5

Suraez za dużo gra w tym USA....
Rozumiem,że w przypadku braku Messiego i Neymara to on jest największą gwiazdą,ale mimo wszystko nie można na początki pre-sezonu tak narażać urugwajczyka na kontuzje.

0

Sergi znowu próbowany jako PO ??!!?!?!

2

Prawdę mówiąc to mam wyjeb**** we wszystkie wyniki aż do meczu z Sevillą w Tibilisi.

0

Dziękuję ;)

0

sorry za spam ale czy jest jakaś dobra transmisja na youtube jak na meczu z ManU????

0

0

A Valdes poleciał do USA czy nie?

0

Same słupki!!!!!!!!

0

Ty wyjazd frajerze z tej strony.

3


No i ch*** no i cześć.Zaczynam kibicować Realowi.Jacyś sezonowcy przechodzą ze mną?Dawajcie przecież ta Barca nie ma w tym sezonie szans....

1

Komentarz usunięty

19

Ja wam już teraz radzę zmianę barw klubowych.Najlepiej na ManU,albo jeszcze lepiej.Zacznijcie kibicować Realowi.Przecież wygrali ostatnio bardzo prestiżowy turniej......

0

Dokładnie

0

Nawet nie wiesz jaką daje im to przewagę.

1

Tylko błagam was.Nie srajcie się tak jeśli nawet przegramy.Nie ma u nas kilku podstawowych graczy a ManU jest na końcowym etapie przygotowań do sezonu.Dwa bieguny.

2

hahahahhahahahahahhah o kur**** Zwolnijcie już Enrique.To w waszym stylu dzieci.Nie mogę czytać waszych komentarzy,bo doprowadzają mnie one do szału.

0

Pragnę tylko przypomnieć,że Manchester jest na zupełnie innym etapie przygotowań do sezonu.Van Gaal na konferencji przedmeczowej powiedział,że ten dzisiejszy skład może być tym który wystawi na pierwszy mecz sezonu.

0

btw:Polacy przejęli streama na youtube :D

0

Koszmary na chwilę powróciły :D

1

pażałsta,pażałsta tylko na tym meczu z youtube :D

2

Mogę się jednak założyć,że wszyscy z obecnych dzisiaj piłkarzy Barcy głosowało na Laportę :D

0

To racja.Ta sytuacja pokazuje jak krótką pamięć mają wszyscy socios.Gdyby wybory zostały zwołane pół roku temu Laporta wygrałby z łatwością.Trzeba jednak przyznać Barto,że ostatnie miesiące w jego wykonaniu były bezbłędne.Wszystko to rozegrał w mistrzowski sposób.

4

Na razie z tego co widzę to fanatycznymi visca łebkami są zwolennicy Laporty.Nie mieliście prawa głosu,więc nie ma co krzyczeć.Nie bez przyczyny wygrywa się 10 tysiącami głosów.Przewaga jest ogromna.Najpierw dajcie Bartomeu szansę,dopiero potem go oceniajcie.Nadchodzi czas JEGO prezydentury.Żaden Laporta żaden Rosell nie ma już nic do gadania.

1

Jestem bezstronnym kibicem Barcy(jeśli chodzi o wybory prezydenckie).
Proszę wszystkich znawców o to,by przedstawili mi argumenty,które potwierdzają wyższość Laporty nad Barto,lub odwrotnie.

1

Swoją drogą:Jeśli Bartomeu zostanie prawomocnie skazany za oszustwa podatkowe co jest prawdopodobne to nie będzie możliwości,żeby pełnił funkcję prezydenta Barcelony.Wtedy wydaje mi się,że nie będzie innej możliwości niż zwołanie nowych wyborów.

8

No cóż.Taka jest demokracja.Ustrój większości.Należy uszanować ten wybór i życzyć Wszystkiego Najlepszego Josepowi Marii Bartomeu.Dziwi mnie jednak beszczelność większości użytkowników tej strony w stosunku do prezydenta Barcelony.Okazujecie totalny brak szacunku.Jest to zachowanie niegodne kibica Barcelony.Ci wszyscy"hejterzy" Bartomeu są pierwszymi którzy będą podpisywać się pod jego sukcesami....Życzę wszystkim miłego wieczoru.

54

I weź tu nie głosuj na Barto jak on obiecuje takie rzeczy :D
Namieszał niesamowicie socios w głowach,jeszcze pół roku temu przegrałby z kretesem.

0

"Eres una persona creativa y animada, aunque a veces tu forma de ser saca un poco de quicio. Amigo de tus amigos, la diversión forma parte de ti, aunque tambien debes aprender a controlar tus impulsos."
Wszystko w temacie :D

0

Neymar Jr :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?