vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgodzę się.Jedyne pozytywy w grze
1
Jedyny element zaskoczenia to Luis Suarez
0
KLĄTWA ZARRY!!!!
0
Czy nikt nie widzi tego,że Barcelona jest żenująca w tym beznadziejnym rozgrywaniu piłki???? Przecież to jest beznadziejne,nikt już się nie boi tego wolnego grania.Strach sieje teraz Real Madryt który gra SZYBKIE!!!! akcje
5
MOŻECIE MNIE ZA TO ZBANOWAĆ,ale muszę to napisać.W chwili obecnej połowa drużyny na czele z Neymarem to banda nażelowanych ciot dbających bardziej o to jakie zdjęcie wrzucić na Instagram niż o dobro i jedność zespołu.Jedyną osobą która walczy bez względu na wszystko jest Javier Mascherano.Szacunek dla niego.
0
Bramka nie zmienia obrazu naszej beznadziejnej gry.Nie zamydlajcie oczu...,
0
neymar,w końcu
1
3
La Liga> Premier League
0
Wynik dobry,gra gorsza aczkolwiek nie beznadziejna.Jeśli porównywać do keczy z Celtą to jest progres przede wszystkim pod względem celności :D
0
To jest jakaś myśl :D
3
o czym ty mówisz? Real grał gówno??? Gówno to ty masz w głowie skoro tak piszesz
0
Bramki wyniknęły z indywidualnych akcji i pomysłów piłkarzy niż myśli szkoleniowej i taktyki Lucho...
0
Szkoda że Orłowski tego nie komentuje xd
0
Jeden bocian wiosny nie czyni :D
1
Cristiano już spina na maksa :D
1
Ukłony dla mistrza.
0
PANOWIE LEGENDA
0
Arek daj spokój
0
Czo ten Luis :/ ???
0
hahahahahhahahahah ok
0
Arek!!!!!!!!!!!!
2
To takie bramki się po zejściu z sofy strzela
0
Bo nie ma tego w naturze :D
0
Maribor to nie byle kto :)
0
a czy ty uważasz że gra na szpicy?
0
Dlaczego Suarez musi grać na skrzydle?????? JEZU TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA
0
Bartra jest jak na razie jedynym prawdziwym środkowym obrońcą w tym klubie.On musi grać w wyjściowej 11.Niech LE da mu realną szansę.
1
MESSI=RONALDO XD
0
KTÓRY TO GOL? 70?