13

Komentarz usunięty

0

Niech ktoś mu powie że to nie był gol nr 400 :D

1

Jak to możliwe,że w meczu derbowym takim jak ten z rywalem takim jak Barca nie ma kompletu widzów??

6

Jak w fifie na amatorze :D

22

Najważniejsze jest teraz aby nie stracić bramki jak miało to miejsce w meczu z Sevillą.

6

hahahahaha " o Boże co on będzie tym robił i komu?" :D

0

O co temu Orłowskiemu chodzi z 400 golem??? Obudź się człowieku xd

0

Ta Barca jest niezwykle podobna do tej wersji Pepa Guardioli.Co za magia.Piękny futbol.

3

Radzę wam zamknąć te japy i cieszyć się póki co z wyniku.W końcu on tu jest najważniejszy.Zwróćcie w ogóle uwagę na to z kim gramy.Przecież Valencia to zespół który wygrał w tym sezonie z Realem Madryt,a z Barcą póki co przegrywa.

2

Wystarczyło,że Shakira pojawiła się na trybunach i już Pique zaczyna odwalać :D

3

No to teraz gdzie są ci hejterzy Suareza z Ramon Sanchez Pizjuan???

2

Przestańcie pieprzyć głupoty.W 1 połowie Real przejechał się po Atletico i tylko Oblakowi mogą zawdzięczać czyste konto.2 połowa była o wiele bardziej wyrównana co nie oznacza,że Real nie istniał.Mieli przynajmniej 2 świetne okazje.Podobnie Atleti.Kolejny fakt:nie było faulu na Torresie.Nie wiem o co niektórym chodzi xd Ramos przestawił Torresa jak mebel :D ale już Carvajal zasłużył na czerwo po ewidentnym przewinieniu w polu karnym.

0

ZA-JE...sty meczyk :D co to była za walka,co to były za emocje!!!
To była dopiero walka.To co robił Mandzukic z Carvajalem i Ramosem to coś pięknego :D Wojna temperamentów.

2

Co jak co ale pomoc w dzisiejszym meczu w zespole Realu jest wyśmienita.James,Modric robią swoje w ofensywie,świetnie rozdają piłki.Kroos dobrze rozgrywa.Jestem pod wrażeniem.

0

Plus za walkę dla Mario Mandzukicia.Najlepszy do tej pory zawodnik Atleti.

1

Akurat do tych komentatorów nie ma się co czepiać.Twarowski to klasa światowa.Niesamowicie żałuję,że nie komentuje on spotkań La Liga.

17

Dublet Cristiano Ronaldo.....Dublet z rzutów karnych :D

6

Coco Jambo i do przodu panowie :D Jeszcze wiele spotkań przed nami i z pewnością będziemy zaciekle walczyć o mistrzostwo kraju.Cały czas mamy lidera i to jest najważniejsze.Zwycięstwo w Gran Derbi dało nam ten minimalny komfort i bufor bezpieczeństwa.

18

hahahahha jeszcze niedawno całowaliście Suareza po stopach za bramkę z Gran Derbi :D

0

Czy tylko ja mam problemy z tą stroną????

1

Pamiętajcie,że Real też gra na wyjeździe z Sevillą.Oby urządzili im jeszcze gorsze piekło.

19

Zamknąć mordy hipokryci.VEB i do przodu.

15

Mój Boże,co to będą za mecze!!! Już nie mogę się doczekać dzisiejszego spotkania z Sevillą.Cudowny piłkarski kwiecień.

1

Blefuje.Ciekawe kto da mu lepszy kontrakt...

0

Orłowski.My mistake

21

Nieudaczny to pan jest panie Orłowski..od Luisa sie odwal

6

Brawo Pedro za asyste.Neymar by pewnie strzelał

0

#Labogaorgazm....

0

Ten Bravo mimo,że wzrostem nie grzeszy to jednak kociak z niego nie z tej ziemi :D

1

Bartra !!!!! Gol dla dziudziusia w drodze ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?