1

Czas płynie nieubłaganie.Zmiana pokoleń to rzecz naturalna.
Odszedł król niech żyje król.

6

w 20 sekund Xavi zaliczył kobiety wszystkich piłkarzy FC Barcelona :D

0

Xavi to Barcelona,Barcelona to Xavi.

0

Oby te najpiękniejsze chwile Xaviego z Barceloną były jeszcze przed nami :D

0

Piękne pożegnanie z Barceloną.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Polacy przejęli streama z celebracji na Camp Nou :D

0

Widać,że Barca trzyma sztamę z Depor :D

2

Madrid cabron saluda al Campeon!!!!!

0

Hala Dzieci pewnie teraz są nieźle sfrustrowane z faktu,iż możemy rozdawać teraz punkty w La Liga,bo w naszym przypadku i tak to nic nie zmieni :D

1

Biedak się popłakał z wrażenia.W sumie nie dziwię się mu.

0

Dziękujemy Generale....

0

Pamiętajcie,że ten mecz nie jest pożegnaniem Xaviego z Camp Nou.Kibice Bilbao też z pewnością uszanują naszego kapitana.

0

Będzie beka(o) jak Depor nam jeszcze strzeli na 2:3 :D

0

Chyba"Fryzjer"maczał palce w tym spotkaniu :D

2

John Terry lubi to :D

2

Ten pomysł Nike to jakaś kpina.Dlaczego Bartomeu w ogóle zatwierdził te paskudne stroje? To jest skandal.Blaugrana zawsze była pionowa,koszulki Barcy zawsze napawały mnie dumą.Teraz się ich wstydzę.

55

Panie Turek,kończ Pan ten mecz!!!!!

3


W tym roku będzie tak samo!!!!

0

No to będzie debiut Vermy na Camp Nou!!!!

0

Boti Boti Boti!! Madritista qui no boti!!!!!!!!!!!(kto nie skacze ten z Madytu) :D

3

Komentarz usunięty

11

Pewnie wybierali na Trivago.pl :D

0

1992 2006 2009 2011
WE ARE READY!!!!
06.06.2015!!!!!

2


Nieziemskie wykonanie hymnu Champions League z pamiętnego finału w 2009 roku.Ciarki przechodzą po plecach!!!!

50

Rozumiem,że macie ból dupy,serce pęka wierzcie mi!
Ronaldo znowu taki smutny,znów nie wygraliście nic !!! :D

1


Super kawałek na dzisiejszy wieczór!!!!!!

1

CU-DO-WNIE Magiczna noc na Bernabeu dla kibiców Juve(i nie tylko) :D

39

Mógłbym tam pójść na piechotę byle dostać się na ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?