2

Oby wyciągnął wnioski z Romy

1

Ale właśnie żeby trener nie poczuł się zbyt wielki bo jeszcze nic nie osiągnął więc niech się za bardzo nie wychyla.

1

Mam nadzieję że wrazie przeszkadzania przez zarząd po przez mówienia mu co ma robić po prostu za grozi odejściem i przestaną się wtrącać.

0

Szkoda żeby alves odszedł za darmo za rok. Ostatnio w barcelonie moda na oddawanie zawodników za free. Ale raczej nie odejdzie sam mówił że myśli że zostanie .

0

Może by sprzedać alvesa i kupić marquinhosa niech gra na prawej obronie.

0

Trochę problem z tym obrońca. Przydałby się jeszcze jeden ale jak przyszedłby taki marquinhos to ktoś będzie czwartym stoperęn który rzadko będzie grał. Kto nim będzie? Pique który jest nasza gwiazda na stoperze? Bartra który jest naszym młodym talentem i ma się rozwinąć jeszcze? Mathieu który ma dobre warunki i kosztował 20 mln. za drogi by prawie nic nie grać? Chyba że będzie jak w ostatnim sezonie czyli u siebie dwaj podstawowi a na słabsze drużyny na wyjeździe dwaj rezerwowi no ale obrona musi być zgrana i mieć rytm meczowy więc też nie powinno tak się rotowac często

0

2

0

Cuadrado to skrzydłowy a nie obronca wiec po oc było sprzedawac Alexisa żeby kupic Cuadrado za jeszcze wieksza cene. przecież to debilizm

0

MArquinhos mialby teraz wieksza konkurencje w Barcelonie niż ma w PSG

0

nie jest źle, a jakbyśmy jeszcze kogoś kupili to było by za dobrze. nie wierze już w jakiś transfer.

1

zobaczymy jak będzie gral w przyszłym sezonie.

0


wieczorny trening

0

Suarez zyska sportowo ale niestety straci najlepszych kibiców na świecie.

0

Najważniejszą rzeczą, naszym celem jest to, aby publiczność na stadionie była zadowolona”.
to nie była publiczność na stadionie zadowolona

0

w tym stoju w którym spotkal się z Albą można jednoznacznie stwierdzić, że stylu jak choćby Neymar nie ma ;p

0

transfery jeszcze nie domknięte wiec czekamy , czekamy.

0

wierze ze da rade, będzie gral na wysokim poziomie i odniesie z Barcelona wiele sukcesow. przeciez nie gra padaki, a wiek może być jego kolejnym atutem

14

na pewno będzie chciał dac siebie wszystko a jak będzie się zle czul bo będzie wiedział ze kibice nie będą go chcieli to poprosi za rok o odejście.

13

to powinien być jego najlepszy dzień w zyciu a przez te obelgi wygląda jakby miał się zaraz rozplakac z cierpienia psychicznego

2

fajny chlop z tego MAthieu. lubie go

0

mam nadzieje ze w pierwszym meczu Mathieu wyjdzie w pierwszym składzie.

0

MAti szybko konkretnie :D

0

MAthieu Baron dor :D hhahaha

0

mało ludzi to musiał dobrze kopnąc żeby trafic

1

mati dawaj freestyle :D

0

chyba ze nie kupia kogos i dadza mu numer 5 tylko dadza numer bartrze. ciekawe czy bartra zmieni czy zostanie przy swoim

2

MAthieu w niektórych momentach wygląda jak mutant . świetne warunki fizyczne

3

skoro zostaje jeszcze numer 5 czyli numer puyola to znaczy ze kupia jeszcze jakiegoś dobrego stopera :D

0

chyba tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?