0

Czyhrynski to swietna alternatywa i chcialbym bardzo zeby kolejny pilkarz z Europy wsch. obok Hleba stal sie pilkarzem Barcy

0

Po obejrzeniu tego filmiku mogę napisać tylko jedno Zlatan Ibrahimović jest najlepszy ;)

0

Oj Eto'o ale z ciebie trudny facet o jeden mln tyle szumu co za różnica czy będziesz miał 10 czy 11 mln euro?

0

ostrzeżenie

0

No no kibice ładnie przywitali Maxuella!

0

A co z Villą ? nie widzie miejsca w blaugranie dla Villi i Ibrahimovica bo przecież jest jeszcze Henry i Messi wiec gdzie oni się pomieszczą w tym ataku? Albo Villa albo Ibra!

0

Maxwell to świetny defensor bardzo dobry transfer Barcy! czekam na Davida Ville i Mate!

0

Przeklęta Valencia!!! Puszczać mi tu zaraz Ville bo jak tam pojadę to wam nakopię!!! ;P

0

Ale prywatnosci to nie znalezli!

0

Manchester United FC juz ostrzy pazury na Eto'o ciekawe ile kasy sir Ferguson zaproponuje Blaugranie? mam nadzieje, ze za mniej jak 30 mln Barca nie sprzeda Samuela.

0

Barcelona to klub z tradycjami i klub który zajmuje się futbolem a nie handlem jak Real Madryt.

0

Najlepszy sezon w historii!!!

Puchar Mistrzów

Mistrzostwo Hiszpanii

Puchar Hiszpanii

;)

0

Hmmm... Mata i Villa!? dwóch świetnych piłkarzy jeden szybki i dobry technicznie skrzydłowy a drugi świetny napastnik klasy Światowej.Na pewno mogą się przydać Blaugranie w sezonie 2009/10 i pomóc w zdobyciu Mistrzostwa i pokonaniu największego rywala Realu Madryt który na kupował jak szalony "gwiazdorków" m in. Kaka i Ronaldo!!!

0

No nareszcie będzie wielki transfer, Real nakupił,że aż głowa boli a my jeden transfer ale jaki Davida Villę króla strzelców Euro 2008 i najlepszego napastnika Primera Division.

0

villa to najlepszy napastnik ligi hiszpanskiej bardzo sie przyda Blaugranie.

0

Real kupuje a my narazie stoimy w miejscu trzeba szybko sciagnac Fabregasa i Villę !!!

0

Saragossa wraca, hmm to dobrze beda piekne potyczki.

0

Dorzucić Gudjonhsena i po sprawie a David Villa przyda się Barçie bo to jeden z najlepszych napastników na Świecie.

0

Ronaldo traci forme,w tym sezonie nic nie pokazal pojedyncze mecze mu wyszly np. rewanz z Porto a w sezonie 2009/10 nic nie pomorze Realowi tak samo Kaka ktory od 2 sezonow szuka formy, wiec drogi panie Perez szkoda bylo kasy :P

0

Real się zbroi Kaka i Ronaldo już są piłkarzmi "Królewskich" a my narazie nic nie kupiliśmy tylko odszedł Sylvinho i nic ostrzegam trzeba szybko się zbroić bo nasz wróg Real nie śpi a przypominam co się stało po świetnym sezonie 2005/06 w którym Blaugrana zdobyła Puchar Europy i wygrała LaLiga a następnie w sezonie 2006/07 nie kupiła nowych piłkarzy (oprócz Gudjohnsena) i wiadomo jak się to skończyło.

0

Następny sezon może być równie udany do wygrania Primera Division, Copa del Rey, Liga Mistrzów, Superpuchar Europy (Barca-Szahtar) i Mistrzostwo Świata klubowe.

Mam nadzieję,że Ribery i Fabregas zasilą Barcę!

0

Dzięki za wszystko Sylvinho!

0

Messi Eto'o Iniesta Xavi Puyol i Pique najlepsi w finale :)

0

Cudowny sezon Mistrzostwo Hiszpanii Puchar Hiszpanii i Puchar Europy, teraz mam nadzieje na Superpuchar z Szachtarem i na klubowe MŚ.

Messi dostanie złota pilke a Guardiola okazal sie najleszym trenerem w historii klubu a ile jeszcze sezonow przed Pepe? kto wie napewno nastepny mam nadzieje,ze rownie udany!

0

ciekawe czy Pep wystawi pierwsza "11" czy zagra rezerwami?

0

Trzeba starać się nie faulować a grać czysto i opanowac srodek pola to bedzie klucz do zwyciestwa, kto wygra walke w srodku pola wygra mecz!

0

Jeeeeeeeeeee!!!!! Baaaaarca visca el Barca!

Jestesmy mistrzem la la la la!

0

Trzeba dzis wygrac z Villarrealem i Mistrzostwo jest nasze potem odpoczywac w meczach ligowych i grac rezerwa a nastepnie wygrac Copa del Rey z Atleticiem Bilbao i 27 maja w Rzymie dac koncert gry z "Czerwonymi Diabłami" i siegnac po 3 Puchar Europy w historii.

0

Jedziemy do Londynu po zwycięstwo wszyscy Cules rządają wygranej na Stamford Bridge i gratulacje dla Barcy za wygranie Gran Derbi!!!

0

Casillas to jeden z 2 "królewskich" których szanuje, drugim jest Raul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?