vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurde...........
0
Komentarz usunięty
8
Myślałem,że takie bramki głową z 12 metra to można strzelać tylko w Fifie....
1
Brawo,brawo.Trzymać to i wygrać dzisiaj z Realem!!!
0
Peobało im się z finałem Champions League :D
8
Słuchając dzisiaj Szpaka miałem wrażenie że czasem powtarza identyczne zdania na temat Barcy jak w Fifie 15 :D
0
OMG Premier League dzisiaj gra....Co za liga :D
4
Pod pewnym względem jestem niemile zaskoczony samolubną postawą Neymara.W kontrze caly atak szedł na jednego obrońcę a Ney zamiast podać do Suareza zachował się jak junior...taki sęp
2
Chyba już nikt nie chce odejścia Xaviego co??? :D
1
Oczywiście brutal z Villareal nie dostanie kary bo sędzia nie zanotował tego faulu w notesie a LFP nie rozpatruje sporów na podstawie analiz wideo....
0
Pod względem medycznym wygląda to na pękniecie torebki stawowej....
0
Obawiam się że ten uraz wykluczy go z gry na dłuższy czas...Vamos Busi!!!
0
Co to wgl za skład jest? Zagrożony Masche?? Montoyę na prawej jeszcze zrozumiem,ale na ch.... Enrique posadził na ławce Rakiticia?? Oszczędza go na ligę? Na Rayo?? Chyba,że LE celowo chce się pozbyć Masche i Suareza na finał.
0
Jaki tytuł jutrzejszego Mundo obstawiacie? :D
Villareal na okładce?
0
Teraz trzeba koncentrować się na meczu w PK.Zobaczcie jak grał dzisiaj Villareal a jaki skład wystawił.Widać,że oszczędzają siły na mecz z Barcą
0
Jestem ciekaw komentarzy Hala Dzieci po tym meczu.Ciekawe kogo będą dzisiaj sprzedawać :D
1
Barca-Villareal 3:1 Real-Villareal 1:1 wszystko w temacie :DD
0
Znowu zależni tylko od siebie!!!! Walczymy do końca.W Gran Derbi tylko zwycięstwo!!!!
1
KONIEC
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
ROŻNY......omg
3
Panie Hiszpan,kończ Pan ten mecz!!!!
3
Gorzej niż ostatnie minuty w fifie FUT :D
2
3 minuty,Jezu....wytrzymajcie to
0
Oblężenie teraz przeżywają :D
0
Trzymajmy kciuki za Villareal!!!! Wytrzymajcie to panowie :D
0
Kur....radość jak po zdobyciu mistrzostwa świata.Ależ on jest pyszny i butny :D
2
W świetle przepisów FIFA decyzję sporną rozstrzyga się na korzyść drużyny atakującej.Dziękuję,dobranoc.
0
Bez marudzenia!! W końcu 3 pkt w lidze,na wyjeździe i w dodatku o 16.Najważniejszy dzisiaj wynik i cudowna forma Rakiticia oraz bardzo zadowalający występ Suareza
3
OMG co ten Rakitic dzisiaj robi to MAGIA!!!
1
Słaby coś ten Bartra dzisiaj....