vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Gio zjechał Pickenbauera śmiesznym zwodem przy bramce na 2:1
0
Z tego co pamiętam to ostatnimi czasy mamy z Villareal same zacięte boje.Najważniejsze,że chyba wszystkie kończą się naszymi zwycięstwami.
1
hahahahhaha.Widzę,że Rafinha teraz ulubieniec kibiców.Pewnie będziecie pierwszymi,którzy oplują go przy pierwszym potknięciu#hipokryci
0
Będzie sraka panowie ;D Końcówka dla kibiców o mocnych nerwach xd
0
Villareal nas ciśnie.Obawiam się o dyspozycję naszej linii defensywnej w ostatnich minutach.
2
Strzelcie panowie jeszcze jedną bramkę,bo będzie niesamowity smród.
0
Jeśli nie wygramy tego meczu to katalońskie media "zjedzą" po meczu sędziego....
0
What the fuck was that????
2
Na razie nie ma podstaw do tego by hejtować Suareza :D piękne podanie zewnętrzną częścią stopy przy bramce na 1:1
2
Szkoda tylko,że całą magię meczu zabijają beznadziejni komentatorzy z TVP,którzy kaleczą swój zawód niesamowicie.Z takim zapałem to Curling komentują:D
0
To chyba dopiero teraz zaczyna działać magia Lucho :D Gdzie są hejterzy? xd Gole z kontry i rożnych,jeszcze tylko bramka z dystansu i będziecie mieli wszystkie elementy nad którymi pracował Enrique :D
0
Obrońcom Barcelony radzę spiąć tyłki w pierwszej minucie drugiej połowy :D
0
Nie może być.Strzelamy z rożnego drużynie,która słynie z tego,że to właśnie ona strzela z rożnych xdd
0
hahahahah Kto jeszcze 20 minut temu tak cisnął po Albie???? No pytam kto?
0
Jak z Realem :D Torres ma patent na "wielkich" xd
0
AHAAA.Uwaga.Ze względu na komentatorów dzisiejszego meczu radzę wyciszyć telewizory :D
0
Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!! Pamiętajmy o tym!!!
0
Lecz się człowieku
0
Messi jeszcze jedna!!! Niech goni Cristiano w klasyfikacji strzelców.
0
co za magia!!!!!!
1
Ney&Messi najlepszy duet w tym sezonie w La Liga,co ja gadam na świecie!!!!
0
Nie trafi!!! Będzie pudło.To jest jego slaba strona
0
Bramka Pique pobudziła w końcu nasz zespół.
1
Czyżby nasz obrońca wracał do świetnej formy??
0
Shakira go zadowala to i chłopak w 2015 gra jak z nut.
0
Brawo Pique!!!
1
No to macie swój ciekawy skład i swojego świetnego Rafinhę.Chłopak biega po boisku jak dziecko we mgle.Zresztą Xavi nie jest lepszy.Dziwić się Messiemu,że nie podobały mu się rotacje skoro w takim zestawieniu Pchła musi sama biegać i walczyć na boisku.Zero kreatywności w naszej grze.
0
i teraz zobaczymy jak poradzi sobie Real bez Ronaldo.Wydaje mi się,że to jest wielka szansa dla Barcy,bo królewscy na pewno stracą gdzieś punkty
0
Kolejny mecz w którym MATS nie miał zbyt dużo do roboty.Dobrze,że nie strzelili nam gola bo znowu posypałby się komentarze w stylu"Nic nam nie pomaga :D"
0
"Jednak zgromadzeni na stadionie kibice do końca dopingowali swoją drużynę i ich doping pomógł zwyciężyć Atlético 1:0."
Pierwsza część zdania to chyba jakaś propaganda Bartomeu :D