vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej niż Suarez :D
1
Stadiony świataaaaa
0
PEDROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
Za duże ryzyko,musimy obronić ten tytuł....
0
Prawda jest taka,że dzisiaj jest ostatnia okazja do tego,aby ktoś urwał Realowi punkty.Espanyol i Getafe wolałby chyba spaść z ligi niż dać nam mistrza....
5
Zaczyna robić się przysłowiowa"sraka".Sociedad zaczyna atakować,a my zaczynamy niecierpliwie spoglądać na zegarek.
0
Czy wy to widzieliście???Jeden ziomek na trybunach miał koszulkę Barcy w poziome paski.One już są w sprzedaży???
12
Przydałaby się bramka na 2:0 i spokojne zmiany w ataku.
0
Ośmiornica na boisku :D
12
Wyjdź..............
1
Pięknie wygląda ta oświetlona trybuna Camp Nou :D
0
Neymar zmienia te fryzury co mecz? xD
1
Jeb*** gimbusy....
3
Messi znowu asysta z kosmosu :O
2
Właśnie macie tego nieskutecznego Neymara!!!!!
2
Czerwono-niebiescy
niosą na wietrze
Bojowy krzyk
Nazywamy się,każdy wie jak
Barca,Barca,Baaaarca!!!!
0
Powiem wam szczerze,że te posiadanie piłki mam głęboko w poważaniu.Jest ono mało ważne patrząc na wynik.Ile razy mieliśmy większe posiadanie piłki a przegrywaliśmy??
0
A trzeba zwód i strzał i Barca gola,i trik i strzał i Barca gol.OJ Messi ojojojoj oj Messi ojojojo :D
0
Obenca Barcelona nie tylko wygrywa.Ona miażdży,deklasuje,dosłownie rozpier**** przeciwników :D
4
Piękny mecz,piękne widowisko!!!
6
Zaskoczył mnie dzisiaj Ivan Rakitic.Skubany czyścił wszystkich i wszystko w środku pola ;D
0
Komentarz usunięty
2
Dobrze,że ostatnio serwery fcbarca.com nie padają tak po meczach jak kiedyś :D
0
Leo musiał swój dzisiejszy jubileusz uczcić z przytupem :D
2
Panie i Panowie.Pewnie to wiecie,ale mimo wszystko przypominam.Wszyscy żyjemy w epoce Leo Messiego.
42
W końcu ktoś utarł nosa Szwabom za tę ich pychę!!!!!
Pięknie Leo!!! Cudowna odpowiedź za finał MŚ
1
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,skandal-w-hiszpanii-la-liga-i-puchar-krola-zawieszone-do-odwolania-,artykul,566166,1,459.html
"Skandal w Hiszpanii! La Liga i Puchar Króla zawieszone do odwołania!"
Ja nie wiem czy to prawda ale to są jakieś jaja...
0
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Katalończykami.Pamiętajcie o tym kiedy ujrzycie na boisku zagubionego Lewandowskiego.Bądźcie dzisiaj wobec niego obojętni :D
0
Tylko zwycięstwo Barco.
0
Laboga już smutek.Nie wie co powiedzieć