vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudowna asysta Rakiticia!!!!
1
W końcu gra jak na światowej klasy pomocnika przystało!!! Ostatnie tygodnie to bardzo dobry dla niego czas.Oby tak dalej!!
4
Chciałbym nawiązać do tematu sponsora na koszulkach.Javier Faus mówi,że 40-50 mln od sponsora na sezon to będzie dobra cena.Skandal!!! Yokohama będzie płacić Chelsea 40 mln funtów.The Blues nawet nie umywają się do Barcy.Powinniśmy inkasować minimum 60 mln za sezon.
1
Messi jest genialnym piłkarzem,ale prawda jest taka,że karne powinien oddać Suarezowi albo Rakiticowi.Takie jest moje zdanie.
1
City będzie mega nabuzowane przed meczem z Barcą.Nie ma 70 minuty a wygrywają 5:0
0
Nie oglądałem pierwszej połowy.Jak grała Malaga??? Autobus i gol na farcie??
6
"Nie ma dziś drużyny w Europie,która mogłaby rywalizować z Barceloną Luisa Enrique" piękne słowa
1
OMFG co to był za gooool!!!
0
Kibicom Realu pewnie kończy się papier w kiblu po tym karnym dla Barcy :D
0
Okeeeej.3 bramki w jednym meczu to coś wielkiego,ale Messiego stać na takie rzeczy więc nie wykluczam kolejnych bramek i dogonienia Krystynki :D
0
Przypominam ze z Levante ostatnio przestrzelił :D
0
Leo strzelaj karenego!!!! :D
0
Niech ta forma utrzymuje się jak najdłużej,bo w takiej dyspozycji jesteśmy w stanie wygrać z każdym.Oczywiście nie należy popadać w hurraoptymizm,jednak Barcelonie należą się wielkie brawa za ich grę w 2015 roku(oprócz pamiętnego Anoeta :D)
0
ohooooo,wchodzi prawdziwy bóg futbolu.Panie i Panowie oklaski dla Sergiego Roberto!!!!
0
25 bramka w sezonie.Gonimy Cristiano!!!!
2
Mała ciekawostka:Ostatnią bramką strzeloną w La Liga przez Cristiano Ronaldo była ta z 79 minuty w meczu z Getafe rozgrywanym 18 stycznia.Wynika z tego,że Cristiano czeka już miesiąc na swoje trafienie.Dla porównania Lionel Messi strzela bez przerwy od 6 spotkań(licząc Levante) i strzelił w nich 9 bramek. Porównanie więc wydaję się bardzo łatwe: Messi>Ronaldo
2
A propos Top Gear.Dzisiaj 4 odcinek 22 serii o 21 na BBC Brit :D
1
Jednym meczem na Camp Nou Barcelona jest w stanie obdzielić dwie kolejki w Ekstraklasie :D
15
Przypominam,że Leo Messi przybliżył się w klasyfikacji strzelców do Cristiano Ronaldo do tylko 4 bramek :D Myślę,że połowę z nich jest w stanie strzelić jeszcze w meczu z Levante :D
0
Nie do końca.Biorę jednak pod uwagę straconą bramkę.
1
Szkoda mi tego karnego Neymara.Ewidentnie dał dziś ciała.Mam nadzieję,że w marcu na El Madrigal udowodnią swoją wyższość nad Villareal
0
Neymar jak Vrdoljak :D niewykorzystany karny może zaważyć na losach dwumeczu.
0
Kolejna niepewna interwencja MATSa.Mimo jego buńczucznych wypowiedzi na temat miesjca w pierwszym składzie uważam,że nie zasługuje on na nie.Bravo is still better :D
0
Teraz to trzeba i powieźć do końca.Tutaj powinno się skończyć 4:1,żeby pojechać na Villareal ze spokojem
0
Jak w lidze!!!!
0
2:1 XDDDD ale oni odrabiają straty xdd
0
Ter Stegen oddał Villarealowi to co im zabrał w 46 minucie
0
Co się dzieje w tych karnych PNA!!!!
1
I tak mamy kolejny mecz w którym zabójcze okazało się nasze trio MNS :D
0
aaahhhhh,to było bardzo niebezpieczne wejście.Takie sytuacje nie mają prawa mieć miejsca.Słuszna kara.