0

ma taki dziwny charakter.

0

Alenowi brakuje jeszcze tego ostatniego podania

0

mam nadzieje ze bedzei na 0 z tylu a nie jak zazwyczaj do jednego.

1

lol. o kurde. co to była za akcja. rafinha :D az bramkarz chce zejść :D

0

strzal z dystansu Roberto - o to wlasnie chodzi.

0

strzal z daleka powinien być w tej sytuacji gdy długo utrzymywali się na 30 metrze

0

jestem zachwycony

0

teraz będzie gralo się Barcelonie latwo i spokojnie. ale pamietac trzeba ze to tylko helsinki

0

roberto musi grac odważniej, brac na siebie gre i cos z tego będzie bo umiejetnosci ma. a Munir to bedize swietny zmiennik dla Suareza

0

tego brakowało w poprzednich meczach - szybko strzelona bramka. jakby wykorzystali pierwsze sytuacje z napoli to była by spokojna wygrana

0

Vermaelen to morderca. ma wzrok zabójcy.

0

boje się ze będzie większość sezonu kontuzjowany

0

Barcelona powinna oddawać jak najwięcej strzałów

0

No ale Barcelona grala dzisiaj dużo lepiej niż z Nicea

0

dobra nie ma co krytykować ale niestety chwalić tez nie można i nie ma się z czego cieszyc. cieszy bartra rakitic samper i alen i ze jeszcze mamy 3 napadziorow którzy nie grali. plus z ostatniego meczu mozna pochwalic MAthieu i Ter Stegena ale po tym sparingu nie można być przekonanym ze Barcelona osiągnie sukces w najbliższym sezonie. coz. czekamy jeszcze na transfer i następne sparingi.

0

Enrique musi się spinac na sparingach. bravo zagral niepewnie i strasznie mnie to zdziwilo. zdania o nim nie zmieniam . fantastyczny bramkarz. udowodnil już to. ale zagral strasznie niepewnie. zle przyjmowal pilke co moglo zakonczyc się strata bramki

0

zabawne. mowie co mysle, nie zgadzasz się. ok.

0

nie był mecz o stawke a Bravo taki osrany na bramce. przynajmniej dwa razy po jego przyjęciu pilki napastnik mogl strzelić bramke, wybicia niedokładne, wszystko na pograniczu bledu, a taki doświadczony jest . może to przez pierwszy mecz, rywalizacje na razie wygra Ter Stegen.

0

bravo - strasznie niepewny.
montoya- moze byc
pique- slaby
bartra- znakomity
alba- szalu nie ma
sergio- potrafi duzo lepiej
rakitic - bardzo dobrze
iniesta- na luzie dobrze.
rafinha- dobry jest
munir- powinien strzelic ale i tak jest dobry
pedro- kiedys byl znakomity , teraz walczy , bardzo chce ale nic mu nie wychodzi
roberto- slabo
deulofeu - zakiwa sie na smierc
grimaldo- dobrze
samper - znakomity, ostatnio lepszy od busquetsa
halilovic- znakomity
adama- slaby
sandro- slabo
ie i bagnack przecietnie z bledami
enrique- mecz oglada z lawki zamiast stac caly mecz i drzec morde. powinien stac przy linii motywowac. opiepszac i chwalic.

0

Jak już tak messi boki trochę wygolil to mógł całkiem wygolic i zostawić irokeza. Ale by wyglądał:-D

1

no montoya zaczal bawic się w Alexisa. hehe. ale montoya ma bardzo masywne nogi.

9

boatenga nigdy nie bralem pod uwagę. to kapitalny obronca . jeden z najlepszych. Guardiola nie mialby nic do gadania no ale Jerome chciałby odejść z Bayernu ? nie wiem czego mialby to zrobić.

1


ukryty talent

0

Rafinha to super gość.

0

nech wykonuje rzuty rożne

0

Tego się nie spodziewałem. Myślałem że 5 bardziej dla obrońcy a nie dla pomocnika. 5 nie jest ulubioną liczba pomocników. Myślałem że 16 busiemu się podoba. Ciekawe kto przejmie jego nr

0

Kapitan legii mówi że jego kolega ivan rakitić kiedyś nie strzelił 4 rzutów karnych w trakcie jednego meczu. Kiedy taka sytuacja miała miejsce?

2

Legia awansuje do ligi mistrzów i trafia w grupie na barcelone. Barcelona przyjeżdża na mecz do warszawy ja kupuje bilet na ten mecz i jadę go poogladac z wysokości trybun. Było by pięknie

0

Messi brał ślub ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?