vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hmmmmm już nie pamiętam kto napisał w pierwszej połowie że gdy w drugiej połowie strzelimy kilka bramek to wszyscy zapomną o beznadziejnej grze Busquetsa a gdy przyjdzie mecz z PSG to i tak przegramy.
0
Oczywiście te cioty z FIFA i tak dadzą ZP Ronaldo bo patrzą tylko na licznik bramek a nie na udział Leo w grze Barcelony i jego zaangażowanie
0
0
0
MESSI VS ESPANYOL 2:1
1
0
MESSIIIIII CO ZA GENIUSZ
0
To nie jest faul,ale gdyby tam był żelek to karny byłby murowany.
5
Idealne porównanie Barcy i Realu występuje w przypadku sponsorów,Nasz KOCHANY zarząd podpisał umowę z Tureckim producentem pralek i lodówek podczas gdy Florek jest dogadany z MICROSOFTEM,przecież to niebo a ziemia
0
Real nie czeka na nową generację pomocników tylko kupuje sobie najlepszych na świecie :D
0
mogą kupić kogo chcą a i tak wszyscy będą uzależnieni od Messiego.Tak jest od kilku lat
1
Może lepiej ty stąd spadaj co?
0
Bo jak nie on to kto??? Bo jak nie on to nikt,nikt,nikt!!!
5
Typowy Messi.Strzela gole z 20 metra a nie dobija na pusta jak Ronaldo.
0
Hahahahahhahaha nasze różne to parodia.
1
Ten mecz to kpina!!!!!
0
Brawo Bravo!!!!!!
0
Daje sobie głowę urwać ze nie strzelimy bramki do 80 minuty i będzie kolejna sraka...
2
Suarez będzie kolejnym genialnym napastnikiem "zmarnowanym" przez Leo.Ibrahimovic,Villa,Sanchez więcej???
0
Powinniśmy grać jednym cofniętym i jednym wysuniętym napastnikiem.przecież messi i tak nie jest skrzydłowym i ucieka z tej pozycji.
0
Najbliższe transfery powinny dotyczyć środka pola.Przecież my nie mamy pomocy.To jest kpina bo przecież to jest najważniejsza linia w nnaszej taktyce!!!!!!
0
Czasami uważam ze najwięcej tracimy przez beznadziejną taktykę 4-3-3 przecież my się z tym meczymy.Chcą ściągnąć Koke...Gdzie go ustawią?? Chcą ściągnąć Reusa....Gdzie oni go kurwa ustawią????
0
Jakim trzeba być cwelem żeby nie dać szans Montoi.Niby kto zagra z PSG? Douglas?!?
0
Tak grając to możemy oddać walkowera PSG.Wynik będzie mniejszy.
0
NO NIE MOGĘ.Znowu gramy to samo!!!!!!!! Stoimy pod ich polem karnym i gówno z tego mamy.
3
Vermalen zaparkowałby wózek inwalidzki w polu karnym i byłby cięższy do przejścia niż Pique.
0
Co ten Pique zrobił...A Bartra siedzi na trybunach.OMG
0
Sorry to chyba Busi.
0
Ojojoj,błąd Alby.Gramy dalej.
3
Na Bernabeu byłby karny...