vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro czas na Juve!!! Myślę,że większość kibiców Barcy będzie kibicować Starej Damie :D
0
A czy przypadkiem bilety nie są już wyprzedane?
1
Wybiera się ktoś do Berlina 6 czerwca?? :D
0
Cudownie rozwinął się w Barcelonie nasz ten Neymar :D
0
Teraz nie ma szans,że przerwą nam La Liga.To jest już niemożliwe.
13
Boti,Boti!! Madritista qui no boti!!!!
0
Boti,Boti,Boti!! Madritista qui no boti!!!!
3
Z pozdrowieniami dla Realu :D
3
CAMPEONE CAMPEONE OLE OLE OLE!!!!!!!
1
ostatnia akcja.Nie wytrzymam zaraz......
0
PIĘĆ MINUT!!!! normalnie jak w Shreku xd
2
Komentarz usunięty
0
NEGREDO.....omg
1
Komentarz usunięty
0
Mam nadzieję,że od tego spotkania Diego Alves będzie dla kibiców Realu synonimem przegranego mistrzostwa Hiszpanii.
0
Diego Alves rozgrywa dzisiaj niebywałe zawody.To jest nieprawdopodobne,spektakularne.
0
Pepe rzeźnik.....
3
Jaka jest różnica między Messim a Ronaldo???
Widzieliście jak Leo oddał karnego Neymarowi,i widzieliście też co zrobił w podobnej sytuacji Cristiano.To jest kara za pazerność!!!!!
5
Ale w szatni Realu musi być rzeź między Bale'em a Cristiano :D
0
Mistrz jest niebywale blisko panowie i panie!!!!
2
Pewnie serwery teraz padły na stronie prześcieradeł :D
8
Jechali tak po Messim,ale ta klątwa karnych przeszła chyba teraz na Krystynę :D
5
Madrid cabron saluda al Campeon !!!!!
1
DIEGO ALVES BOHATEREM
0
CR 11 Picziczi czeka
0
Jak brzmi słynny cytat"Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo" :D
3
Japa dzieciaku.Idź pograj sobie w fife....
15
"Luis Enrique" da się usłyszeć na trybunach :D
0
Hala dzieci załamane,że nikt nie odbierze punktów Barcelonie :D
0
Bartra jaką minę na ławce zrobił po tej bramce :D