0

Moim zdanie to trudny rywal ale z niemieckimi klubami Barca radzi sobie znakomicie!

0

Nie oszukujmy się graliśmy słabo i jeśli nie poprawimy gry w obronie i nie zaczniemy szybciej grać piłką to w półfinale szanse mamy tylko z BVB i to nie na sto procent! Ale cieszę się z 6 z rzędu awansu do 1/2 LM to jest coś :D

0

Powinniśmy zagrać takim składem (moim zdaniem):
Valdes
Alves
Pique
Busquets
Alba
Xavi
Song
Iniesta
Alexis
Villa
Cesc/Messi

0

Znowu TVP nie pokaże najlepszych meczy tylko Borussie i tak jak zwykle ostatnio.

0

PSG bo oni są słabi tak naprawdę i nie sprawią problemu podobnie jak Galatasaray. Na Real za wcześnie mam nadzieję, że w finale trafimy na "Galacticos" i będzie słodki rewanż za Puchar Króla!

0

Mądrze bo na Milan trzeba siły a kto wie może być potrzebne 120 minut do awansu... oby ;)

0

Vilanova do dymisji natychmiast!!!

0

No mecz o nic! Przewaga 16 pkt nad Realem nie daje im szans na nic w lidzę! ale porażka 1-3 Barcy w CdR sprawia, że zdecydowanym faworytem staje się Real no ale mam nadzieję, że Barcelona pokaże klasę i wygra ten mecz.

0

Konieczna jest dymisja Tito Vilanovy! Tito musi odejść albo się leczy albo trenuje jak niedomaga to trzeba się wycofać!!! Nowy trener jest konieczny niestety przy Rosellu to mało prawdopodobne!

0

Gdzie Villa!!!!!!!?

0

Fajnie :D

0

Fatalna gra i tylko cud da nam ćwierćfinał.

0

Gdzie David Villa?

0

Oby przynajmniej zremisowali na San Siro wtedy będę spokojny o awans.

0

Z Iniestą w takiej formie to nawet absencja Xaviego nie będzie dotkliwa.

0

Trochę nie w temacie mam pytanko jeśli chodzi o sekcje piłki nożnej: Słyszeliście doniesienia medialne o tym, że Rossell interesuje się jakimś graczem Realu!?

0

Kolejny słaby mecz Barcelony po meczu z Realem. Mam nadzieje, że do Milanu ta zadyszka minie...

0

Adriano powinien zagrać w miejsce Alvesa który nic nie pokazał w El Classico!

0

Ten mecz powinniśmy wygrać bo mieliśmy 3 setki a strzeliliśmy jedną! Gdyby nie dobra gra duetu Pique i Puyol to mogło być (przez naszą nieskuteczność) ze 3-1 dla RM.

0

Mam nadzieje, że spokojne 3 pkt.

0

Rozjedziemy Madryt!

0

NEUER !!!!

0

Już dawno powinni kupić kogoś na wysokim poziomie np. Nouera !

0

1-3 dla Barcy i 18+ nad Realem :D

0

Jeśli chodzi o optymalną formę to ja bym wystawiał na prawej obronie Adriano a na skrzydle Tello za Sancheza bądź Iniesta do przodu a Cesc do pomocy skoro już wyzdrowiał.

0

Polska liga jest w 20 najlepszych w Europie?

0

Wygramy, spokojnie przeciwnik niezbyt wymagający :)

0

Milan zjemy... potem czeka nas El Classico lub ManUnited (lepsze dla nas).

0

Jakiś pech... najpierw Abidal teraz Tito... :(

0

PUYOL wraca bedzie dobrze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?