vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LEOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
gahhahahahha ggggggooooooooolll
1
Dani nie potrafi w piłkę kopnąć....
1
powiedział MUnir ElHaddadi....
0
jajajajja spalony :/
0
Zaraza Madrytu się rozprzestrzenia...
1
czy mi się wydawało czy kibice śpiewali "PUTA BARCA?"
1
To co??? Milik strzela dzisiaj HAT-TRICKA?
1
NIE WIERZĘ.MESSI NIE WYCHODZI OSTATNI NA BOISKO....
0
W sumie jakby Masche poszedł na ŚPD to kto miałby grać obok Bartry-Pique???
0
Busquets w składzie R.I.P BARCA
0
Promujemy akcję MOVEMBER z ekspertami C+ !!! :d
0
"Z rozsądku zdecydowaliśmy, że nie będą grać, dopóki FIFA nie poinformuje nas, kto zgłosił donos. Mamy swoje podejrzenia”.
HAHAHHAH mamy swoje podejrzenia.Czyżby Pan Perez składał rzucał Barcelonie kłody pod nogi??? Przecież to taki dobry człowiek :D
0
OGLĄDAŁEŚ TEN MECZ????
Mieli tyle furę szczęścia.Powinni do przerwy przegrywać już 0:3 Mignolet ich ratował wiele razy.
1
W twarzy Bartomeu widzę kłamcę.
0
LUIS:najpierw trzeba coś grać żeby strzelić :D
0
Powiedz mi kim był Guardiola zanim wygrał wszystko co miał do wygrania w sezonie 2008/09?? NIKIM Ludzie wieszali na nim psy po nieudanym początku tamtego sezonu.Okazało się jednak,że facet miał plan tylko potrzebował czasu aby go wcielić do zespołu.Inną sprawą jest fakt,że Enrique wydaje się kopiować dokładnie to co robił Pep a to nie jest dobre bo tak działając straci zaufanie piłkarzy i sztabu.Facet musi mieć swój plan na ten zespół a nie ściągać wszystko po swoich poprzednikach.
0
Barca jest fenomenem na skalę światową.Wydać tyle pieniędzy na stoperów nikłej klasy uważanych przez zarząd za zbawców obrony i wrócić do Masche.To jest niepojęte jak można tak marnować pieniądze!!!
1
Cała otoczka wokół Barcelony jest w ostatnim roku bardzo toksyczna.Ciężko osiągać sukcesy gdy socios i przedstawiciele klubu są podzieleni.W klubie musi panować jedność i wspólny plan na przyszłość dla TEGO klubu.
0
GŁUPCY!!!!!!! PRZECIEŻ GDYBY ZOSTAWILI SPRAWĘ W TRYBIE ZYKŁYM A NIE PRZYSPIESZONYM TO MIELI BY ZAGWARANTOWANĄ MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIE TRANSFERÓW ZIMĄ A TAK TO PRZEGRAJĄ WSZYSTKO I WGL NIKOGO NIE SPROWADZĄ.
1
0
Straciliśmy Messiego,nie wróci już do starej,dobrej formy.
5
Rakitic gra totalne gówno,nic nie pokazuje,w Sevilli grał pierwsze skrzypce
0
ZDEJMIJCIE tego Busquetsa!!!!! człowiek nic nie gra w tym sezonie!!!!!!! Jezu co oni robią....
0
JAKI TEN BUSQUETS JEST RZADKI......
2
prawda jest taka że CR7 daje od siebie dużo więcej by zdobyć tę nagrodę
3
pszyra odrobiona?
1
Mimo wszystko w tym roku nagroda powinna być dla Neuera :D
0
jeśli tak to potrzebny nam kreatywny pomocnik!!!!!!!!!!! sprowadźcie kogoś,pożytecznego,młodego,kogoś z werwą.
3
Złotą piłkę powinien dostać Manuel Neuer.Przypominam sobie jakież było zdziwienie gdy w 2006 roku po mś w Niemczech i triumfie Włochów ZP otrzymał Fabio Cannavaro :DD gdyby nie mistrzostwo świata na pewno by jej nie dostał,tak samo powinno być z Neuerem.Koniec hegemoni Ronaldo i Messiego,czas na kogoś innego,kto również zasłużył na wyróżnienie :)