valdes1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skarzysko-Kamienna
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc dominator w tym sezonie !!! Iniesta na tej pozycji nie pogra szkoda by było sadzać Fabregasa na ławce kłopot bogactwa!
0
Dobry start od razu pozycja lidera i teraz jak najszybciej odskoczyć od Realu na 3 a może 6 pkt bo oni wtedy nie umieją odrobić co pokazali nie raz a Gran Derbi to wielka nie wiadoma więc lepiej mieć zapas chodź forma m in. Cesca, Sancheza czy Messiego napawa pozytywnymi odczuciami na przyszłość. Co z D.Luizem w końcu? będzie transfer czy nie!?
0
Powinniśmy wygrać i to najlepiej z 5-0 żeby od razu wskoczyć na 1 miejsce i go nie opuścić do końca sezonu. Mam nadzieję, że Real Madryt prześpi początek sezonu jak rok temu!
0
Znowu rezerwa tylko atak będzie podstawowy Alexis Neymar i Messi kiedy zaczniemy grać normalnym składem? Pewnie na tourne po Azji...
0
Cieszyłbym się z obrony mistrzostwa Hiszpanii a jeśli uda się dołożyć Superpuchar a może Copa Del Rey to będę szczęśliwy co do LM to konkurencja będzie wielka Bayern, Borussia, United, Real i wielu innych.
0
W tym składzie nie mogło być inaczej, gdyby Bayern zagrał na poważnie byłoby z 5-0 no ale wiadomo Guardiola+sparing+Thiago nie zrobili nam krzywdy... czas wyciągnąć pierwszy skład, kupić stopera (bez jaja!!!) i zacząć grać na poważnie bo z przygotowaniami jesteśmy w czarnej d***! jak narazie i fizycznie i taktycznie (nowy trener też nie działa na plus bo zaczym się wdroży) do roboty bo stracimy sezon.
0
Co oni robią! Najpierw puścili Abiego teraz będzie w Monaco! a teraz Ville sprzedają i to za takie pieniądze?
0
No ciekawe...
0
Niech wreszcie klub kupi stopera i bramkarza bo chyba z Pinto nie będziemy grali?
0
Ula la a lalala!
0
Co oni tak kupują :D
0
Asysta Neymara ale w meczach z Anglią i Francją nic nie pokazał... zaczynam myśleć, że przepłaciliśmy.
0
Napisz komentarz...Duże wzmocnienie!
0
David Villa dał nam puchar Mistrzów w 2009 roku z Manchesterem United to jego gra i Messiego wtedy zrobiły różnicę.
0
3-0 dla Barcy
0
No to teraz pokażemy Realowi, Bayernowi i innym cieniasom :P
0
No to go mamy! Neymar powiedział, że jesli odejdzie z Santosu to tylko do FC Barcelony!
0
Dać 50 mln! kto nie ryzykuje nie wygrywa!
0
Pierwsze fajne ale wyjazdowe to jak Jagiellonia lub Korona Kielce :P
0
Dajcie mu 3 tyg. wolnego należy mu się!
0
Albo wóz albo przewóz! Barca lub Wisła nie można kibicować dwóm klubom naraz możesz sympatyzować z Wisłą ale Barca jest tylko jedna!!!
0
Bez Messiego niema Barcy!
0
2-1 wygramy
0
Jesteśmy z wami!!!
0
Biorąc pod uwagę formę "Dumy Katalonii" zwycięstwo jest mało prawdopodobne a jeśli nawet to nie 4-0 czy 5-0 ale kto wie trzeba wierzyć to jest FC Barcelona miejmy nadzieję na dobry mecz i walkę to jest priorytet! WALCZCIE JAK REAL MADRYT WCZORAJ, A BEDZIE DOBRZE!!!
0
VILANOVA MUSI ODEJSC!!!
0
Oby Barca wygrała a Real przegrał w Derbach Madrytu! i możemy świętować tytuł Mistrza Hiszpanii!!!
0
Moim zdaniem na obronę Hummels z Borussi świetnie wyprowadza piłkę... do pomocy Gundogan i Ekriksen z Amsterdamu no i Neymar co do bramkarza to nie wiem który z czołówki jest w stanie zmienić klub? może Sergio Asenjo z Atletico de Madrid?
0
Valdes najlepszy bramkarz na świecie? ha ha ha to pan pojechał po bandzie... ;)
0
Dymisja Vilanovy! po 1!!!
Po 2 transfery nowy bramkarz, stoper i Neymar oczywiście
po 3 zmiana taktyki mądrzej w obronie...