0

2-6 Real upokorzony!!!

BARCAAAAAAAAAAAAAA!

0

Fc Barcelona to najlepszy klub na świecie,klub który dla cules znaczy coś więcej jak drużyna piłkarska, zawodnicy to coś więcej niż sportowcy.Mecze w Gran Derbi to coś wyjątkowego takich meczy nie wolno nam przegrywać, jestem święcie przekonany, że "Duma Katalonii" wygra dziś na Satntago Bernabeu z odwiecznym wrogiem Realem Madryt CF i sięgnie po mistrzostwo La Liga!!!

Vamos BARÇA!!!

0

Szkoda ale to nic bo przecierz jest Pique i Caceres a ostatecznie w srodku obrony moze grac Abidal a na lewej Sylvinho!

0

Na Stamford Bridge zremisujemy 1-1 i awansujemy do Finału w Rzymie!

0

skład na Chelsea:

Valdes-Alves,Puyol,Marquez,Abidal-Xavi,Keita,Iniesta-Messi,Hanry,Eto'o

0

Barca wygra z Valencią a Real raczej poradzi sobie z Sevillą (niestety) ale może piłkarze Sevilli wezmą się w garść i dokopią Madrytowi!

0

Real przegra na Santiagio Bernabeu z Barceloną 1-3 a z Sevillą Barca wygra 2-0.Potrójna korona jest realna ale musimy być konsekwentni i nie dać się nikomu a czekają "Blaugrane" ciężkie dni i tylko od postawy piłkarzy zalerzy czy wygramy z Chelsea FC,Realem Madryt,Sevillą FC czy Valencią CF!

0

Jak zwykle Messi najlepszy a dlatego,ze to najlepszy pilkarz Barcelony i z nim siegniemy po Mistrza Hiszpanii i wygramy Lige Mistrzow!

0

Dobrze, ze sa 3 pkt a zmarnowane sytuacje to nic wazne, ze Barca gra swoje!

0

Barca jest najlepsza i nikt nas nie pokona teraz czas na Chelsea FC a potem finał z Arsenalem tak jak w sezonie 2005/06 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?