vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
"Ronaldo to papuga,robi wszystko na pokaz" co za porównania :D
1
Barca zagra dzisiaj z tymi drugimi :D hahah dobreee
0
Boti,Boti,Boti Madritista qui no boti!!!!!!!
23
Laboga wypier***** z Camp Nou....
4
I bardzo dobrze.Nienawidze tego człowieka.Od niego śmierdzi Realem na kilometr...
4
Laboga stronniczy sku******yn z Madrytu nie powinien komentować tego meczu....
0
Brawo,brawo Atleti!!!!! Materace zagrają z Realem w ćwierćfinale :D
0
ohoooo wyszydzany latami Torres :D
0
Ten Leno to kociak jest
0
Co za śmieszne kroczki przed strzałem.Jak można tak zepsuć karnego w takim meczu....
0
Jak wpada to w jeden róg :D
0
Tak się wykorzystuje jedenastki :D
0
hahahahahha ale beznadziejny strzał :D
1
GARCIA=RAMOS :D
0
Wyobraźmy sobie teraz taką parę w ćwierćfinale LM Monaco-Bayer.Któryś z tych zespołów musi zagrać w półfinale :D Bardzo śmieszna wizja.Taka nie na poziomie LM.
12
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,slawni-kibice-fc-barcelona,galeria,10,2349,459.html
Bill Gates kibicuje FC Barcelonie!!! To się nazywa poparcie :D zobaczcie kto jeszcze z nami sympatyzuje.
0
Zgadzam się w 100%. Też chciałem poruszyć ten problem.
2
Boże widzisz i nie grzmisz....Nie mogę go słuchać
0
Komentarz usunięty
1
750 mecz Xaviego w Barcelonie.Brawo.
0
Zimno coś w Madrycie.... -4 słyszałem.Brrrrr
2
Niech Messi w końcu trafi do drużyny tygodnia w FUCIE!!!! Ja rozumiem,że strzelanie bramek to w jego przypadku normalka i EA tego może nie zauważyć,ale mimo wszystko przydałoby się go wrzucić do TOTW :D
0
32!!!!!!!!!!!!!!
1
Brawo!!!! Messi!!!!!!
6
Dani Alves jest już w PSG ???? WTF????
1
Leo Messi liderem PICZICI
1
Nasze trio MNS musi dzisiaj pokazać pazur i strzelić ważne bramki.
0
Nie ma co się łudzić.Dzisiejszy mecz właśnie tak będzie wyglądać
1
W tym meczu Rafinha ma szansę pokazać jak ważnym zawodnikiem jest dla Barcy.Mam nadzieję,że weźmie na siebie odpowiedzialność rozgrywania akcji Barcy.
13
"Mały Thiago tatę obserwuję" :D