0

2-1 dla Barcy! VISCA EL!

0

Oby dalej wygrywali... najważniejszy jest sobotni mecz z Realem Madryt który może dać nam nadzieję na mistrzostwo no i oczywiście rewanż z Chelsea!

0

WYGRAMY 3-1 i mamy 1pkt straty Real się jeszcze potknie i mamy potrójną koronę w kieszeni (LaLiga,LM,CdelR)!!!

0

Oby Real przegrał z Valencią!!! i ich mamy !!! na Camp Nou wygramy gran derbi i mamy tyle samo pkt a bilans meczy bezposrednich 2-0!

0

Awansujemy! wygramy 2-0 na Camp Nou !!! Potem wpadamy na Chelsea która nic nie pokazała z Benficą i też powinniśmy przejść tego rywala no i finał chyba wiadomo z kim? ;) FC BARCELONA - REAL MADRYT!!!

0

1-1 ;) na Camp Nou 2-0 dla Barcelony!

0

Obrona najsłabsza formacja jak na dziś dzień w Barcelonie co widać w ostatnich meczach dużo goli tracimy! ale jeśli w najbliższym czasie zostanie kupiony jakiś dobry obrońca a Puyol wróci do pełni zdrowia to znowu będziemy "murem" w defensywie...

0

Messi tworzy Barcelonę bez Messiego nas nie ma!!! król

0

Wspaniale zagrali szczególnie w ofensywie Messi i Tello! kapitalnie :D

0

Po mistrzostwie :( zostaje nam puchar krola i lm...

0

Awans już mamy nie wierzę, że Real Madryt jest w stanie wygrać na Camp Nou 2-0 czy 3-1! Obstawiam remis bramkowy i awans "Dumy Katalonii"!

0

Damy radę!

0

1-1 bedzie

0

Fajnie :D FORLAN jest super jak dawniej Larsson!

0

Szkoda Villi! grać rezerwą mało ważny turniej! LaLiga na 1 miejscu, potem LM i Copa del Rey! a na szarym końcu KMŚ... :(

0

Hha hahahaha Real jest śmieszny! zawsze ich jedziemy :D

0

2-1 dla nas :D

0

Co on odwala 3 obrońcami grać? znowu chcą stracić pkt?
W Messim nadzieja...

0

Szkoda, że Polsat Sport nie transmituje w tym sezonie (jak na razie) meczy Barcy! Panowie z P S Borussia to nie wszystko! W Polsce są kibice Barcy, ManU czy Realu!

0

4 bo liga typerów lipna

0

Ban!

0

Martín Cáceres to świetny obrońca na pewno pomoże Juventusowi w zdobyciu Mistrzostwa Włoch (no raczej vicemistrzostw ;) ) za rok powróci do Barcy i będzie ważną postacią w tej drużynie.

0

Brawo Joan Boix !!!

0

Real się nadal zbroi ale czy to im coś da?

0

Sprzedaż Cáceresa może świadczyć o przyjściu Czehrynskiego!

0

Z pomocników zostali nam Xavi,Iniesta,Keita,Toure Yaya i Henrique może grać także jako defensywny pomocnik.Hleb mógł zostać a tak to w przypadku kontuzji słabo stoimy w pomocy ;/

0

Nareszcie~!

0

3-2 dla Barca jeszcze jedną strzeli Bojan

0

Czychrynski to najlepszy obrońca w Europie nie Terry,Vidić,Ferdinand,Cannavaro czy Ferdinand tylko Dmytr Czyhrynski

jest najlepszym defensorem Europy!

0

To pokazuje że wychowankowie FC Barcelony są najlepszymi wychowankami na świecie, kolejny raz Barca udowodniła wyższość nad Realem Madryt który stawia tylko i wyłącznie(nie licząc małych wyjątków) na piłkarzy sprowadzonych z innych klubów za wielkie pieniądze tak jak ostatnio C.Ronaldo i Kaka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?