitic - bardzo dobrze
iniesta- na luzie dobrze.
rafinha- dobry jest
munir- powinien strzelic ale i tak jest dobry
pedro- kiedys byl znakomity , teraz walczy , bardzo chce ale nic mu nie wychodzi
roberto- slabo
deulofeu - zakiwa sie na smierc
grimaldo- dobrze
samper - znakomity, ostatnio lepszy od busquetsa
halilovic- znakomity
adama- slaby
sandro- slabo
ie i bagnack przecietnie z bledami
enrique- mecz oglada z lawki zamiast stac caly mecz i drzec morde. powinien stac przy linii motywowac. opiepszac i chwalic.
0
Jak już tak messi boki trochę wygolil to mógł całkiem wygolic i zostawić irokeza. Ale by wyglądał:-D
1
no montoya zaczal bawic się w Alexisa. hehe. ale montoya ma bardzo masywne nogi.
9
boatenga nigdy nie bralem pod uwagę. to kapitalny obronca . jeden z najlepszych. Guardiola nie mialby nic do gadania no ale Jerome chciałby odejść z Bayernu ? nie wiem czego mialby to zrobić.
1
ukryty talent
0
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-neymar-i-schweinsteiger-zabalowali-z-paris-hilton-na-ibizie,nId,1479381#iwa_item=5&iwa_img=0&iwa_hash=71033&iwa_block=sport
0
Rafinha to super gość.
0
nech wykonuje rzuty rożne
0
Tego się nie spodziewałem. Myślałem że 5 bardziej dla obrońcy a nie dla pomocnika. 5 nie jest ulubioną liczba pomocników. Myślałem że 16 busiemu się podoba. Ciekawe kto przejmie jego nr
0
Kapitan legii mówi że jego kolega ivan rakitić kiedyś nie strzelił 4 rzutów karnych w trakcie jednego meczu. Kiedy taka sytuacja miała miejsce?
2
Legia awansuje do ligi mistrzów i trafia w grupie na barcelone. Barcelona przyjeżdża na mecz do warszawy ja kupuje bilet na ten mecz i jadę go poogladac z wysokości trybun. Było by pięknie
0
Messi brał ślub ?