vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czas płynie nieubłaganie.Zmiana pokoleń to rzecz naturalna.
Odszedł król niech żyje król.
6
w 20 sekund Xavi zaliczył kobiety wszystkich piłkarzy FC Barcelona :D
0
Xavi to Barcelona,Barcelona to Xavi.
0
Oby te najpiękniejsze chwile Xaviego z Barceloną były jeszcze przed nami :D
0
Piękne pożegnanie z Barceloną.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Polacy przejęli streama z celebracji na Camp Nou :D
0
Widać,że Barca trzyma sztamę z Depor :D
2
Madrid cabron saluda al Campeon!!!!!
0
Hala Dzieci pewnie teraz są nieźle sfrustrowane z faktu,iż możemy rozdawać teraz punkty w La Liga,bo w naszym przypadku i tak to nic nie zmieni :D
1
Biedak się popłakał z wrażenia.W sumie nie dziwię się mu.
0
Dziękujemy Generale....
0
Pamiętajcie,że ten mecz nie jest pożegnaniem Xaviego z Camp Nou.Kibice Bilbao też z pewnością uszanują naszego kapitana.
0
Będzie beka(o) jak Depor nam jeszcze strzeli na 2:3 :D
0
Chyba"Fryzjer"maczał palce w tym spotkaniu :D
2
John Terry lubi to :D
2
Ten pomysł Nike to jakaś kpina.Dlaczego Bartomeu w ogóle zatwierdził te paskudne stroje? To jest skandal.Blaugrana zawsze była pionowa,koszulki Barcy zawsze napawały mnie dumą.Teraz się ich wstydzę.
55
Panie Turek,kończ Pan ten mecz!!!!!
3
W tym roku będzie tak samo!!!!
0
No to będzie debiut Vermy na Camp Nou!!!!
0
Boti Boti Boti!! Madritista qui no boti!!!!!!!!!!!(kto nie skacze ten z Madytu) :D
3
Komentarz usunięty
11
Pewnie wybierali na Trivago.pl :D
0
1992 2006 2009 2011
WE ARE READY!!!!
06.06.2015!!!!!
2
Nieziemskie wykonanie hymnu Champions League z pamiętnego finału w 2009 roku.Ciarki przechodzą po plecach!!!!
50
Rozumiem,że macie ból dupy,serce pęka wierzcie mi!
Ronaldo znowu taki smutny,znów nie wygraliście nic !!! :D
1
Super kawałek na dzisiejszy wieczór!!!!!!
1
CU-DO-WNIE Magiczna noc na Bernabeu dla kibiców Juve(i nie tylko) :D
39
Mógłbym tam pójść na piechotę byle dostać się na ten mecz