valdes1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skarzysko-Kamienna
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2-1 dla Barcy! VISCA EL!
0
Oby dalej wygrywali... najważniejszy jest sobotni mecz z Realem Madryt który może dać nam nadzieję na mistrzostwo no i oczywiście rewanż z Chelsea!
0
WYGRAMY 3-1 i mamy 1pkt straty Real się jeszcze potknie i mamy potrójną koronę w kieszeni (LaLiga,LM,CdelR)!!!
0
Oby Real przegrał z Valencią!!! i ich mamy !!! na Camp Nou wygramy gran derbi i mamy tyle samo pkt a bilans meczy bezposrednich 2-0!
0
Awansujemy! wygramy 2-0 na Camp Nou !!! Potem wpadamy na Chelsea która nic nie pokazała z Benficą i też powinniśmy przejść tego rywala no i finał chyba wiadomo z kim? ;) FC BARCELONA - REAL MADRYT!!!
0
1-1 ;) na Camp Nou 2-0 dla Barcelony!
0
Obrona najsłabsza formacja jak na dziś dzień w Barcelonie co widać w ostatnich meczach dużo goli tracimy! ale jeśli w najbliższym czasie zostanie kupiony jakiś dobry obrońca a Puyol wróci do pełni zdrowia to znowu będziemy "murem" w defensywie...
0
Messi tworzy Barcelonę bez Messiego nas nie ma!!! król
0
Wspaniale zagrali szczególnie w ofensywie Messi i Tello! kapitalnie :D
0
Po mistrzostwie :( zostaje nam puchar krola i lm...
0
Awans już mamy nie wierzę, że Real Madryt jest w stanie wygrać na Camp Nou 2-0 czy 3-1! Obstawiam remis bramkowy i awans "Dumy Katalonii"!
0
Damy radę!
0
1-1 bedzie
0
Fajnie :D FORLAN jest super jak dawniej Larsson!
0
Szkoda Villi! grać rezerwą mało ważny turniej! LaLiga na 1 miejscu, potem LM i Copa del Rey! a na szarym końcu KMŚ... :(
0
Hha hahahaha Real jest śmieszny! zawsze ich jedziemy :D
0
2-1 dla nas :D
0
Co on odwala 3 obrońcami grać? znowu chcą stracić pkt?
W Messim nadzieja...
0
Szkoda, że Polsat Sport nie transmituje w tym sezonie (jak na razie) meczy Barcy! Panowie z P S Borussia to nie wszystko! W Polsce są kibice Barcy, ManU czy Realu!
0
4 bo liga typerów lipna
0
Ban!
0
Martín Cáceres to świetny obrońca na pewno pomoże Juventusowi w zdobyciu Mistrzostwa Włoch (no raczej vicemistrzostw ;) ) za rok powróci do Barcy i będzie ważną postacią w tej drużynie.
0
Brawo Joan Boix !!!
0
Real się nadal zbroi ale czy to im coś da?
0
Sprzedaż Cáceresa może świadczyć o przyjściu Czehrynskiego!
0
Z pomocników zostali nam Xavi,Iniesta,Keita,Toure Yaya i Henrique może grać także jako defensywny pomocnik.Hleb mógł zostać a tak to w przypadku kontuzji słabo stoimy w pomocy ;/
0
Nareszcie~!
0
3-2 dla Barca jeszcze jedną strzeli Bojan
0
Czychrynski to najlepszy obrońca w Europie nie Terry,Vidić,Ferdinand,Cannavaro czy Ferdinand tylko Dmytr Czyhrynski
jest najlepszym defensorem Europy!
0
To pokazuje że wychowankowie FC Barcelony są najlepszymi wychowankami na świecie, kolejny raz Barca udowodniła wyższość nad Realem Madryt który stawia tylko i wyłącznie(nie licząc małych wyjątków) na piłkarzy sprowadzonych z innych klubów za wielkie pieniądze tak jak ostatnio C.Ronaldo i Kaka!