valdes1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skarzysko-Kamienna
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trudny mecz się szykuje bo nam raczej Sevilla nie leży ale wygramy ze 2-0 Messi jest będzie dobrze :)
0
Należało mu się! Mistrz Europy i lider reprezentacji Hiszpanii w Barcelonie też grał obok Messiego najlepiej a w tym sezonie najlepszy jak narazie gracz Barcy!
0
Nic nie grali !!! z taką grą to mogą zapomnieć o trofeach bo można wygrać z Ossasuną ale na Real czy inne europejskie kluby nie wystarczy... Alexis out! Villa do 1 jedenastki to samo z Mascherano powinien grać Puyol! a wczoraj na prawej Puyol zamiast Adriano (to nie jego pozycja było wiadomo, że nie nadąży za CR7) poza tym mieliśmy szczęście, że nie skończyło się 5-1! No cóż teraz trzeba zapomnieć w El Clasico mamy 1-1 a jeszcze 2 razy zagramy z Los Blancos więc do roboty.
0
Powinno być zwycięstwo ale rywal lepszy niż Real Sociedad i wyjazd więc trzeba się skupić.
0
Puchar będzie nasz! Real z taką grą nas nie pokona u siebie a Barcie wystarczy remis :D
0
Skład na superpuchar:
Valdes
Alves Puyol Pique Alba
Busquets/Mascherano
Xavi Iniesta/Cesc
Pedro Villa/Tello
MESSI
0
Wzmocnienie... naturalny zmiennik Busquetsa i asekuracja dla stoperów bo spokojnie może zagrać z Puyolem w środku.
0
Szkoda ale może i dobrze bo nie ma co popadać w zachwyt przed sezonem najpierw wygrajmy z Realem Superpuchar a potem zobaczymy!
0
Tym razem Barca sięgnie po dublet w lidze i powalczy o tytuł w Europie :D
0
Hiszpania nic nie gra w tym turnieju a doszła do finału i to pokazuje wielkość La Roja!
0
Finał znowu Hiszpania-Niemcy z tym że to będzie trudny mecz dla Hiszpanów!
0
Z tą firmą Hiszpania nie ma szans na obronę tytułu! Na tym turnieju lepiej od La Roja grają Niemcy, Portugalia i Francja i to w nich trzeba upatrywać przyszłego Mistrza Europy.
0
Francja wymiata! jedna z lepszych drużyn na tym turnieju, moim zdaniem "Niebiescy" dojdą do półfinału a może i powalczą o finał!
0
Rozstrzelali się panowie ;) ale Irlandia jest słabiutka, mecz z Chorwacją wyjaśni ich formę...
0
Dla mnie powinni zagrać:
Casillas-Arbeloa,Pique,Ramos,Alba,Busquets,Xavi,Alonso-Iniesta, Llorente,Navas
0
Najsłabszy mecz Hiszpanów od meczu ze Szwajcarią na Mundialu RPA 2010!
Del Bosque zrobił błąd nie wystawiając napastnika! dla mnie powinien grać Jesus Navas i Llorente od początku na lewej Iniesta na środku Xavi i na defensywnego pomocnika Busquets!
0
2-1 dla Hiszpanii ale Włosi to nie leszcze nie będzie im łatwo ich ograć ale zobaczymy dla neutralnych kibiców szykuje się piękny mecz :)
0
Brawooooooo!
0
Dobry sezon tak naprawdę! wiadomo, że chcemy aby Barca wygrywała wszystko ale to zwyczajnie nie możliwe a w sezonie 2011/12 było dobrze bo Superpuchar Hiszpanii (2011r.), Klubowe Mistrzostwo Świata (2011r.), Superpuchar Europy (2011r.), półfinał LM (2012), Wicemistrzostwo Hiszpanii (2012) no i Puchar Króla (2012). Messi królem strzelców La Liga i LM !!! Nie było źle :)
0
No u mnie też mała rocznica jakieś 8 lat kibicuje już dumie katalonii :D
0
Moim zdaniem Van Persie w Barcie konieczny! nie mamy prawdziwego napastnika a VP nim nie wątpliwie jest :) Jeszcze trzeba nabyc obrońcę !!!
0
DZIEKUJE PEP
0
2-0 dla "Blaugrany"
0
3-0 dla NAS!
MESSI x3
0
Dziękujemy... dziękujemy...
0
Tito za słaby! nie zgadzam się z Rosselem...
0
hmmm kto teraz na trenera? może pan Bielsa (Athletic Club)?
0
Wygramy 2-0 oba gole Messi :D
0
Najsłabszy mecz Barcy od lat z Realem... nawet w Superpucharze grali lepiej... żal
Ale sezon trwa jeszcze dwa puchary do wzięcia!
0
Ch*** grają jak narazie... niestety Real lepiej sie prezentuje ale mamy jeszcze 45 min!
VISCA EL BARCA