1

Masche drybler :D

13

Co ten Laboga nam się tak zesmucił??...

1

Nie chcę podważać jakości Cristiano,ale czy nie uważacie,że bramkarz Granady miał wyjątkowo słaby dzień?Mówiąc szczerze:bronił jak szmaciarz...Strzelać oczywiście trzeba umieć i chwała Cristiano za te 5 bramek,ale przy tak dysponowanym golkiperze nie było o to trudno.

1

"Kapitan grzmot przeciwko Rayo"
hahahahha.Zobaczymy jak zagrzmi w meczu z Atleti :D

0

Hahahaha też macie leżącego Busiego w artykule o Mathieu?? :D

7

Zimno coś w Madrycie jak na kwiecień... -4

1

Darmowa rama szlug dla tego pana!!!!

0

Barca ile bramek strzela ze stałych fragmentów :O

0

Rudy się spłaca

0

RUDY!!!! Splaca sie 20 000 000

0

Przecież nasz atak nie ma żadnego wsparcia ze strony pomocy...

1

Kur*** panowie...Prima Aprilis macie w grudniu...

0

Ten Nolito to niezły kociak.Ma zmysł do gry

0

Swoją drogą nie zastanawia was dlaczego Dani Alves tak długo czeka na odpowiedź ze strony Barcy??? Myślicie że ktoś da mu poza Katalonią tyle pieniędzy???

0

Dziwić się że Nesser Al Khelafi go już nie chce...

0

OMG DANI ALVES....

0

To jednak jest brutalna prawda że nasza pomoc jest w tym sezonie bardzo słaba.Jej poziom odbiega od standardów FC Barcelony....

0

Czyżby wirus FIFA zbierał kolejne żniwa w postaci straconych punktów po meczach reprezentacyjnych????

0

Szejk zrobi dzisiaj swoje na murawie :D

0

My mamy jeszcze przed sobą Atleti,Sevillę i Valencie.Celta musi zostać dzisiaj pokonana

1

Bliżej zdobycia bramki jest Celta.To nieprawdopodobne.Nie możemy w taki sposób stracić przewagi zdobytej po El Clasico....

1

Przeszłość i przyszłość FC Barcelony,świetny obrazek :D

0

Szefunie zagrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie.Ośmielę się stwierdzić,że obok Bravo był to dzisiaj nasz najlepszy zawodnik.

0

Nie wiem jak wy panowie,ale ja jutro nie będę w stanie mówić....Jakiś Cholinex się przyda :)

0

Boże,jakie cudowne jest życie komentatorów :D

5

Laboga płakał jak oglądał :D

4

hahahahhaha Laboga jaki smutny.Nawet mi ciebie nie jest szkoda :D

0

Serducho bije coraz mocniej...Visca el Barca!!!!

0

Czas rozpocząć spektakl panowie!! Vamos Vamos Vamos !!!!

0

Tymczasem na canal + mamy spodenki Wasyla :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?