vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Typowy Sport:Porażka Barcy?NIE,NIE NIE to wina sędziego,mogliście napisać,że murawa była krzywa i trawa za wysoka.
0
hahahhaha,człowieku poczekaj,LE to trener z perspektywami.
1
Trudno,walczymy dalej.Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!!! VeB!!!! Jeszcze pokażemy Realowi i całemu Madrytowi na co nas stać w tym sezonie!!!
0
oglądasz ten sam mecz????????
2
to wyjazd z tej strony
5
Odpier**** cie się od tego Pique.Wykasował już z 5 sytuacji przed karnym
1
ronaldo co za nurek
1
BOŻE BROŃ BARCELONĘ.....
0
El Pistolero pokaże dzisiaj klasę!!!
13
Eksperckie szmaty z C+ ewidentnie za Realem....
0
Ktoś na Munira rzucił chyba klątwę,bo mieć takie sytuacje i nie trafiać to niesamowite :D
1
STAŁE FRAGMENTY GRY.... wracają koszmary zeszłego sezonu
0
Jak nie interesują ciebie niuanse dotyczące twojego ulubionego zespoły ty wypad.
0
Chyba zapomnieliście kto rok temu przegrał z Realem Sociedad....
1
hahhahah piłkarze Realu wyglądają w tych różowych strojach jak cieplaki
14
nie zesraj się :)
36
MUNIR > DEULOFEU
0
Czy ja pisałem to do niego?Czytaj uważnie.
1
hahahahah wyjdź.
11
APEL DO KIBICÓW BARCY:Proszę was,nie róbcie tylko z Munira gwiazdy bo zbyt wiele znamy takich przypadków gdy "gwiazdeczki" gasły szybciej niż wschodziły. Munir jest obiecującym zawodnikiem,ale pozwólmy mu się rozwijać.
3
DLACZEGO BUSQUETS NIE Powinien grać na śpd???? właśnie dlatego.Zobaczcie co on zrobił
0
Nie pomyślałeś o tym,że na tym meczu sezon się nie kończy?
4
Jeśli mam być szczery to nasz skład jest słaby.Nie mamy szans z Realem czy Atletico
0
co???????????przecież w polsacie nie masz c+ xd
5
pistacjowe polo!!!!!!!!!!
0
Juan ROMAN Riquelme????
0
Dzięki ;)
0
Jaki wynik?