valdes1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skarzysko-Kamienna
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2-6 Real upokorzony!!!
BARCAAAAAAAAAAAAAA!
0
Fc Barcelona to najlepszy klub na świecie,klub który dla cules znaczy coś więcej jak drużyna piłkarska, zawodnicy to coś więcej niż sportowcy.Mecze w Gran Derbi to coś wyjątkowego takich meczy nie wolno nam przegrywać, jestem święcie przekonany, że "Duma Katalonii" wygra dziś na Satntago Bernabeu z odwiecznym wrogiem Realem Madryt CF i sięgnie po mistrzostwo La Liga!!!
Vamos BARÇA!!!
0
Szkoda ale to nic bo przecierz jest Pique i Caceres a ostatecznie w srodku obrony moze grac Abidal a na lewej Sylvinho!
0
Na Stamford Bridge zremisujemy 1-1 i awansujemy do Finału w Rzymie!
0
skład na Chelsea:
Valdes-Alves,Puyol,Marquez,Abidal-Xavi,Keita,Iniesta-Messi,Hanry,Eto'o
0
Barca wygra z Valencią a Real raczej poradzi sobie z Sevillą (niestety) ale może piłkarze Sevilli wezmą się w garść i dokopią Madrytowi!
0
Real przegra na Santiagio Bernabeu z Barceloną 1-3 a z Sevillą Barca wygra 2-0.Potrójna korona jest realna ale musimy być konsekwentni i nie dać się nikomu a czekają "Blaugrane" ciężkie dni i tylko od postawy piłkarzy zalerzy czy wygramy z Chelsea FC,Realem Madryt,Sevillą FC czy Valencią CF!
0
Jak zwykle Messi najlepszy a dlatego,ze to najlepszy pilkarz Barcelony i z nim siegniemy po Mistrza Hiszpanii i wygramy Lige Mistrzow!
0
Dobrze, ze sa 3 pkt a zmarnowane sytuacje to nic wazne, ze Barca gra swoje!
0
Barca jest najlepsza i nikt nas nie pokona teraz czas na Chelsea FC a potem finał z Arsenalem tak jak w sezonie 2005/06 :)