0

Verma żeby tylko kontuzji się nie nabawił ;D

2

hahahahah Dani ty krejzolu ;D

6

Komentarz usunięty

0

Alves coś odje***ie ;D

0

Komentarz usunięty

0

Fizjoterapeuci,lekarze itp
Sztab LE

0

Wchodzą po Zielonym Dywanie ;D

4

Uważam,że Camp Nou w dzisiejszych czasach pełni rolę Koloseum.
Najwięksi gladiatorzy na świecie

0

Juliano Belletti!!!!!!

1

Perez płakał jak oglądał

2

Zaraz moja czwarta godzina oglądania ;D
A jak jest z wami?

2

Catalunya Dream.....
Piękne

0

Zaczyna się coś porządnego ;D

0

To pewnie jakiś pomysł Barto przed wyborami ;D

2

Borys Jelcyn też kiedyś 5 godzin z samolotu wyłaził ;D

5

Prowadzący musi chyba publikę czymś zajmować zanim piłkarze w miarę wytrzeźwieją ;D

0

Niech chociaż na czworaka wyjdą na murawę :D

7

WOW.Magiczny widok na Camp Nou

0

Zaraz zaczną wychodzić!!!!!

1

Dawać mi tę koszulkę co gość w studio trzyma!!!!!
Muszą ją wrzucić do obiegu.

0

Na pewno nie twoje ;D

4

Jak ja chciałbym urodzić się w Katalonii...
Może chociaż w przyszłości będzie dane mi tam zamieszkać i móc cieszyć się urokami tamtego regionu

0

Masche kozak ;DD

0

Co tam się stało??????

2

To pozytywnie w takim razie ;D

1

Leo to chyba już mocno odleciał,bo w ogóle go nie widziałem w tym autobusie ;D

6

Boże,co ten Masche tak szaleje na tym przodzie ;D

1

Do białego rana!!!!!

15

Chłopaki!!!

Tylko żeby te puchary wam nie spadły,błagam!!! ;D

0

Ktoś wie gdzie będzie można dostać koszulki w których występują dzisiaj piłkarze Barcy???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?