9

Gio zjechał Pickenbauera śmiesznym zwodem przy bramce na 2:1

0

Z tego co pamiętam to ostatnimi czasy mamy z Villareal same zacięte boje.Najważniejsze,że chyba wszystkie kończą się naszymi zwycięstwami.

1

hahahahhaha.Widzę,że Rafinha teraz ulubieniec kibiców.Pewnie będziecie pierwszymi,którzy oplują go przy pierwszym potknięciu#hipokryci

0

Będzie sraka panowie ;D Końcówka dla kibiców o mocnych nerwach xd

0

Villareal nas ciśnie.Obawiam się o dyspozycję naszej linii defensywnej w ostatnich minutach.

2

Strzelcie panowie jeszcze jedną bramkę,bo będzie niesamowity smród.

0

Jeśli nie wygramy tego meczu to katalońskie media "zjedzą" po meczu sędziego....

0

What the fuck was that????

2

Na razie nie ma podstaw do tego by hejtować Suareza :D piękne podanie zewnętrzną częścią stopy przy bramce na 1:1

2

Szkoda tylko,że całą magię meczu zabijają beznadziejni komentatorzy z TVP,którzy kaleczą swój zawód niesamowicie.Z takim zapałem to Curling komentują:D

0

To chyba dopiero teraz zaczyna działać magia Lucho :D Gdzie są hejterzy? xd Gole z kontry i rożnych,jeszcze tylko bramka z dystansu i będziecie mieli wszystkie elementy nad którymi pracował Enrique :D

0

Obrońcom Barcelony radzę spiąć tyłki w pierwszej minucie drugiej połowy :D

0

Nie może być.Strzelamy z rożnego drużynie,która słynie z tego,że to właśnie ona strzela z rożnych xdd

0

hahahahah Kto jeszcze 20 minut temu tak cisnął po Albie???? No pytam kto?

0

Jak z Realem :D Torres ma patent na "wielkich" xd

0

AHAAA.Uwaga.Ze względu na komentatorów dzisiejszego meczu radzę wyciszyć telewizory :D

0

Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!! Pamiętajmy o tym!!!

0

Lecz się człowieku

0

Messi jeszcze jedna!!! Niech goni Cristiano w klasyfikacji strzelców.

0

co za magia!!!!!!

1

Ney&Messi najlepszy duet w tym sezonie w La Liga,co ja gadam na świecie!!!!

0

Nie trafi!!! Będzie pudło.To jest jego slaba strona

0

Bramka Pique pobudziła w końcu nasz zespół.

1

Czyżby nasz obrońca wracał do świetnej formy??

0

Shakira go zadowala to i chłopak w 2015 gra jak z nut.

0

Brawo Pique!!!

1

No to macie swój ciekawy skład i swojego świetnego Rafinhę.Chłopak biega po boisku jak dziecko we mgle.Zresztą Xavi nie jest lepszy.Dziwić się Messiemu,że nie podobały mu się rotacje skoro w takim zestawieniu Pchła musi sama biegać i walczyć na boisku.Zero kreatywności w naszej grze.

0

i teraz zobaczymy jak poradzi sobie Real bez Ronaldo.Wydaje mi się,że to jest wielka szansa dla Barcy,bo królewscy na pewno stracą gdzieś punkty

0

Kolejny mecz w którym MATS nie miał zbyt dużo do roboty.Dobrze,że nie strzelili nam gola bo znowu posypałby się komentarze w stylu"Nic nam nie pomaga :D"

0

"Jednak zgromadzeni na stadionie kibice do końca dopingowali swoją drużynę i ich doping pomógł zwyciężyć Atlético 1:0."
Pierwsza część zdania to chyba jakaś propaganda Bartomeu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?