0

Trudny mecz się szykuje bo nam raczej Sevilla nie leży ale wygramy ze 2-0 Messi jest będzie dobrze :)

0

Należało mu się! Mistrz Europy i lider reprezentacji Hiszpanii w Barcelonie też grał obok Messiego najlepiej a w tym sezonie najlepszy jak narazie gracz Barcy!

0

Nic nie grali !!! z taką grą to mogą zapomnieć o trofeach bo można wygrać z Ossasuną ale na Real czy inne europejskie kluby nie wystarczy... Alexis out! Villa do 1 jedenastki to samo z Mascherano powinien grać Puyol! a wczoraj na prawej Puyol zamiast Adriano (to nie jego pozycja było wiadomo, że nie nadąży za CR7) poza tym mieliśmy szczęście, że nie skończyło się 5-1! No cóż teraz trzeba zapomnieć w El Clasico mamy 1-1 a jeszcze 2 razy zagramy z Los Blancos więc do roboty.

0

Powinno być zwycięstwo ale rywal lepszy niż Real Sociedad i wyjazd więc trzeba się skupić.

0

Puchar będzie nasz! Real z taką grą nas nie pokona u siebie a Barcie wystarczy remis :D

0

Skład na superpuchar:
Valdes
Alves Puyol Pique Alba
Busquets/Mascherano
Xavi Iniesta/Cesc
Pedro Villa/Tello
MESSI

0

Wzmocnienie... naturalny zmiennik Busquetsa i asekuracja dla stoperów bo spokojnie może zagrać z Puyolem w środku.

0

Szkoda ale może i dobrze bo nie ma co popadać w zachwyt przed sezonem najpierw wygrajmy z Realem Superpuchar a potem zobaczymy!

0

Tym razem Barca sięgnie po dublet w lidze i powalczy o tytuł w Europie :D

0

Hiszpania nic nie gra w tym turnieju a doszła do finału i to pokazuje wielkość La Roja!

0

Finał znowu Hiszpania-Niemcy z tym że to będzie trudny mecz dla Hiszpanów!

0

Z tą firmą Hiszpania nie ma szans na obronę tytułu! Na tym turnieju lepiej od La Roja grają Niemcy, Portugalia i Francja i to w nich trzeba upatrywać przyszłego Mistrza Europy.

0

Francja wymiata! jedna z lepszych drużyn na tym turnieju, moim zdaniem "Niebiescy" dojdą do półfinału a może i powalczą o finał!

0

Rozstrzelali się panowie ;) ale Irlandia jest słabiutka, mecz z Chorwacją wyjaśni ich formę...

0

Dla mnie powinni zagrać:
Casillas-Arbeloa,Pique,Ramos,Alba,Busquets,Xavi,Alonso-Iniesta, Llorente,Navas

0

Najsłabszy mecz Hiszpanów od meczu ze Szwajcarią na Mundialu RPA 2010!
Del Bosque zrobił błąd nie wystawiając napastnika! dla mnie powinien grać Jesus Navas i Llorente od początku na lewej Iniesta na środku Xavi i na defensywnego pomocnika Busquets!

0

2-1 dla Hiszpanii ale Włosi to nie leszcze nie będzie im łatwo ich ograć ale zobaczymy dla neutralnych kibiców szykuje się piękny mecz :)

0

Brawooooooo!

0

Dobry sezon tak naprawdę! wiadomo, że chcemy aby Barca wygrywała wszystko ale to zwyczajnie nie możliwe a w sezonie 2011/12 było dobrze bo Superpuchar Hiszpanii (2011r.), Klubowe Mistrzostwo Świata (2011r.), Superpuchar Europy (2011r.), półfinał LM (2012), Wicemistrzostwo Hiszpanii (2012) no i Puchar Króla (2012). Messi królem strzelców La Liga i LM !!! Nie było źle :)

0

No u mnie też mała rocznica jakieś 8 lat kibicuje już dumie katalonii :D

0

Moim zdaniem Van Persie w Barcie konieczny! nie mamy prawdziwego napastnika a VP nim nie wątpliwie jest :) Jeszcze trzeba nabyc obrońcę !!!

0

DZIEKUJE PEP

0

2-0 dla "Blaugrany"

0

3-0 dla NAS!

MESSI x3

0

Dziękujemy... dziękujemy...

0

Tito za słaby! nie zgadzam się z Rosselem...

0

hmmm kto teraz na trenera? może pan Bielsa (Athletic Club)?

0

Wygramy 2-0 oba gole Messi :D

0

Najsłabszy mecz Barcy od lat z Realem... nawet w Superpucharze grali lepiej... żal
Ale sezon trwa jeszcze dwa puchary do wzięcia!

0

Ch*** grają jak narazie... niestety Real lepiej sie prezentuje ale mamy jeszcze 45 min!
VISCA EL BARCA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?