valdes1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skarzysko-Kamienna
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyhrynski to swietna alternatywa i chcialbym bardzo zeby kolejny pilkarz z Europy wsch. obok Hleba stal sie pilkarzem Barcy
0
Po obejrzeniu tego filmiku mogę napisać tylko jedno Zlatan Ibrahimović jest najlepszy ;)
0
Oj Eto'o ale z ciebie trudny facet o jeden mln tyle szumu co za różnica czy będziesz miał 10 czy 11 mln euro?
0
ostrzeżenie
0
No no kibice ładnie przywitali Maxuella!
0
A co z Villą ? nie widzie miejsca w blaugranie dla Villi i Ibrahimovica bo przecież jest jeszcze Henry i Messi wiec gdzie oni się pomieszczą w tym ataku? Albo Villa albo Ibra!
0
Maxwell to świetny defensor bardzo dobry transfer Barcy! czekam na Davida Ville i Mate!
0
Przeklęta Valencia!!! Puszczać mi tu zaraz Ville bo jak tam pojadę to wam nakopię!!! ;P
0
Ale prywatnosci to nie znalezli!
0
Manchester United FC juz ostrzy pazury na Eto'o ciekawe ile kasy sir Ferguson zaproponuje Blaugranie? mam nadzieje, ze za mniej jak 30 mln Barca nie sprzeda Samuela.
0
Barcelona to klub z tradycjami i klub który zajmuje się futbolem a nie handlem jak Real Madryt.
0
Najlepszy sezon w historii!!!
Puchar Mistrzów
Mistrzostwo Hiszpanii
Puchar Hiszpanii
;)
0
Hmmm... Mata i Villa!? dwóch świetnych piłkarzy jeden szybki i dobry technicznie skrzydłowy a drugi świetny napastnik klasy Światowej.Na pewno mogą się przydać Blaugranie w sezonie 2009/10 i pomóc w zdobyciu Mistrzostwa i pokonaniu największego rywala Realu Madryt który na kupował jak szalony "gwiazdorków" m in. Kaka i Ronaldo!!!
0
No nareszcie będzie wielki transfer, Real nakupił,że aż głowa boli a my jeden transfer ale jaki Davida Villę króla strzelców Euro 2008 i najlepszego napastnika Primera Division.
0
villa to najlepszy napastnik ligi hiszpanskiej bardzo sie przyda Blaugranie.
0
Real kupuje a my narazie stoimy w miejscu trzeba szybko sciagnac Fabregasa i Villę !!!
0
Saragossa wraca, hmm to dobrze beda piekne potyczki.
0
Dorzucić Gudjonhsena i po sprawie a David Villa przyda się Barçie bo to jeden z najlepszych napastników na Świecie.
0
Ronaldo traci forme,w tym sezonie nic nie pokazal pojedyncze mecze mu wyszly np. rewanz z Porto a w sezonie 2009/10 nic nie pomorze Realowi tak samo Kaka ktory od 2 sezonow szuka formy, wiec drogi panie Perez szkoda bylo kasy :P
0
Real się zbroi Kaka i Ronaldo już są piłkarzmi "Królewskich" a my narazie nic nie kupiliśmy tylko odszedł Sylvinho i nic ostrzegam trzeba szybko się zbroić bo nasz wróg Real nie śpi a przypominam co się stało po świetnym sezonie 2005/06 w którym Blaugrana zdobyła Puchar Europy i wygrała LaLiga a następnie w sezonie 2006/07 nie kupiła nowych piłkarzy (oprócz Gudjohnsena) i wiadomo jak się to skończyło.
0
Następny sezon może być równie udany do wygrania Primera Division, Copa del Rey, Liga Mistrzów, Superpuchar Europy (Barca-Szahtar) i Mistrzostwo Świata klubowe.
Mam nadzieję,że Ribery i Fabregas zasilą Barcę!
0
Dzięki za wszystko Sylvinho!
0
Messi Eto'o Iniesta Xavi Puyol i Pique najlepsi w finale :)
0
Cudowny sezon Mistrzostwo Hiszpanii Puchar Hiszpanii i Puchar Europy, teraz mam nadzieje na Superpuchar z Szachtarem i na klubowe MŚ.
Messi dostanie złota pilke a Guardiola okazal sie najleszym trenerem w historii klubu a ile jeszcze sezonow przed Pepe? kto wie napewno nastepny mam nadzieje,ze rownie udany!
0
ciekawe czy Pep wystawi pierwsza "11" czy zagra rezerwami?
0
Trzeba starać się nie faulować a grać czysto i opanowac srodek pola to bedzie klucz do zwyciestwa, kto wygra walke w srodku pola wygra mecz!
0
Jeeeeeeeeeee!!!!! Baaaaarca visca el Barca!
Jestesmy mistrzem la la la la!
0
Trzeba dzis wygrac z Villarrealem i Mistrzostwo jest nasze potem odpoczywac w meczach ligowych i grac rezerwa a nastepnie wygrac Copa del Rey z Atleticiem Bilbao i 27 maja w Rzymie dac koncert gry z "Czerwonymi Diabłami" i siegnac po 3 Puchar Europy w historii.
0
Jedziemy do Londynu po zwycięstwo wszyscy Cules rządają wygranej na Stamford Bridge i gratulacje dla Barcy za wygranie Gran Derbi!!!
0
Casillas to jeden z 2 "królewskich" których szanuje, drugim jest Raul.