0

Jutro czas na Juve!!! Myślę,że większość kibiców Barcy będzie kibicować Starej Damie :D

0

A czy przypadkiem bilety nie są już wyprzedane?

1

Wybiera się ktoś do Berlina 6 czerwca?? :D

0

Cudownie rozwinął się w Barcelonie nasz ten Neymar :D

0

Teraz nie ma szans,że przerwą nam La Liga.To jest już niemożliwe.

13

Boti,Boti!! Madritista qui no boti!!!!

0

Boti,Boti,Boti!! Madritista qui no boti!!!!

3


Z pozdrowieniami dla Realu :D

3

CAMPEONE CAMPEONE OLE OLE OLE!!!!!!!

1

ostatnia akcja.Nie wytrzymam zaraz......

0

PIĘĆ MINUT!!!! normalnie jak w Shreku xd

2

Komentarz usunięty

0

NEGREDO.....omg

1

Komentarz usunięty

0

Mam nadzieję,że od tego spotkania Diego Alves będzie dla kibiców Realu synonimem przegranego mistrzostwa Hiszpanii.

0

Diego Alves rozgrywa dzisiaj niebywałe zawody.To jest nieprawdopodobne,spektakularne.

0

Pepe rzeźnik.....

3

Jaka jest różnica między Messim a Ronaldo???
Widzieliście jak Leo oddał karnego Neymarowi,i widzieliście też co zrobił w podobnej sytuacji Cristiano.To jest kara za pazerność!!!!!

5

Ale w szatni Realu musi być rzeź między Bale'em a Cristiano :D

0

Mistrz jest niebywale blisko panowie i panie!!!!

2

Pewnie serwery teraz padły na stronie prześcieradeł :D

8

Jechali tak po Messim,ale ta klątwa karnych przeszła chyba teraz na Krystynę :D

5

Madrid cabron saluda al Campeon !!!!!

1

DIEGO ALVES BOHATEREM

0

CR 11 Picziczi czeka

0

Jak brzmi słynny cytat"Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo" :D

3

Japa dzieciaku.Idź pograj sobie w fife....

15

"Luis Enrique" da się usłyszeć na trybunach :D

0

Hala dzieci załamane,że nikt nie odbierze punktów Barcelonie :D

0

Bartra jaką minę na ławce zrobił po tej bramce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?