vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Komentarz usunięty
0
Niech ktoś mu powie że to nie był gol nr 400 :D
1
Jak to możliwe,że w meczu derbowym takim jak ten z rywalem takim jak Barca nie ma kompletu widzów??
6
Jak w fifie na amatorze :D
22
Najważniejsze jest teraz aby nie stracić bramki jak miało to miejsce w meczu z Sevillą.
6
hahahahaha " o Boże co on będzie tym robił i komu?" :D
0
O co temu Orłowskiemu chodzi z 400 golem??? Obudź się człowieku xd
0
Ta Barca jest niezwykle podobna do tej wersji Pepa Guardioli.Co za magia.Piękny futbol.
3
Radzę wam zamknąć te japy i cieszyć się póki co z wyniku.W końcu on tu jest najważniejszy.Zwróćcie w ogóle uwagę na to z kim gramy.Przecież Valencia to zespół który wygrał w tym sezonie z Realem Madryt,a z Barcą póki co przegrywa.
2
Wystarczyło,że Shakira pojawiła się na trybunach i już Pique zaczyna odwalać :D
3
No to teraz gdzie są ci hejterzy Suareza z Ramon Sanchez Pizjuan???
2
Przestańcie pieprzyć głupoty.W 1 połowie Real przejechał się po Atletico i tylko Oblakowi mogą zawdzięczać czyste konto.2 połowa była o wiele bardziej wyrównana co nie oznacza,że Real nie istniał.Mieli przynajmniej 2 świetne okazje.Podobnie Atleti.Kolejny fakt:nie było faulu na Torresie.Nie wiem o co niektórym chodzi xd Ramos przestawił Torresa jak mebel :D ale już Carvajal zasłużył na czerwo po ewidentnym przewinieniu w polu karnym.
0
ZA-JE...sty meczyk :D co to była za walka,co to były za emocje!!!
To była dopiero walka.To co robił Mandzukic z Carvajalem i Ramosem to coś pięknego :D Wojna temperamentów.
2
Co jak co ale pomoc w dzisiejszym meczu w zespole Realu jest wyśmienita.James,Modric robią swoje w ofensywie,świetnie rozdają piłki.Kroos dobrze rozgrywa.Jestem pod wrażeniem.
0
Plus za walkę dla Mario Mandzukicia.Najlepszy do tej pory zawodnik Atleti.
1
Akurat do tych komentatorów nie ma się co czepiać.Twarowski to klasa światowa.Niesamowicie żałuję,że nie komentuje on spotkań La Liga.
17
Dublet Cristiano Ronaldo.....Dublet z rzutów karnych :D
6
Coco Jambo i do przodu panowie :D Jeszcze wiele spotkań przed nami i z pewnością będziemy zaciekle walczyć o mistrzostwo kraju.Cały czas mamy lidera i to jest najważniejsze.Zwycięstwo w Gran Derbi dało nam ten minimalny komfort i bufor bezpieczeństwa.
18
hahahahha jeszcze niedawno całowaliście Suareza po stopach za bramkę z Gran Derbi :D
0
Czy tylko ja mam problemy z tą stroną????
1
Pamiętajcie,że Real też gra na wyjeździe z Sevillą.Oby urządzili im jeszcze gorsze piekło.
19
Zamknąć mordy hipokryci.VEB i do przodu.
15
Mój Boże,co to będą za mecze!!! Już nie mogę się doczekać dzisiejszego spotkania z Sevillą.Cudowny piłkarski kwiecień.
1
Blefuje.Ciekawe kto da mu lepszy kontrakt...
0
Orłowski.My mistake
21
Nieudaczny to pan jest panie Orłowski..od Luisa sie odwal
6
Brawo Pedro za asyste.Neymar by pewnie strzelał
0
#Labogaorgazm....
0
Ten Bravo mimo,że wzrostem nie grzeszy to jednak kociak z niego nie z tej ziemi :D
1
Bartra !!!!! Gol dla dziudziusia w drodze ;D