valdes1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skarzysko-Kamienna
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdanie to trudny rywal ale z niemieckimi klubami Barca radzi sobie znakomicie!
0
Nie oszukujmy się graliśmy słabo i jeśli nie poprawimy gry w obronie i nie zaczniemy szybciej grać piłką to w półfinale szanse mamy tylko z BVB i to nie na sto procent! Ale cieszę się z 6 z rzędu awansu do 1/2 LM to jest coś :D
0
Powinniśmy zagrać takim składem (moim zdaniem):
Valdes
Alves
Pique
Busquets
Alba
Xavi
Song
Iniesta
Alexis
Villa
Cesc/Messi
0
Znowu TVP nie pokaże najlepszych meczy tylko Borussie i tak jak zwykle ostatnio.
0
PSG bo oni są słabi tak naprawdę i nie sprawią problemu podobnie jak Galatasaray. Na Real za wcześnie mam nadzieję, że w finale trafimy na "Galacticos" i będzie słodki rewanż za Puchar Króla!
0
Mądrze bo na Milan trzeba siły a kto wie może być potrzebne 120 minut do awansu... oby ;)
0
Vilanova do dymisji natychmiast!!!
0
No mecz o nic! Przewaga 16 pkt nad Realem nie daje im szans na nic w lidzę! ale porażka 1-3 Barcy w CdR sprawia, że zdecydowanym faworytem staje się Real no ale mam nadzieję, że Barcelona pokaże klasę i wygra ten mecz.
0
Konieczna jest dymisja Tito Vilanovy! Tito musi odejść albo się leczy albo trenuje jak niedomaga to trzeba się wycofać!!! Nowy trener jest konieczny niestety przy Rosellu to mało prawdopodobne!
0
Gdzie Villa!!!!!!!?
0
Fajnie :D
0
Fatalna gra i tylko cud da nam ćwierćfinał.
0
Gdzie David Villa?
0
Oby przynajmniej zremisowali na San Siro wtedy będę spokojny o awans.
0
Z Iniestą w takiej formie to nawet absencja Xaviego nie będzie dotkliwa.
0
Trochę nie w temacie mam pytanko jeśli chodzi o sekcje piłki nożnej: Słyszeliście doniesienia medialne o tym, że Rossell interesuje się jakimś graczem Realu!?
0
Kolejny słaby mecz Barcelony po meczu z Realem. Mam nadzieje, że do Milanu ta zadyszka minie...
0
Adriano powinien zagrać w miejsce Alvesa który nic nie pokazał w El Classico!
0
Ten mecz powinniśmy wygrać bo mieliśmy 3 setki a strzeliliśmy jedną! Gdyby nie dobra gra duetu Pique i Puyol to mogło być (przez naszą nieskuteczność) ze 3-1 dla RM.
0
Mam nadzieje, że spokojne 3 pkt.
0
Rozjedziemy Madryt!
0
NEUER !!!!
0
Już dawno powinni kupić kogoś na wysokim poziomie np. Nouera !
0
1-3 dla Barcy i 18+ nad Realem :D
0
Jeśli chodzi o optymalną formę to ja bym wystawiał na prawej obronie Adriano a na skrzydle Tello za Sancheza bądź Iniesta do przodu a Cesc do pomocy skoro już wyzdrowiał.
0
Polska liga jest w 20 najlepszych w Europie?
0
Wygramy, spokojnie przeciwnik niezbyt wymagający :)
0
Milan zjemy... potem czeka nas El Classico lub ManUnited (lepsze dla nas).
0
Jakiś pech... najpierw Abidal teraz Tito... :(
0
PUYOL wraca bedzie dobrze :D