vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Verma żeby tylko kontuzji się nie nabawił ;D
2
hahahahah Dani ty krejzolu ;D
6
Komentarz usunięty
0
Alves coś odje***ie ;D
0
Komentarz usunięty
0
Fizjoterapeuci,lekarze itp
Sztab LE
0
Wchodzą po Zielonym Dywanie ;D
4
Uważam,że Camp Nou w dzisiejszych czasach pełni rolę Koloseum.
Najwięksi gladiatorzy na świecie
0
Juliano Belletti!!!!!!
1
Perez płakał jak oglądał
2
Zaraz moja czwarta godzina oglądania ;D
A jak jest z wami?
2
Catalunya Dream.....
Piękne
0
Zaczyna się coś porządnego ;D
0
To pewnie jakiś pomysł Barto przed wyborami ;D
2
Borys Jelcyn też kiedyś 5 godzin z samolotu wyłaził ;D
5
Prowadzący musi chyba publikę czymś zajmować zanim piłkarze w miarę wytrzeźwieją ;D
0
Niech chociaż na czworaka wyjdą na murawę :D
7
WOW.Magiczny widok na Camp Nou
0
Zaraz zaczną wychodzić!!!!!
1
Dawać mi tę koszulkę co gość w studio trzyma!!!!!
Muszą ją wrzucić do obiegu.
0
Na pewno nie twoje ;D
4
Jak ja chciałbym urodzić się w Katalonii...
Może chociaż w przyszłości będzie dane mi tam zamieszkać i móc cieszyć się urokami tamtego regionu
0
Masche kozak ;DD
0
Co tam się stało??????
2
To pozytywnie w takim razie ;D
1
Leo to chyba już mocno odleciał,bo w ogóle go nie widziałem w tym autobusie ;D
6
Boże,co ten Masche tak szaleje na tym przodzie ;D
1
Do białego rana!!!!!
15
Chłopaki!!!
Tylko żeby te puchary wam nie spadły,błagam!!! ;D
0
Ktoś wie gdzie będzie można dostać koszulki w których występują dzisiaj piłkarze Barcy???