vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
79
Tak przy okazji chciałbym podziękować redakcji fcbarca.com za niespotykany poziom jaki panuje na tej stronie.Jest to zdecydowanie najlepsza strona kibicowska w Polsce.Jesteście niesłychanie profesjonalni.Dziękuję Wam za to,że pozwalacie mi być tak blisko mojej ukochanej Barcelony!!!!
6
Może Dani Alves? ;D
8
Zmieniłbyś zdanie gdybyś był w tym autokarze ;D
1
Gdybym mieszkał w Barcelonie to siedziałbym na tym Camp Nou od 7 i czekał na piłkarzy ;D
1
Jakie te ulice Barcelony są piękne,takie symetryczne *.*
0
Racja,to też niespotykana osobowość ;D
3
Pelikan Łowicz hahahahha ;D
26
Pique prywatnie musi być zaje****ym człowiekiem ;D Chciałbym go poznać osobiście
2
Ma ktoś transmisję inną niż z youtube???
Jakieś Mundo Deportivo czy coś innego
1
Wszyscy jaką mają spinę z tymi pucharami.To wszystko przez Ramosa :D
2
3 godziny nawijania po katalońsku....lecimy!!! :D
0
OGLĄDAMY!!!!!!!
0
Ile człowiek dałby za to by móc znaleźć się tam,na tych ulicach Barcelony :D
0
Transmisja na yt rozpoczyna się o 19
0
Ma ktoś link do transmisji z mistrzowskiej fety???
78
Chyba wszyscy pamiętają zachowanie Leo z 2009 roku ;D
26
Milion na ulicach pęknie jak nic!!!
19
Suarez-najlepszy transfer ostatnich lat obok Neymara.Facet dał nam bramkę na wagę zwycięstwa LM,to on strzelił bramkę na 2:1 na Camp Nou z Realem i prawdę mówiąc dał nam tą bramką tytuł.
Wygrał nam sezon ;)
31
Nasz siatkarz :D
0
W tym roku powtórka!!! :D
1
Już nie mogę się doczekać tego powitania piłkarzy w Barcelonie!!!!
2
"Barcelonie gratulujemy potrójnej korony. "
Serdecznie dziękuję tym prawdziwym kibicom Realu!!!!
25
Widzieliście ziomka z koszulką"NEYMESSI 110"? :D
3
To jest sezon niebywały,perfekcyjny,cudowny,niesamowity!!!!
Tego co czują teraz wszyscy Cules nie sposób wręcz opisać!!!!
Po prostu teraz świętujmy!!!!
8
Czekamy na blond Neymara :D
2
ENRIQUE OUT hahahahha :D
1
Pique-zaczęło się od Wembley z tą siatką ;D
1
A w tle "Viva la Vida"....Cudownie
1
Cisną nas....Boże ratuj Barcelonę Błagam
0
Jak trwoga to do Messiego