1

hmmmmm już nie pamiętam kto napisał w pierwszej połowie że gdy w drugiej połowie strzelimy kilka bramek to wszyscy zapomną o beznadziejnej grze Busquetsa a gdy przyjdzie mecz z PSG to i tak przegramy.

0

Oczywiście te cioty z FIFA i tak dadzą ZP Ronaldo bo patrzą tylko na licznik bramek a nie na udział Leo w grze Barcelony i jego zaangażowanie

0

0

0

MESSI VS ESPANYOL 2:1

1

0

MESSIIIIII CO ZA GENIUSZ

0

To nie jest faul,ale gdyby tam był żelek to karny byłby murowany.

5

Idealne porównanie Barcy i Realu występuje w przypadku sponsorów,Nasz KOCHANY zarząd podpisał umowę z Tureckim producentem pralek i lodówek podczas gdy Florek jest dogadany z MICROSOFTEM,przecież to niebo a ziemia

0

Real nie czeka na nową generację pomocników tylko kupuje sobie najlepszych na świecie :D

0

mogą kupić kogo chcą a i tak wszyscy będą uzależnieni od Messiego.Tak jest od kilku lat

1

Może lepiej ty stąd spadaj co?

0

Bo jak nie on to kto??? Bo jak nie on to nikt,nikt,nikt!!!

5

Typowy Messi.Strzela gole z 20 metra a nie dobija na pusta jak Ronaldo.

0

Hahahahahhahaha nasze różne to parodia.

1

Ten mecz to kpina!!!!!

0

Brawo Bravo!!!!!!

0

Daje sobie głowę urwać ze nie strzelimy bramki do 80 minuty i będzie kolejna sraka...

2

Suarez będzie kolejnym genialnym napastnikiem "zmarnowanym" przez Leo.Ibrahimovic,Villa,Sanchez więcej???

0

Powinniśmy grać jednym cofniętym i jednym wysuniętym napastnikiem.przecież messi i tak nie jest skrzydłowym i ucieka z tej pozycji.

0

Najbliższe transfery powinny dotyczyć środka pola.Przecież my nie mamy pomocy.To jest kpina bo przecież to jest najważniejsza linia w nnaszej taktyce!!!!!!

0

Czasami uważam ze najwięcej tracimy przez beznadziejną taktykę 4-3-3 przecież my się z tym meczymy.Chcą ściągnąć Koke...Gdzie go ustawią?? Chcą ściągnąć Reusa....Gdzie oni go kurwa ustawią????

0

Jakim trzeba być cwelem żeby nie dać szans Montoi.Niby kto zagra z PSG? Douglas?!?

0

Tak grając to możemy oddać walkowera PSG.Wynik będzie mniejszy.

0

NO NIE MOGĘ.Znowu gramy to samo!!!!!!!! Stoimy pod ich polem karnym i gówno z tego mamy.

3

Vermalen zaparkowałby wózek inwalidzki w polu karnym i byłby cięższy do przejścia niż Pique.

0

Co ten Pique zrobił...A Bartra siedzi na trybunach.OMG

0

Sorry to chyba Busi.

0

Ojojoj,błąd Alby.Gramy dalej.

3

Na Bernabeu byłby karny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?