vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Masche drybler :D
13
Co ten Laboga nam się tak zesmucił??...
1
Nie chcę podważać jakości Cristiano,ale czy nie uważacie,że bramkarz Granady miał wyjątkowo słaby dzień?Mówiąc szczerze:bronił jak szmaciarz...Strzelać oczywiście trzeba umieć i chwała Cristiano za te 5 bramek,ale przy tak dysponowanym golkiperze nie było o to trudno.
1
"Kapitan grzmot przeciwko Rayo"
hahahahha.Zobaczymy jak zagrzmi w meczu z Atleti :D
0
Hahahaha też macie leżącego Busiego w artykule o Mathieu?? :D
7
Zimno coś w Madrycie jak na kwiecień... -4
1
Darmowa rama szlug dla tego pana!!!!
0
Barca ile bramek strzela ze stałych fragmentów :O
0
Rudy się spłaca
0
RUDY!!!! Splaca sie 20 000 000
0
Przecież nasz atak nie ma żadnego wsparcia ze strony pomocy...
1
Kur*** panowie...Prima Aprilis macie w grudniu...
0
Ten Nolito to niezły kociak.Ma zmysł do gry
0
Swoją drogą nie zastanawia was dlaczego Dani Alves tak długo czeka na odpowiedź ze strony Barcy??? Myślicie że ktoś da mu poza Katalonią tyle pieniędzy???
0
Dziwić się że Nesser Al Khelafi go już nie chce...
0
OMG DANI ALVES....
0
To jednak jest brutalna prawda że nasza pomoc jest w tym sezonie bardzo słaba.Jej poziom odbiega od standardów FC Barcelony....
0
Czyżby wirus FIFA zbierał kolejne żniwa w postaci straconych punktów po meczach reprezentacyjnych????
0
Szejk zrobi dzisiaj swoje na murawie :D
0
My mamy jeszcze przed sobą Atleti,Sevillę i Valencie.Celta musi zostać dzisiaj pokonana
1
Bliżej zdobycia bramki jest Celta.To nieprawdopodobne.Nie możemy w taki sposób stracić przewagi zdobytej po El Clasico....
1
Przeszłość i przyszłość FC Barcelony,świetny obrazek :D
0
Szefunie zagrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie.Ośmielę się stwierdzić,że obok Bravo był to dzisiaj nasz najlepszy zawodnik.
0
Nie wiem jak wy panowie,ale ja jutro nie będę w stanie mówić....Jakiś Cholinex się przyda :)
0
Boże,jakie cudowne jest życie komentatorów :D
5
Laboga płakał jak oglądał :D
4
hahahahhaha Laboga jaki smutny.Nawet mi ciebie nie jest szkoda :D
0
Serducho bije coraz mocniej...Visca el Barca!!!!
0
Czas rozpocząć spektakl panowie!! Vamos Vamos Vamos !!!!
0
Tymczasem na canal + mamy spodenki Wasyla :D